MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tanie linie lotnicze, jakie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasiachery

Post #1 Ocena: 0

2017-06-29 11:08:53 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-06-28 12:16:54, camilius napisał(a):
Cytat:

2017-06-28 10:36:57, kasiachery napisał(a):
ludziki, czy jest jakis sposob zeby kupic w miare tanie bilety na pierwsze dni wrzesnia czli 1-2 z polski do angli ktore nie kosztuja miesieczniej wyplaty? z uk do pl mozna kupic za 30f za os ale z pl do uk to sa w cenie 170 za os. Wiem, ze to koniec wakacji itp ale czy jest jakis myk, zeby taniej cos dorwac? interesuja mnie lotniska doncaster, manchseter, liverpoll east midlands, bo do londynu mam za daleko. W jakie dni najlepeij szukac, o jakiej porze dnia i w jakis czasie od planowanego lotu, bo dziwi mnie, ze ludzie znajduja bilety za 15f za os gdzie mi wychodzi po 180f. Jakies strony, wyszukiwarki czy jaki czort? lotniska w pl to najlepeij krakow i rzeszow. Ktos sie podzieli sposobem? klub wizzard to oplata 60f rocznie a na bilecie mozna oszczedzic jakies 15f za jeden wiec na nasza czworke wychodzi 60f czyli tyle co ta oplata za klub - wiec na jedno wychodzi a latamy raz na 2 lata wiec sie nie oplaca. tylko nie piszcie, ze jak mnie nie stac na bilety to mam sobie darowac urlop w tym czasie to nie wiele osob moze wylozyc 700f na jedna strone. chcrzciny w rodzinie a ma byc chrzestan wiec nie mam jak urlopu przlozyc na tanszy termin.

Hej! Loty UK - PL są tanie w tym czasie,ale nie zapominaj,że okres końca polskich wakacji zawsze był drogi jeżeli chodzi o powroty z PL do UK.
W ostatni weekend kupiłem bilet do PL i powrót na drugą połowę sierpnia ( 16-30/08) za ok.62 gbp,ale...
Wylot RYANAIR-em: East Midlands-Wrocław - powrót Berlin Schonefeld-East Midlands.
Dojazd na odcinku Wrocław-Berlin autobusem PolskiBus za 60 złotych.
Sprawdź tę opcję: PolskiBus z Krakowa do Berlin SXF Schonefeld.Ceny wahają się od 45 do 80 złotych za osobę,podróż w nocy wygodnym autobusem z miękkimi skórzanymi fotelami gdzie można się spokojnie wyspać,klima,internet,gniazdo USB,WC.Autobus ma przystanek 20 metrów od terminala,przyjazd 6.35.
Polecam lot na EMA 10.05 .Krótki okres oczekiwania.Po przyjeździe czas na toaletę,kawę,itp i o 8-ej do odprawy.Ceny lotu-1/09 - 37.99.
Jeżeli pasuje Ci do Manchester to wyloty masz codziennie,tylko dwie godziny później.Akurat 1 września wylot jest 12.25 a cena biletu 23.99 gbp.
Przy opcji lotu 4 osób polecam wyjazd 31 sierpnia PolskimBusem z Krakowa od Berlina SXF Schonefeld 22.15-przyjazd 06.35.Cena biletu 65 zł+ 1 zł opłata rezerwacyjna=66 złotych x 4 osoby = 264 zł czyli ok.56 gbp.Przy zakupie biletów autobusowych możecie sobie bezpłatnie wybrać miejsca do siedzenia i być całą rodzinką "w kupie"

Lot do EMA 1 września- 4 osoby x 37.99= 151.96 gbp
Lot do Manchester 1 września- 4osoby x 23.99 = 95.96 gbp.
Podróż trochę czasochłonna,ale w porównaiu z cenami,które podajesz ( ok.700 gbp) przy moim planie lotu zaoszczędzacie prawie 500 gbp*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*
Z mojego doświadczenia radzę pospieszyć się z zakupem biletów,gdyż ceny podaję aktualne teraz,a wiadomo,że są one w kresie wakacyjnym "dynamiczne":-]
Jestem ciekawy czy skorzystacie z tej opcji? Dajcie znać !!!
Powodzenia*THUMBS UP*




dzieki ale autobus z 2 dzieci raczej sobie darujemy, musimy odzalowac te kila stowek na samolot cyhyba, a w przyszlym roku inne terminy wybrac, ale coz, rodzica sami wybieraja termin chrztu wiec nie moge zmieniac, a odmowic trudno bo to moja pierwsza bratanica *FLOWER*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #2 Ocena: 0

