MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pytania w sprawie wyjazdu, część 1282

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

Str 10 z 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

stanislawski

Post #1 Ocena: 0

2016-10-30 15:50:15 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2016-10-30 12:50:45, Ragnaros napisał(a):
Jakie wykorzystuje ? Jakiej potrzeby ? Nie wiem, może ja żyję w innym świecie niż większość na tym forum ale dlaczego uważacie, że wszyscy jadą do uk dać się wykorzystywać za najniższą krajową w fabryce ?
Przecież bardzo dużo ludzi jedzie do UK nie dlatego, że w PL źle zarabiali czy w ogóle nie zarabiali.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Ragnaros</i> 30-10-2016 13:34 ]



Nie chodzi o UK człowieniu. Umiesz czytać ze zrozumieniem?
Tak jest w życiu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2016-10-30 16:57:03 (8 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:
Ludzie zachodu widzą w nas tylko tanią siłę roboczą. Jakakolwiek sonda na pytanie: "Co myślisz o Polakach?", odpowiedź: Dobry pracownik, ciężko pracuje. Sami sobie własną głupotą polacy na to zapracowali, to teraz nas tak traktują :-)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Borys_K</i> 29-10-2016 23:47 ]




Masz kompleksy niższości. Wielu Polaków w UE pracuje na wysokich stanowiskach - tylko i włącznie dlatego że im się chciało ciężko tyrać aby dojść tam gdzie są. A nieudacznicy będą zawsze znajdowali jakieś wymówki aby usprawiedliwić swoje niepowodzenia w życiu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: +1

2016-10-30 17:27:59 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Na tym forum wypowiada się zazwyczaj kilkanaście max kilkadziesiąt tych samych osób. Zazwyczaj są to mamy wychowujących dzieci w domu albo mężczyźni którzy pracują te ustawowe 8 godzin i maja czas i chęci wypowiedzieć się na forum. Tylko ze w UK jest napewno milion Polaków. I większość z nich nie ma czasu na forum czy 9nne "rozrywki " tego typu bo zapier... na fabryce kilkanaście godzin dziennie pracując za trzech. Jak mi nie wierzycie to poszukajcie w googlach innych forów gdzie dziesiątki NOWYCH LUDZI CODZIENNIE deklaruje ze szuka jakiejkolwiek pracy w UK i z miejsca przyjmie jakkolwiek a dla takich ludzi 7.20 to przy polskich warunkach wydaje się być majątek a prace za trzech mają już opanowana z Polski. Na innych z kolei forach ludzie wypowiadają się jak to pracują w fabrykach i magazynach . I to ze tutaj wypowiada się kilkanaście ludzi którym się "udalo" nie robi żadnego ogółu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #4 Ocena: 0

2016-10-31 02:00:12 (8 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-10-29 23:44:53, Borys_K napisał(a):
Pisałem o tym wcześniej - o tym psuciu rynku pracy w innym temacie. Każda osoba, która zamierza wyjechać za granicę - gdziekolwiek, czy to będzie UK czy Niemcy powinna sobie to wziąć do serca, że będzie od tyrania, a nie od pracy :-) Do pracy bierze się swoich ludzi, a z zagranicy ściąga się woły :-) Tak niestety wygląda zderzenie z rzeczywistością, gdy nasłucha się opowieści polaczków o wspaniałym życiu za granicą. W Polsce domy pobudowane i auta pokupowane, szkoda tylko, że zarobione tyraniem na magazynie i realizacją norm na poziomie 200%, czyli poprzez robienie z siebie niewolnika. Dla takich ludzi nie należy się podziw za ciężką pracę, tylko pogarda za brak honoru :-) Rozróżniajmy uczciwą i ciężką pracę od niewolnictwa i robienia z siebie pomiota. Omijać polskie obozy pracy i powinno być lepiej :-) Ludzie zachodu widzą w nas tylko tanią siłę roboczą. Jakakolwiek sonda na pytanie: "Co myślisz o Polakach?", odpowiedź: Dobry pracownik, ciężko pracuje. Sami sobie własną głupotą polacy na to zapracowali, to teraz nas tak traktują :-)

