MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2015-10-11 19:33:36 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2015-10-11 19:43:50 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kassandra

Post #3 Ocena: 0

2015-10-11 19:43:52 (9 lat temu)

Kassandra

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 10-10-2015

Skąd: Oxford (jeszcze PL)

Póki będę korzystała z zakwaterowania od pracodawcy to na pewno zamknę się w kwocie mniejszej niż 1000 GBP. Jednak oferowane zakwaterowania to właśnie single room lub single room with ensuite bathroom (na takim mi najbardziej zależy), ale to znaczy, że będę mieszkała z innymi osobami, na początek nie powinno być źle, ale chciałabym potem jednak mieszkać sama.
Bardzo Ci dziękuję za przytoczenie różnych kwot, to bardzo pomaga. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kassandra

Post #4 Ocena: 0

2015-10-11 19:48:30 (9 lat temu)

Kassandra

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 10-10-2015

Skąd: Oxford (jeszcze PL)

Dzięki ludzik50, wezmę sobie to do serca i trochę przystopuję z planami. :)
Akurat mam taki zawód, że na bezrobocie raczej narzekać nie będę. Jestem pielęgniarką, pracy nie brakuje, tylko nie wiem jak się pielęgniarkom rzeczywiście w UK żyje, stąd te stosy pytań.
Nie sądzę, żeby tu ktoś wiedział jak się tam pielęgniarki mają, ale jeśli ktoś coś wie to chętnie przeczytam. :)

[ Ostatnio edytowany przez: Kassandra 11-10-2015 19:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2015-10-11 19:55:03 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kassandra

Post #6 Ocena: 0

2015-10-11 20:06:57 (9 lat temu)

Kassandra

Posty: 8

Kobieta

Z nami od: 10-10-2015

Skąd: Oxford (jeszcze PL)

Dziękuję bardzo panika, to naprawdę pocieszające. Wyjazd to nie taka przyjemna sprawa, być samym, w obcym kraju. Nigdy nie maiłam problemu z aklimatyzacją itd, ale mimo to wiem, że łatwo nie będzie, zaczęło mnie to dotykać podczas pierwszego pobytu, ale szybko wróciłam na studia. Dlatego każde słowo pozytywne na temat aspektów wyjazdu jest bardzo mile widziane. Staram się pozytywnie myśleć o wyjeździe. Wiem, że nie ja jedyna emigruję samotne. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #7 Ocena: 0

2015-10-11 20:23:21 (9 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

No to przyjeżdżaj, będziesz mieszkała niedaleko mnie. Do pracy, spokojnie spacerkiem jakieś pół godzinki... Myślę że wiem gdzie chcesz pracować i gdzie mieszkać. Wyślę na PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2015-10-11 20:30:55 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sarahwwa

Post #9 Ocena: 0

2018-01-07 21:38:39 (6 lat temu)

sarahwwa

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 06-01-2018

Skąd: londyn

Hejka, Nie wiedziałam czy zakładac nowy wątek, bo sytuację mam podobną :) a zauważyłam dużo ciepłych i pomocnych osób zechciało mojej poprzedniczce pomóc. Będę jednak wdzięczna za świeższe informacje, bo pewnie przez ten czas coś się już zmieniło. Wyjazd planuję niebawem, czasu dużo nie ma. Chciałabym was prosić o radę ile powinnam liczyć na koszt mieszkania w Oxfordzie, okolice Littlemore. Najchętniej coś samodzielnego,bez luksusów ale na przyzwoitym poziomie. Przeglądam ogłoszenia i...kurcze 1000 funtów za miesiąc , plus pewnie ook 300 na jedzenie,trochę sporo. Własnie. Czy da się coś taniej znaleźć? Gdzie szukać? No i tak na marginesie - bo jestem na etapie negocjacji. Mając ok 6 lat doswiadczenia w ciekawej branży,stanowisko senior, czego mogę się spodziewać? W 2010 roku byłam zaraz po studiach, wyjechałam na rok do szkocji i na tamten mment pracowałam za 32k rocznie. Nie było kokosów,ale też okolice znacznie tańsze w każdym aspekcie życia. Czy okolice 45k rocznie są do osiągalne? Wiem,że stanowiska asystenckie w tej branży są opłacane między 30-40k. Czy 45k funtów to za dużo, za mało,w sam raz? Bardzo was proszę o wszelkie rady i z góry bardzo dziękuję.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-01-08 08:51:10 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Z mieszkaniem może być problem, Oxford jest drogi, może pokój na początek.

www.rightmove.co.uk/property-to-rent/find.html?searchType=RENT&locationIdentifier=REGION%5E15405&insId=1&radius=0.0&minPrice=&maxPrice=&minBedrooms=2&maxBedrooms=2&displayPropertyType=&maxDaysSinceAdded=&sortByPriceDescending=&_includeLetAgreed=on&primaryDisplayPropertyType=&secondaryDisplayPropertyType=&oldDisplayPropertyType=&oldPrimaryDisplayPropertyType=&letType=&letFurnishType=&houseFlatShare=false
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,