2017-06-29 11:11:09 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-06-28 14:21:14, Wielim napisał(a):
Wszystko fajnie pięknie tylko ta podróż autobusem przez kalifat niemiecki w nocy przeraza brrr
Kasia najwyżej wróć troszkę później , może przedłuż urlop o 2-3 dni. Inna opcja wracaj z Poznania , zazwyczaj ceny są dużo niższe z Rzeszowa czy Krakowa , może to brzmi dziwnie ale dużo latam właśnie z lotnisk w Poznaniu i Rzeszowie i czasami za bilet z Rzeszowa dla jednej osoby można polecieć cała rodzina z Poznania gdzie pociągi są bezpośrednie z Rzeszowa i Krakowa .


rok temu przedluzylam urlop o 3 dni bo mi sie auto w niemczech zepsulo i dostalam pisemne ostrzezenie w pracy wiec nie moge ryzykowac, a znowu sa tanie bilety ale musielibysmy skrocic urlop o 5 dni. wiec leciec do pl raz na 2 lata tylko na 7 dni tez nie bardzo. Trudno. wszystko idzie w gore zwlaszcza w wakacje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2017-06-29 11:13:55 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-06-28 15:26:28, SweetLiar napisał(a):
Trochę za późno się za te bilety wzięłaś ja będę lada chwila polować coś na Boże Narodzenie.
Kraków jest chyba najdroższą destynacją w Polsce. Możesz polecieć do Katowic (są dużo tańsze, dwa razy leciała ze mną wycieczka szkolna z Londynu bo taniej) i wykupić sobie transfer z lotniska do centrum Krakowa, albo z Warszawy pendolino trzy godziny jedzie. Tylko sprawdź godziny odjazdów bo ostatni chyba odjeżdża o 20 tej z minutami. Albo sobie wypożyczycie samochód i oddajcie w Krakowie




my wogole chcemy wynajac samochod wiec bedziemy mobilni przez urlop, sprawdzimy tez katowice, raptem 4 h drogi do mojego domu rodzinnego.Bilety zaczelam sprawdzac juz w maju i ciagle sa w takiej samej cenie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2017-06-29 11:17:31 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2017-06-29 12:00:19 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ja w sobotę lecę ma 9 dni bo egzaminy i musze wracać a żona na 3 tygodnie . Za podróż dla nas dwojga z niemowlakiem do 2 lat (stała cena 20 funtów w jedna stronę ) do Poznania i powrót z Rzeszowa ja osobno, żona z dzieckiem po 2 tygodniach razem wszystkie bilety - niecałe 200 funtów ! Kupiłem z 6 tygodniowym wyprzedzeniem . Ja mieszkam na Pomorzu a żona pod Rzeszowem dlatego różne lotniska . Udało mi się zarezerwować cały przedział z 3 kuszetkami w pociągu nocnym do Rzeszowa (12 godzin) za niewiele ponad 300 złotych. Spędzimy 6 dni u mnie i u żony ja spędzę tylko 3. Myślałem o wynajęciu samochodu w Poznaniu i oddaniu w Rzeszowie ale jazda z dzieckiem 10 h od miasta do miasta samochodem nie podobała mi się. 3 tygodnie temu kupiłem bilety tylko dla siebie na dzień przed wylotem i powrót za 4 dni i zaplacilem 250 funtów czyli więcej niż teraz za całą rodzinę ale to był emergency wyjazd

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 29-06-2017 12:02 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #6 Ocena: 0

2017-06-29 15:06:10 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

do naszego wyjazdu jest 7 tyg. dzis wieczorem sprawdzimy wszyskie opcje lotnisk, a nuz cos fajnego sie trafi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #7 Ocena: 0

