MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca w Londynie

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

BulwaL

Post #1 Ocena: 0

2016-11-23 18:11:11 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Witam.
Mieszkam od 20 lat w Brazylii.
Mam zamiar wyjechać do Londynu.
Znam biegle hiszpañski, portugalski no i angielski.
Mam doświadczenie w nauczaniu języków, tłumaczeniu i edycji tekstów.
Gdzie powinienem szukać pracy? Jakie mam szanse na dobrą pracę?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: +1

2016-11-23 19:17:38 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Dobrą czyli taką aby żyć bez stresu? Marną. W Londynie jest od groma ludzi z całego świata, m.in. z Ameryki Łacińskiej (legalnie lub nie) a koszty życia są niebotyczne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: +1

2016-11-23 19:19:41 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28853

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Jest masa ludzi, ktorzy znaja hiszpanski, portugalski i angielski. Same jezyki to troche za malo, trzeba cos do tego dolozyc, zeby je wykorzystac w konkretnej pracy. Moja kolezanka jakos nie zyje jak krol, a ma nawet papiery i doswiadczenie w nauczaniu, ale pieniadze sa slabe.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

NieCzarnyKot

Post #4 Ocena: +1

2016-11-24 09:35:17 (7 lat temu)

NieCzarnyKot

Posty: 430

Kobieta

Z nami od: 05-08-2013

Skąd: bucks

Jakies call centre na pewno dostaniesz z taka iloscia jezykow, nauczanie nie wiem, moze tez, ale to nie sa jakies szczegolnie fajne zarobki (ani jedno ani drugie). Masz jakies inne, nie-jezykowe doswiadczenie? Sprzedaz, opieka zdrowotna, cokolwiek? Jezyki to tu niestety zawsze tylko dodatkowy atut
"Niech na Ziemi będzie przyjemnie, niech to się zacznie ode mnie."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BulwaL

Post #5 Ocena: 0

2016-11-24 16:11:28 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Dzięki za odpowiedź. Doświadczenie 10 lat pracy charytatywnej wsród indian i 10 lat pracy jako kierownik wydawnictwa specjalizującego się w książkach dla scholars z dziedzin nauk humanistycznych (antropologia, filozofia, nauki religijne, etnologia), kolportacji, marketingu i sprzedaży. Poza tym, master nauk religijnych. Ale to ostatnie chyba niewiele znaczy (?)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: +1

2016-11-24 16:27:04 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2016-11-24 16:11:28, BulwaL napisał(a):
Dzięki za odpowiedź. Doświadczenie 10 lat pracy charytatywnej wsród indian i 10 lat pracy jako kierownik wydawnictwa specjalizującego się w książkach dla scholars z dziedzin nauk humanistycznych (antropologia, filozofia, nauki religijne, etnologia), kolportacji, marketingu i sprzedaży. Poza tym, master nauk religijnych. Ale to ostatnie chyba niewiele znaczy (?)



Poszukaj dla siebie ofert pracy, zobaczysz jakie jest zapotrzebowanie na ludzi z Twoimi umiejętnościami doświadczeniem. Jeśli będziesz znał zarobki, sprawdź ceny najmu:
www.zoopla.co.uk www.rightmove.co.uk.
W UK cenią członkostwa w branżowych stowarzyszenia (cechach) i od pewnego momentu trudno iść wyżej jeśli się nie ma tytułów koło nazwiska.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BulwaL

Post #7 Ocena: 0

2016-11-24 17:01:03 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Dzięki za linki żeby sprawdzić ceny najmu. Wykorzystam.
W ostatnich miesiącach znalazłem robotę w dwóch instytucjach charytatwnych. Zaprosili mnie abym uczestniczył w ich "assessment day". Po tym, jak mi powiedzieli, że nie są w stanie porozmawiać ze mną przez Skype. Zdecydowałem się nie jechać. Nie chciałem wydać €1400 na bilet tam i z powrotem po to żeby ewentualnie usłyszeć "Nie".
Niektórzy rekrutatorzy informują mnie, że moje CV jest imponujące. Jednakże, potem dodają, że firmy wolą zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną tych, którzy już są w Anglii.
Powinienem zaryzykować, wziąć żonę (brazylijka) i małego (3 lata), spakować się, wynająć mieszkanie i poszukać pracy tam?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: +1

2016-11-24 17:10:46 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28853

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Czy powinienes zaryzykowac, to trudno powiedziec. Charity jest tu duzo i niektore sa bardzo rozbudowane, wiec jesli masz dobre doswiadczenie w tej branzy plus te wydawnictwa, to powinienes cos znalezc. Moze tez praca na uniwersytecie wejdzie w gre?

Niestety zadna nie bedzie super platna, ale niektore charity przyzwoicie placa na wyzszych stanowiskach. Mozna powiedziec, ze niewiele sie roznia od komercyjnych firm.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BulwaL

Post #9 Ocena: 0

2016-11-24 17:10:56 (7 lat temu)

BulwaL

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 23-11-2016

Skąd: Londyn

Niektórzy rekrutatorzy z prac w "call centre" poinformowali mnie, że moje CV jest imponujące (języki itd). Jednakże, potem dodają, że firmy wolą zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną tych, którzy już są w Anglii. Powinienem zaryzykować, wziąć żonę (brazylijka) i małego (3 lata), spakować się, wynająć mieszkanie i poszukać pracy tam?
Nie mam(y) problemów z tym że "pieniądze są słabe", jak mówisz. W Brazylii od dwóch lat zrobiło się tak cienko, że jakiekolwiek pieniądze, choćby słabe w Anglii mają sens.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #10 Ocena: +1

2016-11-24 17:42:46 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28853

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ale musisz miec troche zapasu na przezycie po przeprowadzce, a takze zapewne na wynajecie 6 miesiecy z gory, bo jak nie masz tutaj historii, to nikt nie bedzie chcial Ci wynajac lokum.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,