MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

W poszukiwaniu sławy i chwały czyli wyjazd do UK

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-05-18 01:16:15 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Dobrze Koledzy doradzili z samochodem. Poza tym masz fach w rękach, a więc z pracą to tylko kwestia sposobu szukania. Z JobCentre Plus daj sobie spokój - Oni dają i zabierają benefity i więcej od tej instytucji bym nie oczekiwał.
Podobnie rzecz ma się z pracą, jako picker w magazynie. Zapewne jeszcze przez agencję - daj sobie spokój. Jeśli już, to na "przetrwanie", jesli kasa by się kończyła. Zarobisz niewiele, a będziesz orał, aż Ci się pot będzie lał po wszystkich częściach ciała. Oczywiście generalizuję. Pewnie są magazyny, które są wyjątkami.
Poszukaj na https://www.indeed.co.uk/ też coś może trafisz. Papiery masz przetłumaczone. Wysyłaj masowo kopie CV i kwalifikacji. Wcześniej czy później się ktoś odezwie*THUMBS UP*.

Komentarze pisane przeze mnie, że UK generalnie odpuściłbym - olałem w tym momencie, bo podjąłeś decyzję. Podoba mi się Twoje podejście, że najpierw trzeba było trochę towarzysko się zadomowić. Może dlatego, że trochę inne od standardowego "dzisiaj przyjechałem, a jutro zapier... po 12 godzin w fabryce kurczaków, tudzież jakiegoś azbestu, za minimalną stawkę" *CRAZY*. Powodzenia!

PS. A "Polskiego Echa" nie czytaj, bo tylko łeb Ci się zlasuje. Ilości "baboli" ortograficznych i gramatycznych w życiu w takiej ilości nie widziałem. To tego wartość merytoryczna do d...:-! Lepiej artykuły na MW czy w brytyjskiej prasie (przy okazji podszkolisz angielski). Nie dołączaj do polskiego getta - z polską "prasą", polską telewizją, polskim sklepem za rogiem i polskim biurem "doradztwa dla Polaków w UK". W przyszłości to zaprocentuje.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-05-2017 01:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #2 Ocena: 0

2017-05-18 06:02:06 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Pisalem o stronie on line sprawdz ja Bo warto wszyskie swoje prace znalazlem wlasnie tam jest to samo co na indeed Bo to zbior ogloszen tego typu stron I wiecej Bo dochodza firmowe ogloszenia

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #3 Ocena: 0

2017-05-18 09:37:03 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Ogłoszenia, to fakt. Jeśli piszesz, że wszystkie prace dzięki ogłoszeniom, to nie mam powodu Ci nie wierzyć. Ja skoncentrowałem się na wartości merytorycznej "artykułów" Polskiego Echa. Zresztą od lat nie sięgam po tę gazetę. Z powodów też, jakie opisałem.
Z punktu widzenia Kolegi, to każda droga dobra, aby znaleźć pracę w zawodzie *THUMBS UP*. Pozdrawiam.

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 18-05-2017 09:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #4 Ocena: 0

2017-05-18 09:46:42 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

A ja myślę, że masz złoty zawód w ręku i sobie dasz radę. W tym kraju wspawanie blaszki 5x5cm kosztuje około 50 funtów. :-)
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #5 Ocena: 0

2017-05-18 10:01:20 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2017-05-18 10:32:22 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Za slaby w jakim sensie? to sie okaze Na probkach anglicy nie przywiazuja wagi do lat pracy az tak bardzo jak u nas a sa podwykonawcy gdzie dopusciliby cie do spawania dla airbusa bez posiadania papierow

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2017-05-27 01:46:11 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #8 Ocena: 0

2017-05-27 08:46:09 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

"Ogólnie Anglia spoko tylko gdyby nie Ci imigranci ;D (nie no żartuje przez to że nie mam samochodu to zdecydowanie za dużo tu pije a w dodatku taka pogoda że nic tylko grillować i driny robić)".

No to witamy w klubie. Pogoda jest że tak to ujmę depresyjna, a człowiek nie wielbłąd ...
:-]
Z emigrantami na emigracji trzeba jakoś żyć. Nie wiem czy jakoś ciebie to pocieszy, ale osobiście nie lubię pracować z rodakami. I chyba mi się udało. Pracuje na dziale ja i kumpel, a reszta to tradycyjny mix anglo-hindu-afrykański.
I jest w porząsiu. Wcześniej pracowałem na dziale 75 procent Polaków - 25 procent anglo-hindu-afro, no i scyzoryki same w kieszeni się otwierały :-]
Sporo też Rumunów najechało więc mix ewoluował.


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #9 Ocena: 0

2017-05-27 09:51:02 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Mozna wywnioskowac z twojego wpisu ze gdyby nie ty I kumpel to bylby to fajny zaklad : D

Do autora bezposrednio czy agencja? Zadowolony ze stawki? Na muejscu czy dojezdzasz?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #10 Ocena: 0

2017-05-27 11:31:59 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

"Mozna wywnioskowac z twojego wpisu ze gdyby nie ty I kumpel to bylby to fajny zaklad : D"
Cholernie cenię święty spokój, ale przyjąłem do wiadomości aluzje :-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,