MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jedwabne inspiracje Efkikonefki

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 2 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zosiasamosia

Post #1 Ocena: 0

2015-02-23 21:01:19 (9 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

*THUMBS UP* Wspaniałe!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #2 Ocena: 0

2015-02-23 21:07:50 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Jestem pod wrażeniem. Masz talent.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #3 Ocena: 0

2015-02-23 23:15:28 (9 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Pięknie malujesz! 

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2015-02-25 19:33:23 (9 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

W pierwszej kolejnosci dziekuje za komplementy .

W tym oto moim prywatnym balaganie powstaje jedwabne bohomazy .Ciezko wszystko upchanc w malej przestrzeni .Ciagle jestem scigana, ze moimi klamotami zdominowalam caly dom. Sprzeczac sie z tym wyjatkowo nie bede . Nawet ja lekko przyslepawa widze , ze wszedzie pelno moich szali , poduch czy obrazow .

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zawsze marzylo mi sie poddasze z surowymi scianami i drewnianymi belami podtrzymujacymi dach .Takie miejsce gdzie moglabym ulokowac moje sztalugi , ramy na jedwab i jeszcze kolo garncarkie . Coz ...na chwile obecna musi wystarczyc ta przestrzen , ktora mam .
Jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma .Zaluje tylko czesto , ze doba jest zbyt krotka . Niestety nie ma fizycznej mozliwosci rozciagnac czas i upchnac w tym krotkim przedziale czasowym wszystko co chcialam zrobic czy namalowac .
Wieczoream jak juz finalnie zasiade w fotelu po calym dniu pracy i nauki moj mozg odmawia dalszej wspopracy . Nie mam juz ani sily ani weny tworczej zeby rozlozyc jedwab i oddac sie tworczemu szalenstwu .
Robie wiec liste rzeczy , ktore nadrobie w weekend .Upycham na niej wszystko czego nie zdaze ogarnac w tygodniu . Lista zawsze dziwnie sie wydluza kolo piatku .

Suma summarum w weekend i tak sie wszystkiego nadgonic nie da , zwlaszcze , ze jest to jeden z dni kiedy moge sie wyszalec na rowerze . Rozpoczete sprawy przenosze na liste w kolejnym tygodniu :-)by caly cyrk zaczac od nowa . .Pod koniec tygodnia czlowiek lapie sie na tym , ze wyglada jak odtworca jednego z filmow o Zombi.Wory pod oczami i obled wyzierajacy spod powiek .Choc niektorzy twierdza , ze obled w oczach mam zawsze :-)W niedziele wieczorem wiec wrzucam swoje zwloki do lozka by ulozyc glowe na jednej z recznie malowanych poduszek , z nadzieja , ze przysni mi sie chociaz jak znow biore pedzel w reke i maluje


Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Villemo

Post #5 Ocena: 0

2015-02-25 20:10:46 (9 lat temu)

Villemo

Posty: 806

Kobieta

Z nami od: 11-02-2009

Skąd: Bagillt

Masz talent. Pięknie malujesz :-)
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.[url=][img][/img][/url]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #6 Ocena: 0

2015-02-26 11:58:50 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2015-02-27 19:13:26 (9 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-02-26 11:58:50, ewelazk napisał(a):
mam podusie z motocyklem I Ewa namalowala Mario I Luigi dla mojego syna na poszewce na jego urodziny - byl zachwycony!

Polecam jej produkty!



Dziekuje Ewela *THUMBS UP*

Czasem jak nie chce dawac czegos ze sklepu w prezencie , taka poszewka jest fajnym pomyslem na rozne okazje

Tu poduszka z przekazem powstala kilka dni temu dla kogos specjalnego

Obrazek

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Robertos37

Post #8 Ocena: 0

2015-03-01 03:42:52 (9 lat temu)

Robertos37

Posty: 206

Mężczyzna

Z nami od: 20-07-2012

Skąd: Nottinghamshire

Ewcia cudne gratuluje i ogromny szacun za caloksztalt
jestem „wyznawcą” „tezy”, iż zinstytucjalizowane „żydostwo” i zinstytucjalizowane „watykaństwo” to paluszki tej samej łapki która próbuje prać ludziom mózgi i od wielu tysięcy lat czymi nas niewolnikami̷

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2015-03-02 22:26:59 (9 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2015-03-01 03:42:52, Robertos37 napisał(a):
Ewcia cudne gratuluje i ogromny szacun za caloksztalt


:-*

Malowanie na jedwabiu (choc mysle , ze tworzenie ogolnie ) ma ta cudowna wlasciwosc , ze przenosi do innego swiata .
Czlowiek jest taki wtedy zupelnie odciety od tego co dzieje sie na zewnatrz . Tak szczelnie zamkniety w hermetycznym swiecie kolorow , ksztaltow , basniowych zwidow do ktorego nikt i nic nie mam dostepu

Ma sie wrazenie jakby istniala tylko ta chwila , ten moment .Jest sie tak cudownie skupionym na tym wewnetrznym swiecie .Jest tez pewnego rodzaju przerazenie gdy czlowiek staje przed kawalkiem czystego jedwabiu .Ten lek jak zapelnic ta cala przestrzen .Malowanie odrywa choc na krotki czas od swiata z ktorym trzeba sie mierzyc kazdego dnia .
Pozwala uwolnic sie tym demonom co dopadaja we snie . Malowaniem mozna wykrzyczec swoja zlosc i oczyscic zle emocje

Czasem demony odwiedzja moje poduszki i strasza

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #10 Ocena: 0

2015-03-02 22:37:13 (9 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ja zamowilam cudny szal od Ewy - jako elegancki present

Naprawde polecam

"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

Strona 2 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,