2017-06-29 19:27:56 (7 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Pochodzę z tej samej części Polski, też latam z/do Rzeszowa lub Krakowa. Niestety, ale moi znajomi z Polski północnej czy zachodniej płacą znacznie mniej za bilety lotnicze. Nic niestety na to nie poradzimy. A tułaczka po Polsce z dziećmi czy bez, dla zaoszczedzenia paru funtów, to kiepski pomysł. Dla nas w wakacje liczy się szybkość i wygoda. Mogę wybierać pomiędzy Krakowem i Rzeszowem, Ryanairem lub Easy jet i tyle. Raz lecielismy do Katowic, stamtąd busem do Krakowa i pociagiem do nas. Zaoszczędziliśmy nieco, ale za to straciliśmy parę godzin.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #8 Ocena: 0

2017-06-29 19:44:20 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Kwestia tego czy jest to pare funtów czy kilkaset funtów robi różnice. Jak pisałam wcześniej, zacznę się niedługo rozglądać za biletami na grudzień, zazwyczaj latałam Lufhansą z przesiadką w Niemczech, ale w ubiegłym roku były z nimi takie cyrki, że masakra. Byłam już nad Krakowem i pilot powiedział, że ma dla nas dwie wiadomości - dobrą i złą. Zła jest taka, że nie możemy wylądować w Krakowie (ze względu na pogodę), a dobra, że mamy dość paliwa, żeby wracać do Monachium. I wróciliśmy do Monachium *DONT_KNOW*



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #9 Ocena: 0

2017-06-29 19:44:51 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

no niestety ja musze przejechac pociagiem cala Polske , chyba cos okolo 700 czy 800 km bo niestety pochodzimy z zona z dwoch roznych czesci kraju , wiekszosc par przyjechala do UK razem , my sie poznalismy w UK , a cala moja rodzina chcialaby poznac mojego syna zwlaszcza ze w tamtym roku byl za maly na taka podroz pociagiem wiec pojechalem do siebie sam , fajnie nawet bylo ;) ale nie o to chodzi , masz racje do takiego Poznania lataja rozne sieci wiec jest konkurencja i bywa ze bilet i 10 funtow kosztuje bo nie lata tylko Ryanair jak do Rzeszowa gdzie jest monopolista i narzuca sobie takie ceny czy do Krakowa ktory jest najchetniej odwiedzana miejscowoscia w Polsce przez angielskich turystow wiec ceny sa tam u was jakie sa
PS do wypowiedzi SweetLiar - moja zona kiedys miala leciec z Rzeszowa ale bylo cos z oblodzeniem pasa i zawiezli wszystkich busem do Krakowa i byla w Londynie dopiero kilka godzin po czasie
A i jeszcze jedno , jako ze czasami latam z tego Rzeszowa wkur... mnie ze lot powrotny jest dopiero o 23 czy 24 godzinie na Stansted , paranoja

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 29-06-2017 19:47 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Capricorn

Post #10 Ocena: 0

2017-06-29 20:59:45 (7 lat temu)

Capricorn

Posty: 1203

Kobieta

Z nami od: 05-02-2012

Skąd: South East

Wielim, kiedyś loty z Rzeszowa do Luton były w południe, ok 13-14. To była dobra pora, bo się człowiek wyspał, zjadł śniadanie i ok południa wyjeżdżalismy na lotnisko. Później niestety zmienili porę odlotu i teraz wylatuje ok 22, co dla dzieci i rodzin jest uciążliwe. Moja córka pada zwykle na pół godziny przed lądowaniem (twardy zawodnik z niej) i jest dramat, żeby ja posadzić. A do lądowania trzeba siedzieć. No, ale niestety na cenę i godzinę odlotu wpływu nie mam. Za tydzień lecę do Polski, tym razem Kraków był tańszy i godzina normalna, więc powinno być ok.
Jak ostatnio moja siostra leciała do nas z Rzeszowa, to lot był opóźniony o 2.5 godziny, wiec zamiast o 23:30, odbieraliśmy ją o 2 w nocy :/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,