MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Tanie linie lotnicze, jakie?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 33

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

CzerwonyPajak

Post #1 Ocena: 0

2015-03-24 08:05:06 (9 lat temu)

CzerwonyPajak

Posty: 27

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 21-03-2015

Skąd: -


Bydgoszcz -> Brimingham w ostateczności ale wolałbym Warszawa -> Brimingham, a na ryanair nic takiego nie wyszukuje. :/
Miło byłoby gdyby ktoś polecił jakieś linie bo lecę pierwszy raz i trochę nierozgarnięty jestem. :-(

Uwaga moderatora: Post edytowany. Link do strony usuniety. W.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: +1

2015-03-24 19:23:00 (9 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Wizzair, Easyjet? Ryanair lata z Modlina (Warszawa).

Z Gdanska lata Ryanair, a chyba do Gdanska masz taka sama droge.

[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 24-03-2015 19:28 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #3 Ocena: 0

2017-06-28 10:36:57 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

ludziki, czy jest jakis sposob zeby kupic w miare tanie bilety na pierwsze dni wrzesnia czli 1-2 z polski do angli ktore nie kosztuja miesieczniej wyplaty? z uk do pl mozna kupic za 30f za os ale z pl do uk to sa w cenie 170 za os. Wiem, ze to koniec wakacji itp ale czy jest jakis myk, zeby taniej cos dorwac? interesuja mnie lotniska doncaster, manchseter, liverpoll east midlands, bo do londynu mam za daleko. W jakie dni najlepeij szukac, o jakiej porze dnia i w jakis czasie od planowanego lotu, bo dziwi mnie, ze ludzie znajduja bilety za 15f za os gdzie mi wychodzi po 180f. Jakies strony, wyszukiwarki czy jaki czort? lotniska w pl to najlepeij krakow i rzeszow. Ktos sie podzieli sposobem? klub wizzard to oplata 60f rocznie a na bilecie mozna oszczedzic jakies 15f za jeden wiec na nasza czworke wychodzi 60f czyli tyle co ta oplata za klub - wiec na jedno wychodzi a latamy raz na 2 lata wiec sie nie oplaca. tylko nie piszcie, ze jak mnie nie stac na bilety to mam sobie darowac urlop w tym czasie to nie wiele osob moze wylozyc 700f na jedna strone. chcrzciny w rodzinie a ma byc chrzestan wiec nie mam jak urlopu przlozyc na tanszy termin.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

landi

Post #4 Ocena: 0

2017-06-28 11:23:11 (7 lat temu)

landi

Posty: 510

Z nami od: 05-07-2007

na google flight pokazuje bilety kolo £100, bez waliz, ciuchy wyslij paczka za £20 za 30kg.

https://www.google.co.uk/flights/#search;f=KRK,RZE;t=MAN,LPL,DSA,EMA;d=2017-09-01;r=2017-09-03;tt=o;q=google+tickets

teraz to już taniej nie będzie, a i tak na koniec wakacji to zawsze w tych cenach
♪ Zakopałem w moim ogrodzie, To co złe jest w moim narodzie ♪

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2017-06-28 11:25:03 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Prawa podazy i popytu. Okres powrotow z wakacji w Polsce do UK, nie przeskoczysz tego. Mozez wrocic 4 wrzesnia, wtedy jest troche taniej.

Napisza jakie daty w obie strony dokladnie Cie interesuja, zobacze czy cos da sie wymyslic, ale watpie.

Bardzo dobry link wyzej, dokladnie tak samo wyszukiwalam przed chwila.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #6 Ocena: 0

2017-06-28 12:16:54 (7 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2017-06-28 10:36:57, kasiachery napisał(a):
ludziki, czy jest jakis sposob zeby kupic w miare tanie bilety na pierwsze dni wrzesnia czli 1-2 z polski do angli ktore nie kosztuja miesieczniej wyplaty? z uk do pl mozna kupic za 30f za os ale z pl do uk to sa w cenie 170 za os. Wiem, ze to koniec wakacji itp ale czy jest jakis myk, zeby taniej cos dorwac? interesuja mnie lotniska doncaster, manchseter, liverpoll east midlands, bo do londynu mam za daleko. W jakie dni najlepeij szukac, o jakiej porze dnia i w jakis czasie od planowanego lotu, bo dziwi mnie, ze ludzie znajduja bilety za 15f za os gdzie mi wychodzi po 180f. Jakies strony, wyszukiwarki czy jaki czort? lotniska w pl to najlepeij krakow i rzeszow. Ktos sie podzieli sposobem? klub wizzard to oplata 60f rocznie a na bilecie mozna oszczedzic jakies 15f za jeden wiec na nasza czworke wychodzi 60f czyli tyle co ta oplata za klub - wiec na jedno wychodzi a latamy raz na 2 lata wiec sie nie oplaca. tylko nie piszcie, ze jak mnie nie stac na bilety to mam sobie darowac urlop w tym czasie to nie wiele osob moze wylozyc 700f na jedna strone. chcrzciny w rodzinie a ma byc chrzestan wiec nie mam jak urlopu przlozyc na tanszy termin.

