MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Koniec umowy najmu z agencją wynajem od landlorda....

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

DAAVIDF2

Post #1 Ocena: 0

2019-11-03 10:00:53 (4 lata temu)

DAAVIDF2

Posty: 265

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2015

Skąd: Birmingham

A czy Landlord może powiedzieć że akceptuje stan mieszkania jaki jest teraz i przekazać tą informację do agencji.

Trochę kombinują bo powiedzieli agencji że chcą sprzedać mieszkanie co nie jest prawdą.

Przeprowadzka to ostateczność preferuje się dogadać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2019-11-03 10:53:25 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Landlord moze powiedziec co chce, to jego nieruchomość. Moze powiedziec, ze dogadal sie z Toba na wyprowadzkę i w zamian nie bedzie dochodzil zadnych szkod z depozytu.

Moj landlord, ten od Foxtons, osobiście byl odebrac mieszkanie i spisac inventory. Agencji nie widzialam w ogole na oczy.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2019-11-03 11:33:52 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

u mnie bylo podobnie landlord chcial wymienic okna na trzy dni przed koncem umowy aranzowal wymiane kiedy nie wiedzialem jeszcze czy ja przedluze

przed koncrm umowy zadzwonilem do agencji ze chata wysprzatana niech przyjada obejrzec zanim skonczy sie umowa i ekipa od okien wejdzie na chate na wypadek gdyby zostal po nich syf

oni na to ze teraz nie moga tego zrobic i mam sie ukladac z landlordem on przyjechal obejrzal chate dal im sygnal ze wszystko ok i bylo po sprawie wiem ze mialbjuz chetnych na chate bez udzialu agencji

jesli powiedzial ze sprzedaje chate to najlepiej jak zadzwoni i powie ze dogadal sie z toba ze bedzie mogl oprowadzac kupujacych ale boisz sie balaganu wystarczy ze powie ze widzial dom i jest happy

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 03-11-2019 11:43 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,