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Borys_K</i> 29-10-2016 23:47 ]




Może i Ciebie tak tratują.
Ja tu nie widzę braku honoru u kogoś, kto ma poukładane w głowie i przyjechał tu na kilka lat po to żeby kupić w Polsce ziemie, postawić dom i kupić dobre auto. Dla mnie zaradność. Znam kilka takich osób - par. Są szczęśliwi. Tyrali przez 4-8 lat. Maja wszystko swoje. Są nadal młodzi i nie obciążeni kredytem na 30-40 lat. :-8
Całe życie przed nimi. Na swoim. *THUMBS UP*
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2016-10-31 05:42:25 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Może i maja wszystko swoje , bardzo dobrze ale nie o tym mowa. Po co tyrać jak głupi i niszczyć rynek pracy? Nie można było pracować od początku w "angielskim" stylu czyli na spokojnie a nie jak robot za trzech ? Tez by do czegoś doszli , teraz już za późno , następni przyjezdni muszą robić juz za pięciu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2016-10-31 10:08:54 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Wielim, co do "mienia czasu na forum"... nie chodzi o sam czas, ale o łeb też.
"Miałem maila w Polsce, tu nie mam". "Eee, ja to wole zadzwonić bo to lepi niż w internecie", "Eee, w Polsce to się przyjdzie i się załatwi w 5 minut" - takie teksty słyszę od klientów.
Oni nie tyle nie mają czasu, ile się w ogóle boją komputera.
Poza grami może...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2016-10-31 10:11:21 (8 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2016-10-31 05:42:25, Wielim napisał(a):
Może i maja wszystko swoje , bardzo dobrze ale nie o tym mowa. Po co tyrać jak głupi i niszczyć rynek pracy? Nie można było pracować od początku w "angielskim" stylu czyli na spokojnie a nie jak robot za trzech ? Tez by do czegoś doszli , teraz już za późno , następni przyjezdni muszą robić juz za pięciu


A ja pracuję w angielskim stylu (tylko ciut lepiej, wystarczy). A o ew. "polańskich" staram się dowiedzieć na etapie rekrutacji. Której nie przejdą...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

cris82

Post #8 Ocena: 0

2016-10-31 10:30:19 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Straszna opinia ze ciezko pracujemy... lepiej zeby mowili ze lenie jak grecy I zlodzieje do tego

Mi sie podoba ta opinia jeszcze nie kwine palcem a juz szacun u menagera za pochodzenie ; ))



Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2016-10-31 11:58:55 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-10-31 10:30:19, cris82 napisał(a):
Straszna opinia ze ciezko pracujemy... lepiej zeby mowili ze lenie jak grecy I zlodzieje do tego

Mi sie podoba ta opinia jeszcze nie kwine palcem a juz szacun u menagera za pochodzenie ; ))





Bo manager wie ze prawie napewno dostanie pracownika który będzie grzecznie wykonywał jego polecenia i to w biegu na jednej nodze a on będzie za niego zbierał bonusy *THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #10 Ocena: 0

2016-10-31 13:15:02 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

Moze mowisz o swoich doswiadczenuach ... daj mu boze zeby je dostawal co tydzien bonusy dla niego to bonusy dla wszystkich w tej firmie nie ma norm wszyscy pracuja na jeden rachunek
Na magazynie pracowalem raz wiec nie wiem czy bede obiektywny ale w branzy w ktorej pracuje jakos nie spotykam leniwych anglikow wszyscy robia swoje poza malolatami
W ogole ta opinia ze angole leniwi a angielki brzydkie polacy robia az im lapy zwisaja do ziemi jest kreowana przez ludzi ktorym sie wydaje ze bez nich ten kraj by zbankrutowal nigdy nie poderwali zadnej angielki a sami zasuwaja jak woly robocze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 10 z 11 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 9 | 10 | 11 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,