Hej! Loty UK - PL są tanie w tym czasie,ale nie zapominaj,że okres końca polskich wakacji zawsze był drogi jeżeli chodzi o powroty z PL do UK.
W ostatni weekend kupiłem bilet do PL i powrót na drugą połowę sierpnia ( 16-30/08) za ok.62 gbp,ale...
Wylot RYANAIR-em: East Midlands-Wrocław - powrót Berlin Schonefeld-East Midlands.
Dojazd na odcinku Wrocław-Berlin autobusem PolskiBus za 60 złotych.
Sprawdź tę opcję: PolskiBus z Krakowa do Berlin SXF Schonefeld.Ceny wahają się od 45 do 80 złotych za osobę,podróż w nocy wygodnym autobusem z miękkimi skórzanymi fotelami gdzie można się spokojnie wyspać,klima,internet,gniazdo USB,WC.Autobus ma przystanek 20 metrów od terminala,przyjazd 6.35.
Polecam lot na EMA 10.05 .Krótki okres oczekiwania.Po przyjeździe czas na toaletę,kawę,itp i o 8-ej do odprawy.Ceny lotu-1/09 - 37.99.
Jeżeli pasuje Ci do Manchester to wyloty masz codziennie,tylko dwie godziny później.Akurat 1 września wylot jest 12.25 a cena biletu 23.99 gbp.
Przy opcji lotu 4 osób polecam wyjazd 31 sierpnia PolskimBusem z Krakowa od Berlina SXF Schonefeld 22.15-przyjazd 06.35.Cena biletu 65 zł+ 1 zł opłata rezerwacyjna=66 złotych x 4 osoby = 264 zł czyli ok.56 gbp.Przy zakupie biletów autobusowych możecie sobie bezpłatnie wybrać miejsca do siedzenia i być całą rodzinką "w kupie"

Lot do EMA 1 września- 4 osoby x 37.99= 151.96 gbp
Lot do Manchester 1 września- 4osoby x 23.99 = 95.96 gbp.
Podróż trochę czasochłonna,ale w porównaiu z cenami,które podajesz ( ok.700 gbp) przy moim planie lotu zaoszczędzacie prawie 500 gbp*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*
Z mojego doświadczenia radzę pospieszyć się z zakupem biletów,gdyż ceny podaję aktualne teraz,a wiadomo,że są one w kresie wakacyjnym "dynamiczne":-]
Jestem ciekawy czy skorzystacie z tej opcji? Dajcie znać !!!
Powodzenia*THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2017-06-28 14:21:14 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Wszystko fajnie pięknie tylko ta podróż autobusem przez kalifat niemiecki w nocy przeraza brrr
Kasia najwyżej wróć troszkę później , może przedłuż urlop o 2-3 dni. Inna opcja wracaj z Poznania , zazwyczaj ceny są dużo niższe z Rzeszowa czy Krakowa , może to brzmi dziwnie ale dużo latam właśnie z lotnisk w Poznaniu i Rzeszowie i czasami za bilet z Rzeszowa dla jednej osoby można polecieć cała rodzina z Poznania gdzie pociągi są bezpośrednie z Rzeszowa i Krakowa .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #8 Ocena: 0

2017-06-28 15:26:24 (7 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Wielim-nie panikuj.Odcinek od polskiej granicy do Berlina to raptem ok 140 km non-stop autostradą przez opustoszałe pola dawnego DDR-u.
Kalifat zaczyna się w bogatszych rejonach Niemiec gdzie dają za free kasę!
Nachodźcy wiedzą gdzie mają "emigrować"...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2017-06-28 15:26:28 (7 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Trochę za późno się za te bilety wzięłaś ja będę lada chwila polować coś na Boże Narodzenie.
Kraków jest chyba najdroższą destynacją w Polsce. Możesz polecieć do Katowic (są dużo tańsze, dwa razy leciała ze mną wycieczka szkolna z Londynu bo taniej) i wykupić sobie transfer z lotniska do centrum Krakowa, albo z Warszawy pendolino trzy godziny jedzie. Tylko sprawdź godziny odjazdów bo ostatni chyba odjeżdża o 20 tej z minutami. Albo sobie wypożyczycie samochód i oddajcie w Krakowie

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kasiachery

Post #10 Ocena: 0

2017-06-29 11:06:09 (7 lat temu)

kasiachery

Posty: 1528

Kobieta

Z nami od: 17-06-2013

Skąd: wypizdowek

Cytat:

2017-06-28 11:25:03, Richmond napisał(a):
Prawa podazy i popytu. Okres powrotow z wakacji w Polsce do UK, nie przeskoczysz tego. Mozez wrocic 4 wrzesnia, wtedy jest troche taniej.

Napisza jakie daty w obie strony dokladnie Cie interesuja, zobacze czy cos da sie wymyslic, ale watpie.

Bardzo dobry link wyzej, dokladnie tak samo wyszukiwalam przed chwila.


z mezem mamy urlopy od 21.8-1.9, czyli od soboty 19 sierpnia mozemy juz leciec. a powrot max 3 wrzesnia w niedz bo w poniedz do pracy. Znalazlam easy jet z liverpoolu 27f so pl za os i powrot 120f za os wiec lekko powzyej 500 powinno wyjsc. I tak chcemy jedna walizke miec bo letnie ciuchy sa lekkie a pralka w domu jest. Do tego kazdy bedzie miec mala walizke wiec wiecej sie tego zabierze. Dzis wieczorej zamowimy je bo boje sie ze im blizej sierpmnia to bedzie gorzej. Juz wiecej w tym czasie nie polece, jak juz to wiosna lub czerwiec.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,