MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Design Engineer, konstruktor - czy jest praca w Poole, Bournemouth?

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

klamot

Post #1 Ocena: 0

2016-10-15 11:15:45 (8 lat temu)

klamot

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 06-09-2016

Skąd: Nowhere

Witam
Zastanawiam się od dłuższego czasu nad wyjazdem do Poole lub Bournemouth. W Polsce pracuję od kilku lat (ok. 7) jako konstruktor w zachodniej firmie (branża automotive, konstrukcje spawane, konstrukcje z blach, trochę hydrauliki siłowej) język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Czy ktoś z Was orientuje się może jak wygląda obecnie sytuacja na rynku pracy w tej branży? Czy firmy zatrudniają polaków na takie stanowiska? W internecie jest trochę ofert, kontaktowałem się nawet z pewną agencją, w której to miła pani zapewniała mnie, że nie powinno być problemów ze znalezieniem pracy w moim zawodzie. Pozdrawiam:-8

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-10-15 11:42:14 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

klamot

Post #3 Ocena: 0

2016-10-15 11:54:49 (8 lat temu)

klamot

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 06-09-2016

Skąd: Nowhere

Mam tam znajomych, którzy pomogli by mi na początek znaleźć jakiś pokój itp... No i ogólnie podoba mi się tam :-) Co do polaków - chodzi głównie o język - wiadomo nie jest perfekt, chociaż potrafię mówić po angielsku dość płynnie, często mailuję też po angielsku w sprawach technicznych to wiadomo czasami nie wszystko od razu jestem w stanie w 100 procentach zrozumieć - i wtedy trzeba będzie mi powtórzyć, powiedzieć innymi słowami itp..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2016-10-15 14:39:57 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Bournemouth to nad morzem, więc tam nie ma żadnego przemysłu, tylko turystyka więc jeśli chcesz być kelnerem to możesz tam jechać. Narodowość jest bez znaczenia o ile rozumiesz co inni chcą od Ciebie oraz inni Ciebie rozumieją. Nie musisz mówić angielskim z BBC, możesz mieć wschodni akcent i ew. powiedzieć raz jeszcze jak widzisz że interlokutor nie załapał. Przeczytaj ten wątek do końca:

http://www.mojawyspa.co.uk/forum/91/58882/Inzynier-wymagany-poziom-jezyka-angielskiego

Kolega pod koniec znalazł pracę w zawodzie podobny do Twojego.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-10-15 14:54:00 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kubusandpuchate

Post #6 Ocena: 0

2016-10-15 15:33:28 (8 lat temu)

kubusandpuchatek

Posty: 297

Mężczyzna

Z nami od: 11-03-2010

Skąd: essex

poczytaj to
http://www.mojawyspa.co.uk/forum/91/58882/Inzynier-wymagany-poziom-jezyka-angielskiego,0

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

klamot

Post #7 Ocena: 0

2016-10-16 12:13:17 (8 lat temu)

klamot

Posty: 12

Mężczyzna

Z nami od: 06-09-2016

Skąd: Nowhere

No właśnie zastanawiam się czy faktycznie tam nie ma pracy dla konstruktora bo przeglądając stronę cv library znalazłem kilkanaście ofert z tego miesiąca, na które mógłbym aplikować... Polecany przez Was wątek przejrzałem i wnioskuję ,że skoro Koledze inżynierowi się udało to jest szansa :-) Bournemouth wydaje mi się dobrym miejscem, żeby osiedlić się tam z rodziną :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,