MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytanie o ilość osób w domu.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

Str 9 z 10

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

NightFury

Post #1 Ocena: 0

2018-05-19 09:55:49 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2018-05-19 09:44:38, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-05-19 08:28:36, NightFury napisał(a):
Cytat:

2018-05-18 23:29:07, Zuko95 napisał(a):
mamy córeczkę w drodze


Macie trzecie dziecko w drodze?
Aż sie boje wypowiedzieć o innych możliwych przeszkodach.


Ewentualny rachunek za porod bedzie wysoki ...


Melanija nie bądź malkontentem 😄
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2018-05-19 10:02:17 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-19 09:55:49, NightFury napisał(a):
Cytat:

2018-05-19 09:44:38, Melanija napisał(a):
Cytat:

2018-05-19 08:28:36, NightFury napisał(a):
Cytat:

2018-05-18 23:29:07, Zuko95 napisał(a):
mamy córeczkę w drodze


Macie trzecie dziecko w drodze?
Aż sie boje wypowiedzieć o innych możliwych przeszkodach.


Ewentualny rachunek za porod bedzie wysoki ...


Melanija nie bądź malkontentem 😄


<Malkontent>

(1.1) człowiek niezadowolony ze wszystkiego, doszukujący się wad we wszystkim i wszystkich.

Oby zdrowe bylo :-] :-] :-]
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #3 Ocena: 0

2018-05-19 10:32:16 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Oby oby 😀
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lulilu1

Post #4 Ocena: 0

2018-05-19 10:38:10 (6 lat temu)

lulilu1

Posty: 767

Kobieta

Z nami od: 03-09-2016

Skąd: Wales

"Często jest tak ze sie dostrzega drzazgę w oku sąsiada a belki u siebie juz nie.
Do swoich wniosków mnie nie mieszaj, to nie moje bajora.
Mnie naprawdę zwisa to jaka decyzje podejmie autor. Czy przyjedzie tutaj, do Niemiec, Kanady czy innych miejsc na świecie"

Jak na osobę której to zwisa ( co podkreśliłaś kilkukrotnie w tym wątku:-]) jesteś szalenie zaangażowana w dyskusje.
Natomiast po tonie wypowiedzi- oraz tym że niby nie ale jednak próbujesz mi wbić szpilę - widzę że jesteś baaardzo daleka od jakiegokolwiek zwisania - zaczynasz natomiast się irytować i złościć i jak zwykle zresztą, reagować nieprzyjemnie .
Normalną reakcją jednostki ludzkiej -kiedy jej coś totalnie zwisa- jest zaniechanie działania i nieangażowanie się w zwisający temat:-T[
Reszcie towarzystwa sugeruję przeczytać dokładnie wątek - żona nie zamierza tutaj rodzić a w Polsce budują sobie dom.
I co ma do tego opieka socjalna:-U
Opuszczę towarzystwo, bo się z tego wątek science-fiction zrobił- zamachy na każdym kroku, opieki społeczne łypiące czujnym okiem bez absolutnie żadnego powodu, wizje bezdomności , ułomności, niepowodzenia, chorób, malarii ,plag egipskich i nie wiem co się jeszcze może w umyśle chorego człowieka piętrzyć- ale ja podziękuję.
Facet się zapytał czy konto w banku założy- dowiedział się że SS mu dzieci zabierze ale najpierw go wysadzą w powietrze*ROFL*
Miłego dnia wszystkim i trochę więcej optymizmu i wiary w innych- jeżeli wam się udało ,może nie warto skreślać wszystkich dookoła ,traktując ich jak niedorozwiniętych debili którzy nie wiedzą co czynią*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: 0

