MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Brexit referendum a Wasze plany

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 4 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

AlmostFamous

Post #1 Ocena: 0

2016-12-01 18:57:23 (7 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-12-01 15:58:19, Teziur88 napisał(a):
Mieszkam tu 9 lat i wiem jedno ze Niemcy maja lepsze zarobki , służbę zrobiłam itp. No i napewno więcej kultury :-8



Czy maja lepsze. Cóż. Nie będę się wypowiadał za innych. Ale w moim zawodzie niekoniecznie....
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-12-01 19:26:07 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #3 Ocena: +2

2016-12-01 20:18:11 (7 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

Mi sie zmienily plany o tyle, ze juz nie widze UK jako kraju w ktorym chce osiasc na stale. Chcialam tu osiasc, ale za pare lat raczej wyjade. Szkoda, ale trzeba byc elastycznym, nie pojde na dno z ta lajba przeciez (nie moja)
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #4 Ocena: +1

2016-12-01 21:29:19 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

Czekam na niepodległą Szkocję i planuję się do niej wyprowadzić (Walia choc bardzo ładna i całkiem sympatyczna, jest jednak uzależnionym od Londka księstewkiem).

Pozyjemy i zobaczymy po tych negocjacjach. Mam wrażenie że to właśnie Szkocja pozostająca w UE będzie genialnym państwem do życia.


Zniechęciłem się troszeczkę do Anglików, z kilkoma zupełnie przestałem utrzymywać jakiekolwiek kontakty towarzyskie. W stosunku do Anglii moja lojalność jest uzależniona tylko i wyłącznie od zmian na koncie w ostatnim dniu kązdego miesiąca. Skończę studia, odpracuje to co muszę i tyle. Nie chcę żyć i wspierać rozwoju kraju w którym 52% społeczeństwa najchętniej zglanowało by mnie za to, że jestem zaradny, inteligentny i pracowity.
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #5 Ocena: 0

2016-12-02 14:12:21 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Severance_

Post #6 Ocena: 0

2016-12-02 14:34:24 (7 lat temu)

Severance_

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-12-02 14:12:21, 12miko12 napisał(a):
Cytat:

2016-11-30 15:39:03, Teziur88 napisał(a):
A ja wale do fankfurtu w maju zapisałem się na kurs niemieckiego w uk i nawet nieźle mi idzie . Mam dość Angli , i tych idiotów i ich problemów no i funt spadnie poniżej euro jak wyjdą z uni


W Niemczech zaczynają już mury budować, żeby się odgradzać od Imigrantów :-8 Ale jak ktoś lubi Orientalne Klimaty ... to ... jest idealne miejsce na ziemi :-]


Nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja mieszkam w mieście mocno obsadzonym przez Pakistanczykow, Hindusów i Chińczyków, gdyby to o mnie chodziło to przeprowadzka (oprócz nauki kolejnego języka) niczego by nie zmieniła. W ogóle nie bardzo rozumiem to określenie : "orientalne klimaty", po 11 latach te "klimaty", to moja normalnosc i moje "klimaty". Ja bym się chyba strasznie głupio czuła gdybym się nagle znalazła w kompletnie "białym" sąsiedztwie :-]
Mind your own biscuits and life will be gravy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2016-12-02 15:38:18 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2016-12-02 15:56:09 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

A macie jakiś link do tego muru?


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Embit83

Post #9 Ocena: 0

2016-12-02 17:00:20 (7 lat temu)

Embit83

Posty: 497

Mężczyzna

Z nami od: 26-01-2012

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-12-02 15:56:09, SweetLiar napisał(a):
A macie jakiś link do tego muru?





Mur o wysokości 3,6m powstaje w jednej z dzielnic Monachium, której mieszkańcy postanowili się odgrodzić od ośrodka w którym władze miasta ulokowały 160 uchodźców. Takie były ustalenia obu stron.

Co do sytuacji w Niemczech to chyba niektórzy mocno przesadzają, np. Wielim.
Owszem, trochę się zmieniło po "potopie uchodźców" ale to głównie w dużych miastach. To chyba norma w każdym kraju. Tutaj nie jest lepiej. Jadąc w niektóre dzielnice Londynu czy Luton człowiek ma wrażenie, że teleportował się do innego kraju :-]. Niestety raczej rzadko jest to miłe uczucie.

Wracając do Niemiec ... Moja kuzynka od wielu lat mieszka w małej miejscowości około 100 km od Frankfurtu n/Menem i nie narzeka. U niej uchodźców nie widać.
Bliska znajoma, kilka miesięcy temu przeniosła się l" target="_blank">tutaj i mówi, że typowe "niemcowo" czyli czysto, cicho i porządek.

Jak się w przyszłym roku zmieni władza w Niemczech to może i porządki się zaczną.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

londonpool

Post #10 Ocena: 0

2016-12-02 23:39:56 (7 lat temu)

londonpool

Posty: 187

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 08-05-2016

Skąd: Pytong

Mam nadzieję, że wygra AfD
Da ya think I'm sexy?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,