MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyjazd niewymuszony - czy warto?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 2 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Richmond

Post #1 Ocena: 0

2018-05-23 22:41:26 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Na managera to pewnie nie, bo nie znasz realiow, ale na specjaliste tuz pod managerem mozesz startowac spokojnie. Jak poznaja sie na Tobie, to moze i na managera awansujesz.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2018-05-24 08:41:00 (6 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Myślę, że Stafford to dobre miejsce na zamieszkanie.
Sprawdź na internecie jak tam z pracą. Na jakie stanowiska jest zapotrzebowanie. Jak masz czas to już stwóż swój profil z CV na kilku stronach z ofertami pracy. Będą ci wysyłać oferty przez co będziesz na bierząco.

[ Ostatnio edytowany przez: andypolo 24-05-2018 08:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BeeMan

Post #3 Ocena: 0

2018-05-24 12:15:04 (6 lat temu)

BeeMan

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2018

Skąd: Brak

Patrząc ogólnie to ogłoszenia są i są różne. I takie gdzie z moim doświadczeniem z PL bym w PL mógł startować i też takie gdzie jakiegoś większego doświadczenia nie wymagają a piszą że niby nawet więcej niż minimalna stawka. Pytanie właśnie jest takie gdzie jest granica albo na ile trzeba zmniejszyć poziom, żeby pracodawca w UK chciał spojrzeć na CV kogoś z doświadczeniem tylko w PL.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2018-05-24 12:53:46 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie mozesz uzyc adresu kuzynki w UK do aplikacji?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BeeMan

Post #5 Ocena: 0

2018-05-24 13:02:39 (6 lat temu)

BeeMan

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2018

Skąd: Brak

Nie no oczywiście że mogę ale to chyba jak już będę na miejscu :) bo na ten moment to ja bym chciał poznać ogólne możliwości zanim w ogóle zdecydujemy o wyjeździe. Chodzi mi bardziej o brak doświadczenia w UK niż brak adresu :) co mi to da jak teraz będę wysyłał cv nawet z jej adresem i ktoś się odezwie a ja powiem że nie ma mnie tam? :) nie chciałbym palić mostów bo jak już przyjadę to firma może się nie odezwać drugi raz ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #6 Ocena: 0

2018-05-24 13:09:13 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Podzielam twoje obawy bo takie zawody jak ; murarz, tokarz, frezer to dostają rysunek i wiedzą co mają robić ale menager musi znać strukturę przedsiębiorstwa i nie pisany system jak to funkcjonuje a żeby to poznać to zabiera czas.
Hmm... już masz ponad 30 lat to chyba już poznałeś samego siebie i zorientowałeś się jak posady się zdobywa.
Jak masz duszę zdolnego karierowicza to po "trupach" ale dopniesz swego.
Jak jesteś zdolny, pracowity i liczysz że cię docenią to różnie może to być, musisz mieć trochę szczęścia, po prostu musisz być w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2018-05-24 13:11:57 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

co mi to da jak teraz będę wysyłał cv nawet z jej adresem i ktoś się odezwie a ja powiem że nie ma mnie tam? :) nie chciałbym palić mostów bo jak już przyjadę to firma może się nie odezwać drugi raz ;)

Dowiesz sie czy jest jakis odzew na Twoje CV. A moze ktos bedzie chcial zrobic interview online. Oczywiscie numer angielski bedzie potrzebny, bo bez tego, to raczej nikt nie zadzwoni.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2018-05-24 13:21:46 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Kiedy masz ty zamiar byc w UK? Nikt nie przeskakuje ze stanowiska managera w jednym miejscu na podobne stanowisko z dnia na dzien. Obowiazuje ludzi okres wypowiedzenia, czasem ludzie maja urlop do wybrania w poprzednim miejscu. Jak bedziesz aplikowal z polskim adresem "dla orientacji" to co powiesz potencjalnemu pracodawcy teraz?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BeeMan

Post #9 Ocena: 0

2018-05-24 13:34:39 (6 lat temu)

BeeMan

Posty: 23

Mężczyzna

Z nami od: 23-05-2018

Skąd: Brak

@emeryt56
Pomimo tego, że umiejętności mam duże bo i rysunek techniczny przeczytam, komputer naprawię i sprzętowo i software'owo czy nawet pociągnąłem sam sobie elektrykę w mieszkaniu to nic z tego nie ma umocowania w cv. Dlatego też w PL moja droga zawsze wyglądała podobnie - od szeregowego pracownika przez zauważenie to kogoś ciut wyżej. Na to też się nastawiam w UK. To tutaj na forum ludzie napisali żebym startował wyżej niż podstawa i właśnie chciałem się dowiedzieć na ile wyżej można próbować i czy w ogóle to prawda :)

@Richmond
A co mi to da że do mnie zadzwonią i nawet rozmowę zrobią zdalnie i będą mnie chcieli? Ok będę widział że się nadaje ale spalę się w firmie jak powiem że jestem jeszcze w PL i może za 2 miechy będę jak mnie pracodawca zwolni wcześniej niż umowa ;) nie za duże ryzyko spalenia się jeszcze przed startem? ;)

@Adacymru
No właśnie ja to samo pytanie zadaje bo wydaje mi się to dziwne że tak ktoś mi doradza :)

[ Ostatnio edytowany przez: BeeMan 24-05-2018 13:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-05-24 17:24:22 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie rozumiem ktore rady wydaja ci sie dziwne ? Jak nie masz zamiaru wyjezdzac w przeciagu nastepnych powiedzmy 6 miesiecy to daj sobie spokoj i popracuj nad CV, moze zrob jakis kurs zeby miec oficjalnie potwierdzone tych zdolnosci np IT o ktorych piszesz ze masz, etc

Ile masz okresu wypowiedzenia w swojej pracy? Cos mi sie wydaje, ze bedziesz mial klopot rzucic sie na gleboka wode. Mozna jak zona bedzie juz na miejscu to latwiej ci bedzie zdecydowac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,