2018-05-19 10:55:52 (6 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ty bedziesz w pracy,podejrzewam ze przez wiekszosc dnia. Zona sama w domu z dwojka dzieci. Znajomych na poczatku pewnie brak. A jak już beda ,to wiekszosc i tak w ciagu tygodnia pracuje. Ciekawa jestem po ilu tygodniach bez mozliwosci pogadania na co dzień z doroslym,zona powie że juz ma dosc. Oczywiscie są miejsca,gdzie spotykaja sie mamy z dziecmi itd tylko,że nie piszesz nic o jej znajomosci angielskiego. Bez jezyka szybciej zrezygnuje z tych spotkan niż Wam się wydaje. Wbrew pozorom, dobrych znajomych zapoznac jest trudno. Wiekszosc jest juz w jakims gronie i nie chca/potrzebuja nowych. Wy mlodzi,chcielibyscie czasami gdzies wyjsc sami,a tu dzieci nie ma z kim zostawic.. Może to blachostki,ale jak sie ich troche nazbiera,to po pewnym czasie mozna mieć dosc nawet wspanialego raju.
Oczywiscie zanim ktoś zaatakuje,zaznacze że może ale nie musi tak być.. W koncu mlodzi,zdrowi są, pelni determinacji. A przede wszystkim są mlodymi rodzicami.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #6 Ocena: 0

2018-05-19 11:11:18 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NightFury

Post #7 Ocena: 0

2018-05-19 11:15:39 (6 lat temu)

NightFury

Posty: 1311

Kobieta

Z nami od: 25-01-2012

Skąd: Liversedge

Cytat:

2018-05-19 10:38:10, lulilu1 napisał(a):
"Często jest tak ze sie dostrzega drzazgę w oku sąsiada a belki u siebie juz nie.
Do swoich wniosków mnie nie mieszaj, to nie moje bajora.
Mnie naprawdę zwisa to jaka decyzje podejmie autor. Czy przyjedzie tutaj, do Niemiec, Kanady czy innych miejsc na świecie"

Jak na osobę której to zwisa ( co podkreśliłaś kilkukrotnie w tym wątku:-]) jesteś szalenie zaangażowana w dyskusje.
Natomiast po tonie wypowiedzi- oraz tym że niby nie ale jednak próbujesz mi wbić szpilę - widzę że jesteś baaardzo daleka od jakiegokolwiek zwisania - zaczynasz natomiast się irytować i złościć i jak zwykle zresztą, reagować nieprzyjemnie .
Normalną reakcją jednostki ludzkiej -kiedy jej coś totalnie zwisa- jest zaniechanie działania i nieangażowanie się w zwisający temat:-T[
Reszcie towarzystwa sugeruję przeczytać dokładnie wątek - żona nie zamierza tutaj rodzić a w Polsce budują sobie dom.
I co ma do tego opieka socjalna:-U
Opuszczę towarzystwo, bo się z tego wątek science-fiction zrobił- zamachy na każdym kroku, opieki społeczne łypiące czujnym okiem bez absolutnie żadnego powodu, wizje bezdomności , ułomności, niepowodzenia, chorób, malarii ,plag egipskich i nie wiem co się jeszcze może w umyśle chorego człowieka piętrzyć- ale ja podziękuję.
Facet się zapytał czy konto w banku założy- dowiedział się że SS mu dzieci zabierze ale najpierw go wysadzą w powietrze*ROFL*
Miłego dnia wszystkim i trochę więcej optymizmu i wiary w innych- jeżeli wam się udało ,może nie warto skreślać wszystkich dookoła ,traktując ich jak niedorozwiniętych debili którzy nie wiedzą co czynią*THUMBS UP*



Jestem w stanie wznieść sie na wyżyny i służyć porada nawet jeśli osobiście nie mam żadnego interesu w tym czy ktoś tu przyjedzie czy nie.
A obrażanie mnie nie sprawi ze twoje argumenty nabiorą więcej sensu.
Music leads me through my life

