MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wyjazd do uk

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 16

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

elegante

Post #1 Ocena: 0

2017-02-28 15:18:17 (7 lat temu)

elegante

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 28-02-2017

Skąd: jescze zadne

Witam wszystkich. Mam pytanie a mianowicie koncze w tym roku szkole srednia (liceum) i chcial bym wraz z bratem i kolega wyjechac do uk. I zastanawiamy sie czy jako osoby bez konkretnego doswiadczenia, mamy szanse na znalezienie jakiejkolwiek pracy np. Na produkcji,magazynie? Jezyk angielski jest u mnie na dosc dobrym poziomie chociaz ciezko to stwierdzic nie majac nigdy mozliwoaci porozmawiac z kims dluzej po angielsku,brat zna jezyk na naprawde bardzo dobrym poziomie,dodatkowo posiadamy prawo jazdy kategori b. Wiem ze toretycznie jest mozliwosc zalatwic prace w agencji pracy jeszcze z polski ,najczesciej trafiaja sie ogloszenia z gap personel, staffline lub simply eymployment solutions. Niestety te agencje nie ciesza sie zbyt dobra opinia w internecie, wiem ze nie warto brac tych wszystkich opini na serio ale najbardziej przerazaa mnie fakt ze ludzie pisza ze 40h w tygodniu jest ciezko przepracowac, jak to wyglada w uk faktycznie ciezko przepracowac przez agencje caly tydzien? Czy problem jest tylko z tymi ktore oferuja prace jeszcze z pl. Wydaje mi sie ze taka agencja bylaby dobrym sposobem na zaczepienie sie i poznanie jak wyglada rynek pracy w uk. Jezeli ktos jest chetny to fajnie jak by udzielil mi informacji jak to wyglada na prawde i czy wgl jest sens. Z gory dzieki i pozdrawiam wszystkich polakow mieszkajacych na wyspach. :)

[ Ostatnio edytowany przez: elegante 28-02-2017 15:19 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #2 Ocena: 0

2017-02-28 15:42:47 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Przede wszystkim proponuję przejrzeć wątki pt. "Jadę do UK". Po za tym obrać jakieś sensowne miasto gdzie są magazyny, fabryki. Angielski w takich miejscach podstawowy, przydaje się się rumuński ;). Odradzam Londyn, bo zjedzą was koszty, a magazynów mało. Prawo jazdy, nawet jak byś miał UK to jesteś młodym kierowcą więc temat słaby. Na start zapas gotówki, kupić kartę sim z numerem UK. Wakacje to okres gdzie wiele osób nie tylko z PL ale i tutejszych a także z innych zakątków świat chce dorobić - zarobić. Agencje jak to agencje czasami mają pracę na dzień dwa. Jak będziecie solidni i nie pogardzicie taka pracą i regularnie będziecie odwiedzać pośrednika to zostaniecie coś poważniejszego. Czasami na start można dostać pracę, gdzie pracodawca później Cię "przejmie" po agencji i pracujesz już dla niego.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2017-02-28 15:55:45 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2017-02-28 15:18:17, elegante napisał(a):
Witam wszystkich. Mam pytanie a mianowicie koncze w tym roku szkole srednia (liceum) i chcial bym wraz z bratem i kolega wyjechac do uk.


Mozecie juz nie zdarzyc, prawdopodobnie po marcu nie bedzie tak latwo jak dotychczas.
Poza tym nie lepiej jakis zawod zdobyc, chcesz cale zycie pudla nosic?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elegante

Post #4 Ocena: 0

2017-02-28 16:41:51 (7 lat temu)

elegante

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 28-02-2017

Skąd: jescze zadne

Wiadomo ze zawod chcial bym zdobyc ale sytuacja zyciowa i tak zmusza mnie do podjecia pracy a jezeli to mozliwe to wolabym wybrac uk. A co miales na mysli piszac ze po marcu nie bd juz tak prosto? Masz jakies konkretne informacje na ten temat poniewaz bardzo mnie to interesuje. Z gory dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mieszko

Post #5 Ocena: 0

2017-02-28 18:16:44 (7 lat temu)

Mieszko

Posty: 1536

Kobieta

Z nami od: 16-07-2009

Skąd: Hastings

Cytat:

2017-02-28 16:41:51, elegante napisał(a):
A co miales na mysli piszac ze po marcu nie bd juz tak prosto? Masz jakies konkretne informacje na ten temat poniewaz bardzo mnie to interesuje. Z gory dzieki


A słowo "Brexit" obiło Ci się o uszy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #6 Ocena: 0

2017-02-28 19:24:18 (7 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2017-02-28 16:41:51, elegante napisał(a):
Wiadomo ze zawod chcial bym zdobyc ale sytuacja zyciowa i tak zmusza mnie do podjecia pracy a jezeli to mozliwe to wolabym wybrac uk. A co miales na mysli piszac ze po marcu nie bd juz tak prosto? Masz jakies konkretne informacje na ten temat poniewaz bardzo mnie to interesuje. Z gory dzieki

Jak znalazłeś już ten portal to poszukaj jeszcze innych polskich portali w UK a codziennie będziesz miał nowe informacje co zamierza zrobić rząd z nowymi obywatelami UE,którzy przybędą po formalnym podpisaniu art.50 rozpoczynający proces opuszczania UE.
Na forum nikt nie jest wróżką i nikt ci nie powie, co tutaj będzie się działo za miesiąc,rok,dwa...*YAHOO*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

luko89

Post #7 Ocena: 0

2017-03-19 19:01:09 (7 lat temu)

luko89

Posty: 233

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2013

Skąd: Londyn

Cytat:
2017-02-28 15:42:47, FireWire napisał(a):
Po za tym obrać jakieś sensowne miasto gdzie są magazyny, fabryki

Coś proponujesz blisko Londynu?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2017-03-19 19:31:16 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

elegante

Post #9 Ocena: 0

2017-03-19 19:58:17 (7 lat temu)

elegante

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 28-02-2017

Skąd: jescze zadne

Też własnie myslalem o Birmingham, ale narazie nie kupuje jeszcze biletu bo nie wiadomo jaka bd decyzja w sprawie nowych imigrantow po uruchomieniu art 50. A nie chce zeby sie okazalo ze przyjade posiedze 2 lata, ustailizuje sytuacje zyciowa na miejscu a oni mnie deportuja :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

luko89

Post #10 Ocena: 0

2017-03-19 20:02:38 (7 lat temu)

luko89

Posty: 233

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2013

Skąd: Londyn

A co Ty chcesz czekać nie wiadomo ile? Dobre i 2 lata

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,