MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

NiN - zagubiony. Proszę o pomoc!

 

Postów: 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

przemkowsky

Post #1 Ocena: 0

2017-11-30 12:43:50 (6 lat temu)

przemkowsky

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2017

Skąd: Leeds

Witam, na dniach wyjeżdżam do pracy w Anglii. Niestety nie pamiętam NiNu. Byłem kiedyś w Leeds, ale nie pamiętam adresu, założyłem NiN i potem wróciłem do Polski. Nie pracowałem nigdzie, więc z żadnej agencji nie mogę wziąć NiNu, nie mam payslipa etc. Po prostu wróciłem, a teraz nie mam jak odzyskać danych. Nie pamiętam danych domu, w którym mieszkałem, osoby, które mieszkały ze mną nie mają facebook'a, nic - więc jest ogromny problem. Da się jakoś to załatwić? Jak wysłałem list otrzymałem coś takiego:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No i co mógłbym podać jak danych adresu nie pamiętam, nie mam odzyskać jak...


Ktoś może pomóc? Dziękuje z góry :)


P.S.
Mogę założyć drugi NiN? Chociaż wiem, że jeden jest na całe życie, ale jak odzyskać w takiej sytuacji?

[ Ostatnio edytowany przez: przemkowsky 30-11-2017 12:56 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cwieq

Post #2 Ocena: 0

2017-11-30 13:39:18 (6 lat temu)

cwieq

Posty: 138

Mężczyzna

Z nami od: 30-06-2006

Skąd: Wigan

Sprawdz tu: https://www.tax.service.gov.uk/government-gateway-registration-frontend?accountType=individual&continue=%2Fcheck-your-state-pension%2Faccount&origin=nisp-frontend
always look on the bright side of life.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

krakn

Post #3 Ocena: 0

2017-11-30 15:04:05 (6 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

NIN jest nadany RAZ i na całe życie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

przemkowsky

Post #4 Ocena: 0

2017-11-30 15:34:07 (6 lat temu)

przemkowsky

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2017

Skąd: Leeds

Cytat:

2017-11-30 13:39:18, cwieq napisał(a):
Sprawdz tu: <a href="https://www.tax.service.gov.uk/government-gateway-registration-frontend?accountType=individual&continue=%2Fcheck-your-state-pension%2Faccount&origin=nisp-frontend" target="_blank" target="_new">https://www.tax.service.gov.uk/government-gateway-registration-frontend?accountType=individual&continue=%2Fcheck-your-state-pension%2Faccount&origin=nisp-frontend</a>




Muszę się zarejestrować, co to dokładnie?

[ Ostatnio edytowany przez: przemkowsky 30-11-2017 15:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2017-11-30 15:38:55 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie wiem czy uda sie zarejestrowac online, bo tam chyba wlasnie chca NIN do potwierdzenia. Mozesz umowic sie na spotkane i najwyzej znajda Twoj poprzednim NIN i przysla Ci. A jestes pewien, ze na pewno go dostales?

Jak juz bedziesz na miejscu to mozesz zadzwonic tam, jest chyba jakis numer, gdzie mozna to sprawdzic, ktos kiedys podawal.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

przemkowsky

Post #6 Ocena: 0

2017-11-30 16:20:23 (6 lat temu)

przemkowsky

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-11-2017

Skąd: Leeds

Cytat:

2017-11-30 15:38:55, Richmond napisał(a):
Nie wiem czy uda sie zarejestrowac online, bo tam chyba wlasnie chca NIN do potwierdzenia. Mozesz umowic sie na spotkane i najwyzej znajda Twoj poprzednim NIN i przysla Ci. A jestes pewien, ze na pewno go dostales?

Jak juz bedziesz na miejscu to mozesz zadzwonic tam, jest chyba jakis numer, gdzie mozna to sprawdzic, ktos kiedys podawal.



Tak, na pewno. Rejestrowałem się w JobCenter, miałem rozmowę przez telefon. Potem przyszedł list, ale ja już byłem w Polsce i numer się zagubił.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #7 Ocena: 0

2017-11-30 16:38:35 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

to idz / zadzwon do tego jobcentre w ktorym byles. Powiedz kiedy miales spotkanie, mniej wiecej jak nie pamietasz, powiedz ze nigdy nie otrzymales listu od nich. I podaj im nowy address I niech ci wysla jeszcze raz. A jak nie potrafia znalesc to musza cie umowic na kolejna wizyte, choc to by swiadczylo o ich bezradnosci. To o ni musza wiedziec czy chca ci dac nowy czy odpokpac stary.
Zgadzam sie ze numer powinienes miec tylko jeden. Ale jak oni nie potrafia znalesc to ty im sie na serwery przeciez nie wlamiesz. oni musza odszukac I ci podac, bo maja do tego narzedzia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

GiantGoram

Post #8 Ocena: 0

2017-12-02 09:53:25 (6 lat temu)

GiantGoram

Posty: 291

Kobieta

Z nami od: 20-09-2015

Skąd: Bristol

O to jaki masz national insurance number trzeba zapytac HM Revenue a nie job centre. W job centre bylo tylko spotkanie o nadanie NIN.
telefon do HM Revenue to 0300 200 3500
Numeru przez telefon ci nie podadza, przysla ci list.
NIN jest jeden na cale zycie,niezaleznie czy zmieni sie nazwisko,np po wyjsciu za maz.
Informacja sprawdzona,dzwonilam 2 razy dla klientow. List przychodzi do 10 dni.

[ Ostatnio edytowany przez: GiantGoram 02-12-2017 10:01 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,