MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca w Londynie

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

BulwaL

Post #1 Ocena: 0

2016-11-24 17:43:13 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-11-24 17:10:46, Richmond napisał(a):
Czy powinienes zaryzykowac, to trudno powiedziec. Charity jest tu duzo i niektore sa bardzo rozbudowane, wiec jesli masz dobre doswiadczenie w tej branzy plus te wydawnictwa, to powinienes cos znalezc. Moze tez praca na uniwersytecie wejdzie w gre?

Niestety zadna nie bedzie super platna, ale niektore charity przyzwoicie placa na wyzszych stanowiskach. Mozna powiedziec, ze niewiele sie roznia od komercyjnych firm.


Myślę, że z tym "charity" to ma naprawdę sens. Też zauważyłem, że to czasami rozbudowane firmy. Pójdę w tym kierunku.

Nie wiem czy z tytułem "master" mógłbym się załapać na uniwersytecie. Być może, gdybym zdecydował się zainwestować w PhD w Anglii. Ale na razie, moim celem jest zagwarantować stabiliację ekonomiczną, szkołę dla mojego małego no i spokój dla rodziny. Pomimo tego, że media tak krzyczą o tym całym Brexicie, rozumiem, że jeśli w okresie tych całych negocjacji UK z EU, które niby mają się zacząć w marcu i mają potrwać dwa lata, jeśli zdołam znaleźć jakąś stałą robotę i poproszę o rezydencję to chyba mi nie dadzą i mojej rodzinie odpowiedzi negatywnej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: +1

2016-11-24 17:55:54 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Na uniwersytetach jest mnostwo stanowisk dla innych osob niz wykladowcy. To jest cala machina edukacyjna zatrudniajaca setki i tysiace ludzi.

Moja kolezanka znajaca te jezyki, ktore podales, pracowala w rekrutacji i jezdzila po swiecie reklamowac uniwersytet i prowadzic rekrutacje. Ale ona nie ma takiego doswiadczenia jak Ty, bardziej w samym nauczaniu jezykow i tlumaczeniach.

Mysle, ze sektor edukacji, charity i wszedzie, gdzie potrzebuja kogos od marketingu i dobrego wizerunku, da Ci szanse znalezienia czego.

Jak na razie, to nic sie nie ruszylo w sprawie Brexitu i dopoki nie bedzie oficjalnego poczatku procedury, to nic nie wiadomo.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #3 Ocena: +1

2016-11-24 18:01:26 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

BulwaL, odczytaj PW prosze.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BulwaL

Post #4 Ocena: 0

2016-11-24 18:34:44 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-11-24 17:55:54, Richmond napisał(a):
Na uniwersytetach jest mnostwo stanowisk dla innych osob niz wykladowcy. To jest cala machina edukacyjna zatrudniajaca setki i tysiace ludzi.

Moja kolezanka znajaca te jezyki, ktore podales, pracowala w rekrutacji i jezdzila po swiecie reklamowac uniwersytet i prowadzic rekrutacje. Ale ona nie ma takiego doswiadczenia jak Ty, bardziej w samym nauczaniu jezykow i tlumaczeniach.

Mysle, ze sektor edukacji, charity i wszedzie, gdzie potrzebuja kogos od marketingu i dobrego wizerunku, da Ci szanse znalezienia czego.

Jak na razie, to nic sie nie ruszylo w sprawie Brexitu i dopoki nie bedzie oficjalnego poczatku procedury, to nic nie wiadomo.


Richmond, to bardzo cenna wiadomość o sektorze HR e Recruitment na uniwersytetach. Prawdę mówiąc nie myślałem o tym. Postaram się wejść na strony internetowe uniwersytetów UK i poszperać w ich ofertach.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #5 Ocena: 0

2016-11-25 09:53:42 (7 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

https://www.charityjob.co.uk/

No doswiadczenie faktycznie imponujace, mysle, ze spokojnie cos zajdziesz, tylko to oczywiscie moze kilka miesiecy potrwac a Londyn jest drogi. Moze najperw sam pojedz, a jak juz bedzie praca to sciagnij rodzine? Chyba ze masz konkretne oszczednosci
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2016-11-25 12:41:59 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

No doswiadczenie faktycznie imponujace, mysle, ze spokojnie cos zajdziesz, tylko to oczywiscie moze kilka miesiecy potrwac a Londyn jest drogi. Moze najperw sam pojedz, a jak juz bedzie praca to sciagnij rodzine? Chyba ze masz konkretne oszczednosci


Szczególnie że bez pracy nikt nie wynajmie mu mieszkania. A na co lepsze okazje landlordzi robią castingi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #7 Ocena: 0

2016-11-25 17:53:55 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Z językiem polskim znasz 4 języki, można szukać pracy jako pracownik agencji pracy, pracowałeś z ludźmi więc myślę że też byś się odnalazł. Dzięki swojemu doświadczeniu i umiejętnościom językowym będzie Ci łatwiej, ale sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, w jakiej dziedzinie chciałbyś pracować, bo ciężko jest prorokować i wskazywać konkretną drogę. Można też próbować poszukać u siebie na miejscu firmy, która by Cię oddelegowała do oddziału, lub jego tworzenia w U.K. Z drugiej strony, można też zapytać dlaczego chcesz do U.K. a nie do innego państwa?
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2016-11-27 10:57:14 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Przede wszystkim dlaczego sam Londyn na start w dzialce edukacyjnej czy charity?
Poza stolica jest sporo miejsc z ofertami pracy i znacznie nizszymi kosztami zycia rodziny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2016-11-27 11:10:14 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Jest Anglia i jest Londyn . To jakby państwo w państwie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #10 Ocena: 0

2016-11-27 11:42:51 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2016-11-27 10:57:14, karjo1 napisał(a):
Przede wszystkim dlaczego sam Londyn na start w dzialce edukacyjnej czy charity?
Poza stolica jest sporo miejsc z ofertami pracy i znacznie nizszymi kosztami zycia rodziny.


No wiesz, życie zweryfikuje jego plany. W tym roku nauczyciele akademiccy z uniwersytetu obok nas protestowali bo jest potężny zastój w płacach a ceny utrzymania idą do góry. Teraz już jedzenie po referendum poszło w górę, pewno będą znów protestować.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,