MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 3 z 7

temat zamknięty | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2012-12-16 12:06:25 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #2 Ocena: 0

2012-12-16 12:44:25 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

bumbaj

Post #3 Ocena: 0

2012-12-16 15:22:30 (11 lat temu)

bumbaj

Posty: 101

Mężczyzna

Z nami od: 29-11-2012

Skąd: ...

" Elektryk czy elektronik?.."

Posiadanie kota oprócz rozlicznych przyjemności wiąże się również z pewnymi niedogodnosciami..I wszystko jest OK o ile tych pierwszych jest więcej..Gorzej, gdy użytkownik zamienia się w użyszkodnika..
O niektórych dziwnych zwyczajach Leona już było..o innych będzie niedługo..Dziś trochę o majsterkowaniu..
Każdy z nas był kiedyś młody..wpychalismy guziki do dziurki od klucza specjalnie na złość rodzicom, srubokret do kontaktu, palce w świeżo upieczony placek, tudzież wyjadalismy cukierki na choince wypychajac "pazłotka" papierkami, z nadzieją że mama zauważy dopiero w połowie stycznia..
Kotek Kubusia nie jest inny..nie przepuści żadnej okazji..szczególnie go kręci wszystko co pod napięciem..Podgryzanie kabli to standard na który jest tylko jedno lekarstwo..podwiazywanie i zawijanie z nadzieją że nie przegryzie..kto spostrzegawczy pewnie zwrócił uwagę na dziwnie pogrubione kable za telewizorem na zdjęciach..ten od anteny nie jest pod prądem, więc Kubek go odpuścił i co dziwne Leon nigdy się do niego nie dobierał..
Najgorzej jest z komputerem..Któregoś pięknego poranka przyjechała dostawa z kanapą..Kotek widząc obcych ludzi w domu dostał ataku paniki i zwial na górę..
Gdy było po wszystkim zaczęły się poszukiwania..I...Kota wcięło..Przekopał Kubuś całe piętro - kota niet..
Bardziej zaintrygowany niż zaniepokojony padł na kolana i przeczesywal dolne partie mieszkania..Najzupełniej przypadkiem zwrócił uwagę na coś ciemnego wystajacego z wnętrza jednostki komputera...Ciemne i puchate niczym ogon Leona..
- No chyba glupku nie wlazles do kompa?..- bez przekonania mruknął kleczacy wielkolud..A jednak..Leon wykorzystał fakt, że pokrywa boczna była odkrecona i odsunieta (wiekowy procesor przegrzewa się do godziny)..Kotek nie dość, że się tam wcisnął to jeszcze zawzięcie majsterkowal przy kabelkach..Próba wyciągnięcia za ogon była swego rodzaju osobistą tragedią..Nieszczęśliwy jak diabli..cały w kurzu na dowód swego niezadowolenia wsadził Kubkowi trzy pazurki w lewe ramię..
Chwila prawdy - czy ten muzealny zabytek jeszcze odpali?..Kubuś wcisnął guzik..Cos się zaświeciło..zaczęło charczec i wyć..ale system wystartował..Przedwczesna jednak była radość jego..Bo myszka była myszką już tylko z nazwy, i głośniki tylko na pokaz..Karta muzyczna polamana, a kabel od myszki przegryziony..
Myszkę się kupiło nową, a bez muzyki człowiek się może obejść..
Gorzej z ladowarka od telefonu i monitorem..
Monitor ma taki magiczny guzik, który go włącza i wyłącza..I Leon wie który to.. *STOP*

Obrazek

A na ladowarce nie oświadczysz już miejsca gdzie nie ma odbitych zabkow..Póki co wciąż jeszcze ładuje.. :-)

Strach pomyśleć co będzie, gdy odkryje lodówkę i pralkę..

[ Ostatnio edytowany przez: bumbaj 16-12-2012 15:26 ]

użyszkodnik

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Post #4 Ocena: 0

2012-12-16 16:36:01 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

gdanszczanka

Post #5 Ocena: 0

2012-12-16 16:37:19 (11 lat temu)

gdanszczanka

Posty: 3123

Kobieta

Z nami od: 16-10-2012

Skąd: South east

*THUMBS UP*
Nie wiem czy moje nerwy by wytrzymały, bedąc kociska właścicielem, ale dopóki mój lapik jest bezpieczny - rozkoszny łobuziak :-]:-]
Phi

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

NoNickname

Post #6 Ocena: 0

2012-12-16 16:59:10 (11 lat temu)

NoNickname

Posty: 1997

Kobieta

Z nami od: 10-02-2011

Skąd: *

Bumbaj,fantastycznie piszesz!

