MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Inżynier-wymagany poziom języka angielskiego

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 56 z 65 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 55 | 56 | 57 ... 63 | 64 | 65 ] - Skocz do strony

Str 56 z 65

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrMaverick

Post #1 Ocena: 0

2017-10-20 20:21:45 (7 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Z całym szacunkiem dla "inżynierów" szukających pracy w UK. Piątek na forum MW to nie jest dobra opcja na dobbrą posadę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sabriel

Post #2 Ocena: 0

2017-10-21 01:12:05 (7 lat temu)

sabriel

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie za bardzo rozumiem jednego: dlaczego tak naklamales?

Naklamales ze masz doswiadczenie w czyms w czym nie masz. Naklamales ze zarabiasz wiecej w obecnej pracy niz zarabiasz. Naklamales ze wogole jestes kims innym niz w rzeczywistosci. Po co?

Klamstwo ma krotkie nogi. Na referencji jest zazwyczaj napisane ile zarabiales w dalej pracy I ile dni pracy opusciles. Wiec Klamstwo moze wyjsc szybko. Pozatym dostales conditional offer subject to references wiec moga nie podpisywac z Toba kontraktu jak sie rozmysla.

Twoja wiedza I braki wyjda w przeciagu kilku tyg. Skoro na podstawach Cie zlapali.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #3 Ocena: 0

2017-10-21 07:33:18 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Jak mowilem prawde to nie moglem dostac zadnej pracy. Mimo ze bylem pewny ze bym sobie poradzil. Mialem mase interview.

Poprostu posluchalem rad forumowiczow, w dostaniu pracy pomogly zobaczymy jak bedzie dalej.

A zapomnialbym, jak rok temu ponad bylem mega prawdomowny to mi proponowali prace za stawke minimalna...

Klamalem zeby zarabiac normalne pieniadze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ksosksos

Post #4 Ocena: 0

2017-10-23 15:20:46 (7 lat temu)

ksosksos

Posty: n/a

Konto usunięte

Stary ale ty kombinujesz..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #5 Ocena: 0

2017-10-23 18:08:01 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

No I chyba przekombinowale : (

Wyslali mi kontrakt z nowej pracy.

Na samym początku jest takie cos:

“The offer is subject to a 6-month probationary period and the receipt of references that are satisfactory to the company. These terms and conditions supersede any other contract or arrangements, which may have been entered into by the parties. For employment purposes your date of continuous service with the Company is the 13th November 2017.”

Czyli z tego wynika ze dostalem kontrakt subject to reference. Jak im się nie spodobają moje referencje to mogą wycofać oferte…

Także tak naprawdę jestem uwalony już. Bo nie mogę dac wypowiedzenia dopóki nie sprawdza referencji. No chyba ze chce zostać bez pracy.

Wiem ze mega namieszałem, ale to tylko dlatego ze chciałem zarabiać wkoncu normalne pieniądze. Jak rok temu mowilem ze miałem ponad rok doświadczenia to mi prace oferowali na kontrakt za £8/h …

Proszę o pomoc kompletnie nie wiem co zrobić w zaistniałej sytuacji. Bardzo bym chciał zmienić prace. Obawiam się ze jak zadzwonią do mojego szefa to szef będzie zszokowany i da mi zle referencje i będzie po wszystkim.

Dramat …

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick

Post #6 Ocena: 0

2017-10-23 18:16:52 (7 lat temu)

MrMaverick

Posty: 472

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 05-09-2017

Skąd: x

Dlaczego szukasz pomocy/porady na forum MW?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-10-23 18:22:33 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

W 99% przyadkow oferty pracy sa "subject to references". I zwykle nie jest to zaden problem, agent ma jakis standardowy formularz, ktory wysyla do bylego szefa albo do dzialu HR, zalezy od firmy. Ewentualnie dzwoni pogadac z tymze szefem. Watpie, zeby zarobki byly podane na referencjach, poniewaz te sa tajne (confidential).
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #8 Ocena: 0

2017-10-23 18:34:36 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Obrazek
Cytat:

2017-10-23 18:16:52, MrMaverick napisał(a):
Dlaczego szukasz pomocy/porady na forum MW?


Tak, dlatego ze sa tu ludzie co znaja sie na rzeczy i byli w podobnych sytuacjach i na pewno mogą cos poradzić. To forum mi bardzo dużo dalo.

Cytat:

2017-10-23 18:22:33, Richmond napisał(a):
W 99% przyadkow oferty pracy sa "subject to references".


Szczerze powiem ze poprzednia oferta pracy, nie było poddana subject to reference.

To teraz moja wielka prosba o pomoc. Co mam teraz zrobić ?

Bo w moim rozumowaniu to zadzwonią do mojego szefa. Szef się od nich dowiaduje ze daje noge z firmy i jestem ugotowany bo dostaje zle referencje. No i przy okazji dowiadują się ze sciemnialem z zarobkami obecnymi przy negocjowaniu oferty.

Zeby nie bylo ze cos sciemniam z kontraktem, ktory otrzymalem. Zalaczam kopie.
Kontrakt

[ Ostatnio edytowany przez: michael123 23-10-2017 18:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2017-10-23 18:37:08 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Teraz nic, czekasz na to co sie zdarzy.

Dlaczego uwazasz, ze dostaniesz zle referencje?

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #10 Ocena: 0

2017-10-23 18:46:12 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Uwazam ze ogolnie bylem dobrym pracownikiem, robilem wszystko na czas. No może po za tym ze ostatnio sicki bralem jak chodziłem na kolejne interview. Po za tym uważam ze nie było ze mna tak zle.

Jednak wiadomo jak zadzwoni agent i zaskoczy mojego szefa referencjami to szef nie będzie zachwycony i dostane zle referencje.

Natomiast z poprzedniej pracy, gość co mi dawal referencje już tam nie pracuje…

Kwestia tez jest taka ze troszeczkę podkoloryzowałem doświadczenie z pracy w PL, tak jak mi doradzano na forum. Wsumie dobrze bo dzięki temu wkoncu dostałem prace, ale z drugiej strony teraz przy tych referencjach ciężko to wiedze.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 56 z 65 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 55 | 56 | 57 ... 63 | 64 | 65 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,