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: -1

2018-05-19 11:35:07 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ty lili nie doradzasz tylko robisz sobie pr forumowej dobrej duszyczki rozsadny czlowiek napisze plusy i minusy takiego wyjazdu kto nie otworzylby jakiegokolwiek watku tutaj ty zawsze jestes ze wszystkim bezkrytycznie na tak to jest dziecinne

do tego jestes kiepska manipulatorka piszac teksty ze ktos kogos w tym watku.mial za idiote

skoro wszystko jest takie zajefajne i proste tutaj to dlaczego tyle osob wraca? bilans na strone wyjezdzajacych wiadomo dlaczego wyjezdzaja ale ci co wracaja z raju do piekla co z nimi nie tak ? a moze zycie w anglii ich przeroslo? gnicie na pokojach po 10lat bez perspektyw ? moze nie mieli ochoty czekac dluzej az ktos w rodzinie sie zawinie i w koncu bedzie ich stac wziac kredyt na wlasne mieszkanie?

to ze ci sie udalo nie znaczy ze nie wraca tez grupa ludzi ktora ma zwyczajnie dosyc zycia od pierwszego do pierwszego a znam tu troche ludzi i widze ze szanse na wegetacje ma 50% przylatujacych z Polski

ale didam ze odnoscie autora wierze ze mu sie uda lubie takich zdeterminowanych ludzi cos ala wielim z naszego forum : )

pamietam taki dokument o Polakach jadacych do uk przed otwarciem granic "pub przy victoria street " a moze station czy cos takiego byl tam taki typowy dres z blokow z zacieciem

nic im nie szlo bylo zle a ostatnio znalazlem ten film i pozniej materialy co sie z nimi teraz dzieje 2 bohaterow filmu dalej jest w anglii a ten ci taki byl cwany podobno otwiera teraz drugi polski sklep kupil dom : )

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 19-05-2018 11:59 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zuko95

Post #9 Ocena: 0

2018-05-19 11:54:58 (6 lat temu)

Zuko95

Posty: 20

Mężczyzna

Z nami od: 16-05-2018

Skąd: Paisley

Gabika, dokładnue. Nightfury, zgadzam się z tym co mówisz o tym, że nie ma co liczyć na tą drugą parę, bo to różnie bywa. Fakt, że to brat, no ale jednak różnie może być, może uda się, żebyśmy we dwóch podpisywali umowę, to by była jakaś gwarancja..
Jak będzie tak, że będę musiał każdego funta oglądać, to wrócę do PL, i to wszystko :)

Aktualnie w PL żonka już nie ma za bardzo z kim pogadać. Wszystko na emigracji, rozsiani po świecie. Tam jest jej najlepsza przyjaciółka, ta która ma mi pomóc wystartować. Jest też mama tej przyjaciółki, będzie brat z partnerką, jeden kumpel też ma dołączyć jak pozałatwia wszystkie sprawy w PL.
Z tym, że będzie ciężko, że sami nie wyjdziemy nigdzie itd się zgadzam i jak najbardziej się z tym liczymy. Jej angielski jest raczej na słabym poziomie wie, że dzwoni, ale nie wie w którym kościele.

Co do dzieci to jedno mamy, drugie jest już na finiszu produkcji.
Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: Zuko95 19-05-2018 12:22 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #10 Ocena: 0

2018-05-19 12:16:39 (6 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Autor wątku o sobie powiedział;
"Jestem mechanikiem, potrafię rozebrać i złożyć chociażby silnik od deski do deski. Praca na takim stanowisku też jest już załatwiona i budowlanka nie jest mi obca"
Jest obecnie pracujący , ma plany i motywację,rozwojowa rodzina.

Taki to sobie wszędzie poradzi.

Jak by miał doktorat z filozofii to byłbym bardziej sceptyczny.
To że chce sobie poprawić status ekonomiczny to normalne.
Co do wyjazdu do Kanady to jest bardziej skomplikowane bo sobie tu nie można tak przyjechać i szukać pracy jak w UK.

Głosy krytyczne (sceptyczne) są potrzebne bo to nam lepiej pozwala zrewidować nasze plany.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 9 z 10 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 8 | 9 | 10 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,