MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Reading bezpieczeństwo

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MarcinKarw

Post #1 Ocena: 0

2017-05-07 12:59:41 (7 lat temu)

MarcinKarw

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2017

Skąd: Reading

Witam.

Mam możliwość wyjazdu do miasta Reading. W Polsce nic mnie nie trzyma, więc jedynym argumentem przeciw wyjazdowi jest stan bezpieczeństwa w tym mieście. Wiadomo co się w ostatnich latach porobiło, w związku z napływem tzw. "uchodźców" i nie tylko. Czy to miasto zamieszkuje dużo muzułmanów? Czy łatwo dostać kosę na ulicy lub zostać skróconym o głowę? Druga kwestia: jak jest z nastawieniem Brytyjczyków do Polonii w tym mieście, bo też wiadomo, że nastroje antypolskie w WB się nasilają?

Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-05-07 13:12:12 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MarcinKarw

Post #3 Ocena: 0

2017-05-07 13:17:09 (7 lat temu)

MarcinKarw

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2017

Skąd: Reading

Zamachy, przejeżdżanie ludzi samochodami na chodnikach, strefy no-go, życie całych dzielnic muzułmańskich sponsorowane z zasiłków itd. itp. Ostatnio czytałem, że nowym sposobem dżihadystów na mordowanie ludzi jest wabienie ich do mieszkań poprzez ogłoszenia o wynajem lokum. No nie mów, że nie domyśliłaś się o czym pisałem...

[ Ostatnio edytowany przez: MarcinKarw 07-05-2017 13:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #4 Ocena: 0

2017-05-07 13:30:02 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Ciekawe rzeczy czytasz ;).
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2017-05-07 13:47:03 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Spokojnie jest w bodatych dzielnicach gdzie imigrantów oraz ich dzieci urodzonych w UK (ale takze angielskich lumpow i nierobow) nie stac na kupno lub wynajem mieszkania/domu. Jesli chcesz mieszkac w czystej i spokojnej okolicy gdzie nikt nie szwenda sie bez celu to musisz zaplacic wiecej za mieszkanie. Wiec albo zarabiasz duzo i to nie jest problemem albo wydajesz 60% swojej miesiecznej pensji na same rachunki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2017-05-07 14:38:59 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #7 Ocena: 0

2017-05-07 15:06:01 (7 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2017-05-07 13:17:09, MarcinKarw napisał(a):
Zamachy, przejeżdżanie ludzi samochodami na chodnikach, strefy no-go, życie całych dzielnic muzułmańskich sponsorowane z zasiłków itd. itp. Ostatnio czytałem, że nowym sposobem dżihadystów na mordowanie ludzi jest wabienie ich do mieszkań poprzez ogłoszenia o wynajem lokum. No nie mów, że nie domyśliłaś się o czym pisałem...

[ Ostatnio edytowany przez: <i>MarcinKarw</i> 07-05-2017 13:17 ]




Podaj linki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

matkapolka

Post #8 Ocena: 0

2017-05-07 15:16:31 (7 lat temu)

matkapolka

Posty: 177

Kobieta

Z nami od: 25-04-2013

Skąd: south east

Człowieku, siedź w domciu jak Ci życie miłe. Nie wyjeżdżaj nigdzie a na pewno nie do UK o mieście Reading nie wspominając. Całe hordy barbarzyńców biegają wolno po ulicach i wymachują niebezpiecznymi narzędziami zadając śmierć odważniejszym a strach mniej odważnym. Najbezpieczniejsza praca to praca on line bo nie trzeba z domu wychodzić i narażać się na niebezpieczeństwo. Strach nawet zamówić zakupy do domu czy też gotowe jedzenie bo trzeba będzie otworzyć drzwi a za nimi nie wiadomo kto stoi!
:-]:-]:-]:-]:-*ROFL**ROFL**ROFL**ROFL*
"Wszyscy jesteśmy ignorantami, tylko każdy w innej dziedzinie." Will Rogers

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MarcinKarw

Post #9 Ocena: 0

2017-05-07 15:27:26 (7 lat temu)

MarcinKarw

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 07-05-2017

Skąd: Reading

Cytat:

2017-05-07 15:06:01, Mieszko napisał(a):
Cytat:

2017-05-07 13:17:09, MarcinKarw napisał(a):
Zamachy, przejeżdżanie ludzi samochodami na chodnikach, strefy no-go, życie całych dzielnic muzułmańskich sponsorowane z zasiłków itd. itp. Ostatnio czytałem, że nowym sposobem dżihadystów na mordowanie ludzi jest wabienie ich do mieszkań poprzez ogłoszenia o wynajem lokum. No nie mów, że nie domyśliłaś się o czym pisałem...

[ Ostatnio edytowany przez: <i>MarcinKarw</i> 07-05-2017 13:17 ]




Podaj linki.


Ok, może źle się wyraziłem. Nie pisałem, że takie rzeczy dzieją się akurat w Reading. Zamachy, o których pisałem dotyczą oczywiście Londynu. Chciałem się tylko dowiedzieć czy w Reading są podobne zagrożenia. Tym samym podawanie linków chyba mija się z celem, bo każdy słyszał o niedawnych wydarzeniach na moście westminsterskim.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #10 Ocena: 0

2017-05-07 15:45:48 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ale o co chodzi Wam chodzi? Kolega chce wyjechać może z biedniejszego ale napewno z bezpieczniejszego kraju do kraju w którym bezpieczeństwo nie jest już takie jak kiedyś. W Londynie w każdym tygodniu zadzganych jest ok 4-5 osób , 80% sprawców to czarni albo azjatyccy imigranci, nigdy nie było takiej liczby morderstw w Londynie jak teraz. Z to strefami no go to może jeszcze nie ma ale wystarczy przejechać się na dzielnice jak Peckham, New Cross , Harlsden czy Brixton albo i Newham i juz jesteśmy w trzecim świecie, a kose w plecy tu łatwo zaliczy zwłaszcza w nocy. W Polsce widok jadącej ciężarówki nie wzbudza strachu a porzuconą paczkę można znaleźć tylko dlatego ze ktoś ją zapomniał. Do tego angielska patola na zasilkach codziennie karmiona przez brukowce ze za wszystkie cięcia zasiłków winni są imigranci (de fakto zasiłki zaczęto drastycznie ucinac dopiero kilka lat temu )

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,