MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyjazd do Northampton

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Sitok89

Post #1 Ocena: 0

2017-11-18 17:27:18 (6 lat temu)

Sitok89

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 18-11-2017

Skąd: Northampton

Witam

Zamierzam wyjechać pierwszy raz za granicę do pracy a konkretnie Northampton w Anglii. W związku z tym miałbym do was parę pytań jako, że nie wiem jak to wszystko dokładnie wygląda liczę na to pomoc.

1. Jest to praca przez oferowana agencje z Polski , w firmie Dalepak na stanowisku administrator magazynu. Czy ktoś wie jak ludzie oceniają tą firmę, i jej partnera w Anglii któremu bym podlegał( agencja Omega}? Na czym ta praca polega?
2. Planuje wziąć z sobą około 600-800 funtów. Czy to wystarczy na start przez 1 tydzień lub 2? Oczywiście wliczając w opłatę mieszkania, depozyt i inne niezbędne wydatki na start.
3.Da radę znalezć mały pokoik z łazienką w okolicach 400-420 funtów w NN1 lub NN4? Kuchnia i salon mogą być współdzielne. Oczywiście rachunki wliczone i tzw. Council Tax( nie wiem co o jest), lub chociaż pokój z małą ilością lokatorów( max 3-4 osoby ze mną). Gdzie najlepiej szukać ofert? Nieważne czy będę mieszkał z Polakami czy studentami.
4. Stawka jest niestety minimalna, nie wiem jak z nadgodzinami bo póki co z agencją rozmawiałem tylko ogólnikowo. Da radę za to wyżyć, trochę się "opkupić' i przynajmniej zwrócić koszt dojazdu i zakwaterowania przez 3 miesiące( docelowy termin przebywanie choć może się przedłużyć)? Jadę tam nie odłożyć a zobaczyć jak wygląda życie w innym kraju, chociaż wiadomo jak dałoby coś grosza przywiezć z powrotem to super.
5. Pani na rozmowie telefonicznej powiedziała, że z językiem jest u mnie "quite good", niestety nie orientuję się jakie tam mają wymagania i na jakim poziomie tak naprawdę jestem . mam już doświadczenie w pracy na magazynach, więc czy jest jakaś możliwość podwyżki za dobrą pracę?
6. Lepiej lecieć samolotem czy jechać busem? Nie planuje brać ze sobą wielu rzeczy tylko te niezbędne, jak ciuchy, jakiś koc, kosmetyki itd.

jeśli macie jakieś inne wskazówki to byłbym wdzięczny za ich udzielenie. Pozdrawiam

[ Ostatnio edytowany przez: Sitok89 18-11-2017 17:42 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2017-11-19 07:33:03 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Za minimalną to już nawet ciężko znaleźć pracę- no i nie rozumiem, administrator za minimalną?😎
Agencje się ostatnio licytują z ofertami i stawkami, u mnie w zakładzie jest chyba 8.60 ale nie wiem na 100%
Daruj sobie tą polską agencję, bo na miejscu jest setki agencji i pracy.
Zapisz się naFB do lokalnej grupy, jak to ma być Northampton to tam. Pokoju możeszw tedy szukać nawet z Pl. £600 to mało na start, musisz mieć zapas na x2 tyg bo pierwsze pieniądze dopiero zobaczysz po takim czasie- do tego depozyt za pokój ... transport ...
p.s. sprawdź na google co to council tax i inne rzeczy 😜
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-11-19 07:59:24 (6 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

zeby sie nie okazalo ze nawijaja makaron na uszy i jest to sciaganie pracownikow na okres swiateczny
teraz na magazy y biora wszystkich jak leci a po swietach moze byc koniec pracy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,