MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kartki i inne rzeczy hand made

« poprzednia strona

Strona 15 z 15 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ] - Skocz do strony

Str 15 z 15

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

loca1233

Post #1 Ocena: 0

2011-12-28 15:16:38 (12 lat temu)

loca1233

Posty: 126

Kobieta

Z nami od: 11-11-2010

Skąd: Amble

już pytałam no niestety nie da rady zrobić,także szukam kogoś innego!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emerencja

Post #2 Ocena: 0

2012-02-08 20:28:16 (12 lat temu)

Emerencja

Posty: 11

Kobieta

Z nami od: 14-01-2012

Skąd: Edynburg

Rzeczy ręcznie robione, oryginalne, ciekawe i wykonane przez polskie ręce bierze w komis (po uprzedniej konsultacji) warszawska galeria Las Rąk laboratorium rękodzieł. Ja wysyłam im po prostu pocztą moje obrazki, które rysuję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2012-02-08 20:47:05 (12 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-02-08 20:28:16, Emerencja napisał(a):
Rzeczy ręcznie robione, oryginalne, ciekawe i wykonane przez polskie ręce bierze w komis (po uprzedniej konsultacji) warszawska galeria Las Rąk laboratorium rękodzieł. Ja wysyłam im po prostu pocztą moje obrazki, które rysuję.


A mozesz na priva wyslac mi jakies namiary na ta galerie?

Bylabym zobowiazana
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-02-08 20:49:06 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2012-02-08 20:50:48 (12 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-02-08 20:49:06, Bestia napisał(a):
I mnie rowniez.:-]


mowilam ci otworzmy wspolny interes ;-)ale ty od razu sie pchasz na szefa ha ha 8-):-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Bajkah

Post #6 Ocena: 0

2016-08-16 17:48:19 (8 lat temu)

Bajkah

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 16-08-2016

Skąd: Szkocja

Witam wszystkich, chciałabym odświeżyć wątek, też hobbystycznie zajmuję się robieniem kartek, głównie zaproszeń ślubnych. Swoją przygodę zaczełam jeszcze na studiach przeglądając przepiękne prace koleżanek na blogach poświęconych scrapbookingowi, wciągnełam się w tworzenie. Po studiach przez rok czasu, zanim przyjechałam do Szkocji, byłam bezrobotna i utrzymywałam się głównie z tworzenia. Nawet nieźle na tym wychodziłam ale co z tego jak wszystko było sprzedawane nielegalnie, bez ubezpieczenia zdrowotnego i odprowadzanego ZUSu. Bałam się zaryzykować i otworzyć własną działalność, potem przyszła propozycja pracy za granicą i tak rozwiały się moje wątpliwości o własnym biznesie.
W Szkocji mieszkam od 10 miesięcy, przyjeżdżając tutaj nie planowałam kontynuować swojego hobby, wszystkie materiały i narzędzia zostawiłam w Polsce. Wytrzymałam 3 miesiące bez tworzenia, po czym zadzwoniłam do mamy i poinformowałam ją co ma mi spakować i wysłać. Wielka paczka z wszystkimi materiałami przybyła do Szkocji :D Obecnie nie narzekam na brak zamówień ale niestety większość zamawiających to osoby mieszkające w Polsce. Nie mają problemu z zapłaceniem większej sumy za wysyłkę.
Niestety nie miałam jeszcze żadnego zamówienia od Brytyjczyków, próbuję reklamować sie na różnych stronach i grupach ale odzew jest znikomy. Na całe szczęście Polacy nie zadawalają się tanią chińszczyzną tylko szukają czegoś oryginalnego. Miałam nadzieję że może w przyszłości uda mi się założyć tutaj własny biznes i z tego żyć, ale chyba jednak zostanie to tylko moim hobby :)
Pod spodem wklejam kilka moich kartek ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: Bajkah 16-08-2016 17:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

tomaszzet

Post #7 Ocena: 0

2016-08-16 18:02:17 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Pewnie sie zastanawiasz dlaczego fotek nie widac.
Edytuj swoj wpis, przegladnij podane linki i usun to, co tam nie jest potrzebne.

[ Ostatnio edytowany przez: tomaszzet 16-08-2016 18:03 ]

Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 15 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,