Nareszcie fajny temat na MW *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Iuris

Post #7 Ocena: 0

2012-12-16 17:48:46 (11 lat temu)

Iuris

Posty: 83

Kobieta

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Caterham

A ja sądziłam,że mój piesek jest łobuzem, ale w porównaniu do Leona to jest aniołkiem ;)

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Izzkaa

Post #8 Ocena: 0

2012-12-16 21:16:14 (11 lat temu)

Izzkaa

Posty: 949

Kobieta

Z nami od: 17-02-2012

Skąd: Merseyside

Bumbaj,zainteresowales mnie swoim kociakiem,weszlam nawet w google,poogladalam zdjecia i zaczelam sie zastanawiac czy czasem moj kocur nie jest cos w rodzaju Twojego.
Jest kudlaty,ogon ma dlugi,kudlaty bardzo,jedynie czego mu brakuje to tych postrzepionych uszu..
Moze jest mieszancem innej rasy,ale wolalabym,aby byl mieszancem tej co Twoj,bo mi sie skubance podobaja :-] :-]

Fajnie piszesz,fajnie sie czyta...kontynuuj ;-) ;-)
Isskaa :-8

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona WWW

TITANIUM

Post #9 Ocena: 0

2012-12-16 23:09:26 (11 lat temu)

TITANIUM

Posty: 447

Kobieta

Z nami od: 13-04-2012

Skąd: UK

Przeczytałam jednym tchem *THUMBS UP* Uśmiałam się, oplułam lapka herbatą ze śmiechu *ROFL* Czekam na ciąg dalszy :-)

Piękny kot *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

bumbaj

Post #10 Ocena: 0

2012-12-17 09:31:56 (11 lat temu)

bumbaj

Posty: 101

Mężczyzna

Z nami od: 29-11-2012

Skąd: ...

Dziś w nocy niestety w pracy ściemy nie było i Kubuś o pisaniu w telefonie mógł tylko pomarzyć..Za to nic nie stało na przeszkodzie by kolejne perypetie dwóch kudłaczy powstały w głowie..
Zawczasu, póki jeszcze pamięta wypisze tytuły..
"Korytko"
"Błękitna krew"
" Z górki na pazurki"
" Masaż"
" To jeszcze kot, czy już pies?"
" Rudy kumpel"
" Kot zaczepno - obronny"
Plus wydanie wigilijne..Niespodzianka.. :-) Tytuł wciąż jeszcze nie ustalony..

Do niektórych historii Kubuś musi jeszcze zrealizować niezbędny materiał filmowy, co przy jego wrodzonym lenistwie może trochę potrwać.. :-)
........
W imieniu zarówno swoim jak i "tego drugiego" Kubek chciałby podziękować za wszystkie miłe komentarze..i zapewnić, że czytał je co najmniej po dwakroc..te mniej miłe też zdążył nim administracja zareagowała..
Pozdrawiam i życzę miłej lektury w bieżącym tygodniu..

Hmm..Jako, że jeszcze nie powstał kolejny odcinek..
Może Wy zdecydujecie, który z powyżej wymienionych tytułów chcielibyscie zobaczyć wieczorem lub jutro rano..
Jeśli padnie na ten z materiałem filmowym postaram się ruszyć tłusty leniwy tyłek i z Leonem stanąć na wysokości zadania.. :)
Najwyżej kanapa się obrazi.. :-]

...............

Czemu Kubuś, z wykształcenia magister ekonomii nie pracuje w zawodzie?..siedząc za biurkiem, wcinajac pączki i gapiąc się na blond sekretarkę z nogami aż do samego tyłka?..
Bo to kretyn..jedyne miejsce w którym jego mózg zaczyna funkcjonować to wanna z gorącą wodą..a jeszcze nie słyszał by gdzieś dyrektor przyjmował w łazience..
No ale do rzeczy..
Właśnie mocząc swój czcigodny, nieco już przyduży zad Kubeo wpadł na dwa kolejne odcinki, a w zasadzie to Leoniusz swirujacy w łazience mu je podał na tacy..

"Spiderman tudzież Spidercat " jeszcze się zobaczy...
i "Komu dzwoni temu dzwoni"..
Swoją drogą zastanawiajace jest ile lekko upośledzony psychicznie człowiek jest w stanie napisać historii o jednym kocie?..:-P

Hyhy..jeszcze jeden :-]

"Też bym tak chciał" .. tu może być nawet sam materiał filmowy *ROFL*

[ Ostatnio edytowany przez: bumbaj 17-12-2012 10:06 ]

użyszkodnik

Do góry stronyOffline

Temat zamknięty

Strona 3 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,