MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Inżynier-wymagany poziom języka angielskiego

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 39 z 65 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 38 | 39 | 40 ... 63 | 64 | 65 ] - Skocz do strony

Str 39 z 65

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

michael123

Post #1 Ocena: 0

2017-05-08 20:40:39 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Witam,

Rozumiem. Chociaz z mojej strony to wyglada troche watpliwie. Zgrywam sobie projekty na swoja skrzynke mailowa, pokazuje to potem swojemu przyszlemu pracodawcy, ktory juz mysli sobie “Dobry cwaniak, ciekawe czy z mojej firmy jak bedzie odchodzil to tez tak bedzie sie chwalil projektami xD “

No nic, tak bedzie trzeba jednak zrobic. Bo anglikom jak sie nie pokaze zrobilem to I to. I to wyglada tak I tak I jest takie cudne, to moze byc ciezko ze zmiana pracy zwlaszcza w tym zawodzie.

Mam jeszcze takie pytanie, troszke z innej beczki.

Orientuje sie ktos ile moze mnie kosztowac ubezpieczenie rocznie na samochod ? Slyszalem ze moze to byc koszt nawet 3000 £/ rocznie.

Wiem ze to zalezy od samochodu, rocznika, mocy, ile mam lat itd.

Chcialem sobie sprawdzic na jakis porownywarkach internetowych jednak troche za duzo informacji ode mnie chca xD

Bylbym bardzo wdzieczny za wskazowki, mysle ze auto byloby atutem w kontekscie poszukiwania nowej pracy.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-05-08 20:49:50 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2017-05-08 20:50:10 (7 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Wiekszosc firm zastrzega sobie prawo do projektow wykonanych przez pracownikow, mozna co najwyzej przygotowac sobie wlasna prezentacje (np. w PowerPoint), co sie ogolnie zrobilo, ale bez szczegolow dotyczacych know how poprzedniej firmy.
Co do auta, wpisz zmyslone dane osobowe, podobny zawod do wykonywanego, trzymaj sie podobnej daty urodzenia, adres z sasiedztwa, typ auta prawdziwy i zobaczysz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #4 Ocena: 0

2017-05-14 17:11:00 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Witam,

Mam jeszcze takie pytanie.

Jak myslicie jaki powinien byc teraz moj realny przedzial zarobkow? Zastanawiam sie ile realnie moge wiecej zarabiac. Myslicie ze przedzial £35-40 k jest osiagalmny pracujac pernament ?

Tak jak pisalem wczesniej posiadam ogolem 3.5 roku doswiadczenia.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2017-05-14 18:17:38 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Twoje wynagrodzenie zalezy od tego jak latwo jest znalazc kogos na Twoje miejsce z wystarczajacymi kwalifikacjami ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #6 Ocena: 0

2017-05-14 18:27:21 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

To tyle to ja tez wiem :)

Chodzilo mi bardziej generalnie o przedzial zarobkow ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

graphium

Post #7 Ocena: 0

2017-05-15 12:40:23 (7 lat temu)

graphium

Posty: 134

Mężczyzna

Z nami od: 15-04-2016

Skąd: Cambridge

Cytat:

2017-05-14 17:11:00, michael123 napisał(a):
Witam,

Mam jeszcze takie pytanie.

Jak myslicie jaki powinien byc teraz moj realny przedzial zarobkow? Zastanawiam sie ile realnie moge wiecej zarabiac. Myslicie ze przedzial £35-40 k jest osiagalmny pracujac pernament ?

Tak jak pisalem wczesniej posiadam ogolem 3.5 roku doswiadczenia.

Pozdrawiam



Zarobki realne (jeśli chodzi o pracę jako Design Engineer, niekoniecznie dla Draughtsperson/ CAD Operator - teraz zastanów się jaką funkcję pełnisz). Dodatkowo, bardzo możliwe że na rozmowie padnie pytanie o Twoje aktualne zarobki. Jeśli zarabiasz dużo mniej niż oferują, warto mieć przygotowaną dobrą odpowiedź i uzasadnienie. Powiedzmy że aktualnie zarabiasz 25k, a przyszły pracodawca oferuje przedział 30-40K. Wiedząc ile zarabiasz najprawdopodobniej dostaniesz ofertę z dolnej granicy tego zakresu. Co nie oznacza że nie można negocjować - kiedyś podczas właśnie takich negocjacji ostateczna oferta pracodawcy wzrosła o 8% od pierwotnej, a moje zarobki w porównaniu do poprzedniej pracy wzrosły o 50%.

[ Ostatnio edytowany przez: graphium 15-05-2017 12:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dolcevita

Post #8 Ocena: 0

2017-05-16 22:41:25 (7 lat temu)

dolcevita

Posty: 204

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2013

Skąd: UK

Hej,

zarobiki 35-40k sa jak najbardziej osiagalne ale zalezy w jakiej branzy i jakim regionie UK. Po ukonczeniu studiow w Newcastle postanowilem zostac na miejscu i szukac pracy. Udalo mi sie dostac na graduate engineer (research and development) w branzy oil & gas - gdzie zaproponowali 25k pa - co wtedy wydawalo sie byc dosc spora wyplata - aczykowliek koledzy z uni ktorzy zdecydowali sie wyjechac za poszukiwaniem pracy w regionach takich jak brimingham czy okolice londynu dostawali znacznie wieksze wyplaty ok 30k na grad. eng. Ja zostalem w mojej firmie i pracuje teraz jako research and development engineer z permanent contract. Wiekszosc moich znajomych z uni skacze z pracy na prace (max 2 lata) i do tego temporary contract (1 yr) - wiadomo maja z tego troszke lepsze pieniadze ok 50k (po 4 latach doswiadczenia) no ale mieszkaja w regionach gdzie wynajem domu czy tez kupno domu jest o wiele drozsze i suma sumarum wydaje mi sie ze ja lepiej na tym wychodze.

Sam ostatnio napisalem CV i wlasnie na cv-library wstawilem z ciekawosci (oil & gas co prawda na kolanach ale moja pozycja dosc unikatowa jest wiec raczej sie o pozycje w firmie nie obawiam) i otrzymalem wiele ofert w regionie 35-40k (niestety te oferty mnie nie zadawalaly - nie mam zamiaru isc do roboty w ktorej mniej mi placa) w okolicach Newcastle co prawda nie byly to pozycje na design engineer tylko development engineer/ test engineer etc. no ale mamy dosc podobny okres doswiadczenia - ja studia ukonczylem 4 lata temu.

Jak masz jakies pytania to pisz na PW - chetnie podziele sie z toba moim doswiadczeniem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

michael123

Post #9 Ocena: 0

2017-05-18 19:49:41 (7 lat temu)

michael123

Posty: 111

Mężczyzna

Z nami od: 20-04-2017

Skąd: Coventry

Witam,
Sprawdzilem kilka porownywarek ubezpieczen samochodow.
Dostalem wycene na 3 tysiace funtow …
Ciekawy jest fakt, ze jak wpisałem ze mam powyżej 25 lat, kwota ubezpieczenia dalej nie zmalala …
Kurcze troszke, kiepsko widze kupno tego samochodu…
Ubezpieczenie kilka krotnie wyższe niż cena auta. :/
Ma ktos może jakies pomocne sugestie / wskazowki ?
Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2017-05-18 20:04:15 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 39 z 65 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 38 | 39 | 40 ... 63 | 64 | 65 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,