MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Klub piłkarski południe Anglii

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

19ktos26

Post #1 Ocena: 0

2017-12-31 16:47:34 (6 lat temu)

19ktos26

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2017

Skąd: Southampton

Witam Wszystkich, rozważam wyjazd z Polski do Anglii i chciałem zorientować się jak wygląda sytuacja z szukaniem klubów piłkarskich na południu(najlepiej okolice Southampton ponieważ mam tam rodzinę). Mam 18 lat, w Polsce występuję na poziomie pół-zawodowym i takiego samego chciałbym szukać. Oczywiście będąc realistą nie mówię o PL, Championship czy też League One, lecz jednak interesowałby mnie poziom w miarę zawodowy. Czy ktoś miałby jakieś wskazówki/informacje jak to wygląda? Jakie w tamtym rejonie są kluby na wyżej wspomnianym poziomie i czy jest okazja spróbowania się?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MichalKar

Post #2 Ocena: 0

2017-12-31 19:56:25 (6 lat temu)

MichalKar

Posty: 96

Mężczyzna

Z nami od: 19-07-2015

Skąd: Clitheroe

Nie wiem na jakim poziomie dokładnie grasz, ale tu znajdziesz listę klubów tzw. National League. Są to kluby 5-tej i niżej ligi. W PL to byłby odpowiednik okręgówki jednak poziom tutejszej piłki jest znacznie wyższy. Niestety nie wiem jak się załapać do tych klubów*DONT_KNOW*. Na pewno znajdziesz na ich stronach jakiś kontakt i Ci powiedzą co i jak. Powodzenia:-]

[ Ostatnio edytowany przez: MichalKar 31-12-2017 19:57 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #3 Ocena: 0

2018-01-01 20:36:46 (6 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Sholing FC miało ostatnio nabór. Powodzenia!
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

19ktos26

Post #4 Ocena: 0

2018-01-02 09:34:20 (6 lat temu)

19ktos26

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 31-12-2017

Skąd: Southampton

Faktycznie nie wspomniałem o poziomie. Obecnie jestem w 3-ligowym klubie. Czyli po prostu indywidualnie kontaktować się z klubami w sprawie testów? I wlasnie jakie sa odpowiedniki ligowe? Do ktorego poziomu jest bardziej w miare zawodowo z jakas szansa na pokazanie się niż kopanie rekreacyjne?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

right_winger

Post #5 Ocena: 0

2018-01-02 14:09:24 (6 lat temu)

right_winger

Posty: 281

Mężczyzna

Z nami od: 21-05-2013

Skąd: Hants

Tak z glowy na szybko to radzilbym celowac w Eastleigh (tuz obok Southampton, miesci sie tam lotnisko), graja w National League (5-ty poziom, ogolnokrajowy).
Lige nizej w regionie South najblizej jest Havant & Waterlooville - dojazd latwy autostrada albo pociagiem ale to jednak kolo Portsmouth. Kawalek dalej Bognor Regis, a podobnie, ale w druga strone Poole.
Idac dalej lige lub dwie w dol (Southern Football League) niedaleko masz druzyny w Basingstoke, Winchester i Totton. To ostatnie to chyba dzielnica Southampton, tylko nie mam pojecia na ile sa to kluby profesjonalne. Nawet jak amatorka to jak bedziesz dobry to a nuz ktos Cie gdzies wypatrzy. Skautow tu pelno jezdzi i obserwuje mlodych.
Powodzenia, napisz tutaj jak cos zdzialasz. Mieszkam niedaleko, wiec kto wie, moze kiedys zajrze na jakis szlagier z Twoim udzialem :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,