MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jedwabne inspiracje Efkikonefki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 21 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 20 | 21 | 22 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 21 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2019-09-15 18:19:06 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Skończone
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-10-28 19:24:41 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Tym razem nie jedwab. Nie wiem skąd uzbierało mi się kilka nadprogramowych białych bluzek, więc je maluję


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-10-30 14:37:17 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Kolejna bluzka na tapecie
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-11-07 17:47:16 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Bluzka domaga się jeszcze dopieszczenia i kilku detali a międzyczasie zabrałam się za parawan. Będą trzy panele. Na razie jeden został wstępnie pomalowany. Teraz trzeba utrwalić farbę, sprać konturówkę i zacznie się najbardziej mozolna i pracochłonna praca w wykańczanie detali.


Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-01-17 19:26:17 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Co prawda nie jedwab, ale nie będe otwierac nowego tematu. Pierwsze próby malowania na szkle. Na razie tylko namazane kształty konturówką. Na dniach będę wypełniać farbą puste miejsca. Jestem ciekawa efektu.

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2020-01-29 19:10:54 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pomalowac to ustrojstwo wcale nie bylo latwo. Przez to, że to nie jest płaskie nie dało sie tego pomalowac na raz bo mi farba spływała. Malowałam na raty i po każdym kawałku musiałam odczekać dwie godziny az farba przyschnie, zeby pomalowac kolejny kawałek.

Pierwsze koty za płoty jak to mawiają.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2020-02-07 20:43:10 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Se machnęłam sówki na szaliku

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2020-03-28 19:34:56 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Maluje się kolejny parawan

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2020-03-29 12:08:56 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No i piekne, podziwiam dokladnosc i detale. Jak Ci sie to wszystko nie miesza i cieniuje...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-04-09 18:10:20 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Karjo dzieki za miłe słowo

Tu kolejne etapy

Obrazek
Ten panel w zasadzie skończony

Obrazek
Tu dwa panele razem, rozcagniete na podłodze. Cięzko zrobic zdjecie bo maja długosc 185 cm. Ten po prawej jeszcze potrzebuje dopracowania. Panie beda staly do siebie plecami a na srodkowym panelu beda same kwiaty i motyle.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 21 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 20 | 21 | 22 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,