MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na magazynie w Bedford.

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Cywill

Post #1 Ocena: 0

2015-11-10 14:07:30 (8 lat temu)

Cywill

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 04-11-2015

Skąd: Docelowo sam już nie wiem ;)

Cytat:

2015-11-07 14:26:02, maniek8711 napisał(a):
Cytat:

2015-11-07 14:19:37, 12miko12 napisał(a):
Do pracy w magazynie i resztę formalności potrzebne ci 0 funtów - wizyta w lokalnej agencji pracy i chęci. Zostaje problem zakwaterowania - nie masz nikogo na start kto by ci mógł pomóc?

No właśnie nie bardzo. Gdybym miał to nie szukałbym w Polsce przez agencję.:-] A ten gościu co z nim rozmawiałem wczoraj z tej agencji to właśnie trochę dziwny był. i dziwi mnie ze chcą prawie 400 funtów na starcie....



Też miałem z nimi kontakt, śmierdzi oszustwem na kilometr, nie potrafią nawet podać czego magazyny to są. Koszta tak jak mówisz 400Ł próbują wyłudzić

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

markek321

Post #2 Ocena: 0

2015-12-03 09:30:02 (8 lat temu)

markek321

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 03-12-2015

Skąd: Doncaster

No właśnie na początku też tak myślałem, ale brat mi wytłumaczył, że w UK tak czy inaczej jak wynajmujesz przez agencję pokój/mieszkanie/dom to musisz im zapłacić admin fee i koniec.

Pojechałem do pracy już jakiś czas temu, wszystko jest OK, dużo pracy, nie było żadnych problemów - ogólnie POLECAM

/**EDIT**/
Oczywiście chodzi o wynajem przez agencję nieruchomości p. Michał (?) mi normalnie przesłał dokumenty jaka to agencja nieruchomości itp.. jak poprosiłem

[ Ostatnio edytowany przez: markek321 03-12-2015 09:31 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

nawalizkachwuk

Post #3 Ocena: 0

2016-03-27 15:31:28 (8 lat temu)

nawalizkachwuk

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 27-03-2016

Skąd: coventry

Agencja tylko dla zdesperowanych i ludzi o silnych nerwach. Ciężko powiedzieć, czy w ogóle działają legalnie, a raczej bardzo latwo powiedziec, ze nie. Jeśli dobrze przeglądnąć umowę, to jest to pic na wodę. W naszym przypadku historia wyglądała tak, że początkowo mieliśmy jechać do Bedford, w rezultacie po przyjeździe powiedziano nam, że są tam dla nas szykowane mieszkania, i będą dostępne dopiero za kilka dni...wiec wyladowalismy w Petersborogh. Po kilku dniach przyjechał po nas "agent" (który wcześniej skasował kasę za lokum + depozyt i opłaty administracyjne), zapakował do samochodu i w czasie jazdy poinformował, że jednak nie będziemy pracować w Bedford, tylko jedziemy do... Coventry. Dojechaliśmy na miejsce koło 2-3 nad ranem, wpakowano nas po ciemku do pokoju, mówiąc, że jutro o 9-tej mamy rozmowę o pracę w Daventry (ponad pół godziny jazdy samochodem od miejsca zamieszkania). Kierowca który nas tam podwoził wysadził nas najpierw przed nie tym magazynem co trzeba. Na szczescie po okolo godzinie przyjechal i wzial juz do celu, gdzie po tescie, na ktorym warto znac angielski co najmniej na poziomie podstawowym. Dom w którym mieszkaliśmy to była melina, pokój wielkości 3x2, bez żadnej szafy, półki za to z grzybem na ścianie. Facet co tydzień walący w drzwi i krzyczący, że albo płacimy czynsz albo na ulicę. Próbujesz takiemu wytłumaczyć, że już zapłacone a on ciągle swoje i swoje. Niektórzy zastraszeni płacili extra, byleby nie wylądować na ulicy. Ta historia powtarzana jest często. W trakcie naszego mieszkania tam przewinęło się sporo ludzi, którzy opowiadali nam zupelnie taką samą historię jak nasza. Najpierw przerzucanie z miasta do miasta, a jak człowiek jest wymęczony psychicznie i fizycznie, pakują cię do jakiejś nory, wiedząc, że jeśli nadal z nimi jesteś to nie masz wyboru. Dojazd do pracy wyglądał tak, że do busa pchano ludzi jak naleśniki, nie raz kucało się na podłodze. Zreszta dojazd jak zapewnial kilkakrotnie "agent Polak" jeszcze przed wyjazdem okazal sie jednak platny(6 funtow dziennie). Kierowca mówiący tylko po rosyjsku nie zawsze rozumiał na która ma przyjechać, bo zmiany ustalane w pracy były z tygodnia na tydzień.
Dla nas skończyło się szczęśliwie - przeprowadziliśmy się po trzech miesiacach, jak tylko wyrobilismy nin i odlozylismy troche pieniedzy. Mamy stałą, fajna pracę i na szczescie tylko to pozostalo nam z kontaktu z ta "agencja", "mafia", czy jak tam ich nazwac ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-03-27 16:20:47 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #5 Ocena: 0

2016-03-28 20:02:35 (8 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

spytaj sie o mozliwos pracy w tej fabryce z mozliwoscia zamieszkania u znajomych i wyjdzie szydlo z worka nie kierowalbym sie opiniami na internecie
kiedys mialem okazje pracowac kilka miesiecy przez agencje driving edge w tesco kazdy kto tam pracowal wiecznie marudzil jak mu zle i ze to oszusci bo placili minimum ale nikt nie odchodzil ;) placili tydzien w tydzien to co bylo umowione za to takich co ich "smarowali" w necie nie brakowalo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2016-03-28 20:09:13 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2016-03-27 16:20:47, Kryzymonek napisał(a):
Ciekawi mnie, czemu proponują 6.70 skoro najniższa od kwietnia jest 7.20



Dobrze napisałeś - od kwietnia. Mamy jeszcze marzec

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jandzban

Post #7 Ocena: 0

2017-06-07 12:31:27 (7 lat temu)

jandzban

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 07-06-2017

Skąd: Londyn

Simple Employment Solutions-
Ta agencja to jedno wielkie dziadostwo. Wysyłają ludzi na ilość, byle tylko wysłać, praca tak naprawdę nie jest załatwiona. W praktyce to tylko namiary. Pewne jest tylko zakwaterowanie u jakiegoś ruska (NJ Lettins Doncaster- NIE POLECAM!!!), którego interesuje tylko kasa. W mieszkaniu syf i dziadostwo za cenę rynkową plus opłata administracyjna dla tej śmiesznej agencji (w praktyce dla SE solutions za "załatwienie pracy";). Mieszkasz z odpadami społecznymi, ćpunami, alkoholikami, kryminalistami. I twoim celem jest tylko jak się stąd wydostać. To tak w największym skrócie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #8 Ocena: 0

2017-06-07 23:26:38 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Biznes jest biznes. Każdy orze jak może, a że orze przy okazji tych co sami sobie z pewnymi sprawami nie radzą to już inna sprawa. Może gdzieś tam kiedyś karma wróci.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,