MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Praca na magazynie w Bedford.

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

maniek8711

Post #1 Ocena: 0

2015-11-07 14:11:39 (8 lat temu)

maniek8711

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 07-11-2015

Skąd: Bedford

Witam wszystkich. Jestem na forum od dziś więc prosze o wyrozumiałość.Wczoraj otrzymałem ofertę pracy na magazynie w Bedford. Na początek 6,70 funta na godzinę. Praca 40h/tydzień. możliwe nadgodziny. Agencja pomaga w wyrobieniu NIN oraz zakwaterowanie 60 funtów na tydzień. Jedyne co mnie niepokoi to ze muszę mieć ze sobą ( 60 funtów za mieszkanie za pierwszy tydzień plus 120 funtów depozyt za mieszkanie i 180 funtów dla agencji za koszty administracyjne.) Będzie to moja pierwsza praca w UK więc mam kilka znaków zapytania. Czy agencja która łatwi mi pracę jest ok?(Agencja SIMPLE EMPLOYMENT SOLUTIONS) Jakie są o nich opinie bo w necie nic nie mogę znaleźć? Jak żyje się w Bedford? Za wszelkie odpowiedzi oraz podpowiedzi bardzo dziękuję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2015-11-07 14:17:15 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Na stronie gowork jest tylko jedna opinia

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,995473



"sunshu - 2015-10-04 20:35:26

Nie polecam wyjazdu do Wielkiej Brytanii za pośrednictwem tej agencji. Człowiek z którym się kontaktowałem wraz ze znajomymi przekazał szereg nieprecyzyjnych, a wręcz fałszywych informacji. Zapewniał, że pracę rozpoczniemy niezwłocznie po przyjeździe (poniedziałek szkolenie i od wtorku praca) natomiast okazało się, że zaczeliśmy po tygodniu o czym ten człowiek wiedział, gdyż ZAWSZE tak to tam wygląda (rozmowa kwalifikacyjna + testy, a po tygodniu rozpoczęcie treningu). Magazyn, którym pracowaliśmy miał znajdować się na tyle blisko od miejsca zamieszkania, że do pracy mielibyśmy chodzić na piechotę. Zastanawiam się w takim razie czy ten człowiek chodzi do pracy i z powrotem codziennie 6km :) Warunki mieszkaniowe - PORAŻKA. Szczury i sypiący się sufit. Na prawdę duże pieniądze trzeba było wypłacić tamtejszemu agentowi nieruchomości (z którym ta agencja współpracuje) od razu po przyjeździe (o czym wiedzieliśmy lecz spodziewaliśmy się domu dającego się zamieszkać). Co do samej pracy pracy w magazynie Sainsbury's i do agencji 24/7 Recuruitment znajdującej się na miejscu nie można się przyczepić. Agencja wypłaca pieniądze regularnie, pracodawca okej i atmosfera w pracy też okej. Praca typowo fizyczna. Nie polega na "sortowaniu ubrań" jak podaje fałszywie agencja Simple Employment Solutiuons na swojej stronie internetowej lecz na pikowaniu na palety ubrań z wyznaczonych lokacji na magazynie ciągnąc za sobą paleciaka. Nie warto jechać do pracy za pośrednictwem agencji Simple Employment Solutions tylko bezpośrednio kontaktować się z agencją na miejscu eliminując przy tym kolejnego pośrednika."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2015-11-07 14:19:37 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

maniek8711

Post #4 Ocena: 0

2015-11-07 14:26:02 (8 lat temu)

maniek8711

Posty: 2

Mężczyzna

Z nami od: 07-11-2015

Skąd: Bedford

Cytat:

2015-11-07 14:19:37, 12miko12 napisał(a):
Do pracy w magazynie i resztę formalności potrzebne ci 0 funtów - wizyta w lokalnej agencji pracy i chęci. Zostaje problem zakwaterowania - nie masz nikogo na start kto by ci mógł pomóc?

No właśnie nie bardzo. Gdybym miał to nie szukałbym w Polsce przez agencję.:-] A ten gościu co z nim rozmawiałem wczoraj z tej agencji to właśnie trochę dziwny był. i dziwi mnie ze chcą prawie 400 funtów na starcie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

renia69

Post #5 Ocena: 0

2015-11-07 15:40:49 (8 lat temu)

renia69

Posty: 32

Kobieta

Z nami od: 09-08-2013

Skąd: bedford

W bedford jest ok jest bardzo dużo Polaków i pracy zwłaszcza przed bożym narodzeniem nie brakuje ; cieżko na początku jeśli nie masz znajomych ale od czegoś trzeba zacząć ; a jak wyglada z nimi umowa tzn możesz zrezygnować z mieszkania jeśli znajdziesz coś innego ? Zawsze jak się przyjeżdża trzeba mieć trochę kasy ze sobą bo nawet jeśli zaczniesz prace od razu pierwsza wypłata będzie po 2 tygodniach (pracujesz np od pon do piat)wypłata zwykle jest w następny piatek Wiec chociażby z tego powodów kasa jest potrzebna ci na 2 tyg (mieszkanie i żywność) a nawet czasami dojazdy do pracy :) powodzenia świat należy do odważnych

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2015-11-07 15:41:03 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2015-11-07 16:15:25 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak narazie to koszty jakie podal sa zupelnie spodziewane: kaucja/depozyt za lokal + tydzien/miesiac z gory + oplata administracyjna (jak wynajem przez agencje nieruchomosci). Mozesz dopytac go jaka to agencja nieruchomosci, i czy w przypadku swojego adresu praca jest dalej aktualna. Mozesz sie tez skontaktopwac z agencja i zapytac czy maja prace.

Jak posrednik chce oplate za znalezienie pray to podziekuj. Jak agencja ma prace, to szukaj pokoju na lokalnych stronach.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2015-11-07 16:20:40 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2015-11-07 22:42:11 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:
60 funtów za mieszkanie za pierwszy tydzień plus 120 funtów depozyt za mieszkanie i 180 funtów dla agencji za koszty administracyjne


Nie pisze ze dla agencji pracy, pisze tylkoze dla agencji, co moze rownie dobrze byc agencji nieruchomosci i calkiem realne oplaty.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

buszko

Post #10 Ocena: 0

2015-11-07 22:59:12 (8 lat temu)

buszko

Posty: 764

Kobieta

Z nami od: 22-12-2012

Skąd: Wonderland

Cytat:

2015-11-07 22:42:11, Adacymru napisał(a):
Cytat:
60 funtów za mieszkanie za pierwszy tydzień plus 120 funtów depozyt za mieszkanie i 180 funtów dla agencji za koszty administracyjne


Nie pisze ze dla agencji pracy, pisze tylkoze dla agencji, co moze rownie dobrze byc agencji nieruchomosci i calkiem realne oplaty.


wymienił tylko jedną agencję, nie sądzę by agencja nieruchomości pomagała w wyrobieniu NIN.
Tak czy owak agencja która przyjmuje do Sainsbury nazywa się inaczej, ta wymieniona przez autora postu to raczej pseudoagencja szukająca łatwego zarobku, radziłabym omijać szerokim łukiem, poza tym pierwszy raz o niej słyszę. Lepiej poszukaj pokoju na lokalnych stronach tak jak ci radzono I wtedy uderzaj do agencji, różnych, nie tylko tej z Sainsbury

[ Ostatnio edytowany przez: buszko 07-11-2015 23:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,