MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Platnosc po wypowiedzeniu

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kryska87

Post #1 Ocena: 0

2019-01-24 15:59:51 (5 lat temu)

Kryska87

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 24-01-2019

Skąd: London

Dzien dobry wszystkim uzytkownikom,

Wynajmuje obecnie mieszkanie przez agencje.25-tegolistopada dalam 2 miesieczne wypowiedzenie ktore sie konczy 25 stycznia i ostatni miesiac zaplacilam w grudniu zeszlego roku.Przez ta sama agencje bede wynajmowac przyszle mieszkanie. Ludzie z agencjii mi powiedzieli, ze dotychczasowi mieszkancy maja sie wyprowadzis po 20stym stycznia,25tego maxymalnie co da mi czas na przygotowanie sobie mieszkania zanim ja sie tam wprowadze.Bylo by wszystko ok ale tydzien temu mi zadzwonili ze jednak,mieszkancy wyprowadzaja sie 2giego lutego,co da mi mozliwosc wprowadzenia sie 3ciego lutego w niedziele. Czy powinnam placic za te 9 dni?Wydaje mi sie ze tak dlatego ze tu mieszkam, ale szczerze mowiac nie bylo mi na reke zostac dluzej i czuje sie tez troche oklamana...Agencja mi wyliczyla ze bede musiala zaplacic ok £280 funtow. Ja sie mam wyprowadzic w niedziele rano i tego samego dnia ktos sie juz wprowadza tutaj na to moje obencne mieszkanie. Niepodoba mi sie za bardzo ze dzien po dniu bede musiala sie po kims wprowadzac i nie bede miec czasu na odswiezenie chatki.
Z gory dziekuje za odpowiedzi

[ Ostatnio edytowany przez: Kryska87 24-01-2019 16:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2019-01-24 16:41:01 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sila wyzsza, powinni naliczyc proporcjonalnie za te dni, ktore zostaniesz dluzej. Jak nie chcesz przeprowdzac sie z dnia na dzien, to powiedz, ze chcesz miec zakladke, ale bedzies zmusiala zaplacic za kolejne dni ekstra.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kryska87

Post #3 Ocena: 0

2019-01-24 17:58:46 (5 lat temu)

Kryska87

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 24-01-2019

Skąd: London

Tak sadzilam ze nie ominie mnie platnosc. Aczkolwiek nie moge poprosic o wprowadzenie sie w pozniejszym dniu z tego wzgledu ze ludzie sie wprowadzaja tutaj w niedziele Bo od tej daty maja swoja umowe. Ja wyprowadzam sie rano a oni wprowadzaja o 3ciej. Mam troche wrazenie ze tak zrobili specjalnie aby nie miec postoju w przychodzie

[ Ostatnio edytowany przez: Kryska87 24-01-2019 18:00 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #4 Ocena: 0

2019-01-24 18:27:03 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2019-01-24 15:59:51, Kryska87 napisał(a):

Wynajmuje obecnie mieszkanie przez agencje.Przez ta sama agencje bede wynajmowac przyszle mieszkanie.


Agencja jest tylko pośrednikiem i do tego może być dwóch różnych właścicieli mieszkań a do tego należy dodać lokatorów co jeszcze mieszkają w twoim przyszłym mieszkaniu oraz lokatorów co czekają na twoje mieszkanie. Hmm.. wypadało by powiedzieć że jeszcze się taki nie narodził aby wszystkim na raz dogodził.
Agencja rozdaje karty i stara się wszystkim narzucać terminy co oficjalnie nazywają propozycjami na które trzeba się zgodzić bo czas goni i niema innego wyjścia.
Jak chcesz mieć czas na przygotowanie nowego mieszkania to ja bym twardo stawiał warunki nowej opóźnionej daty wyprowadzki a tym co czekają na twoje mieszkanie to już agencja wytłumaczy co trzeba.
Posiadanie kluczy do dwóch mieszkań to zazwyczaj kosztuje chyba że odpowiednio wcześniej sobie wynegocjuje i ma to na piśmie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kryska87

Post #5 Ocena: 0

2019-01-24 18:34:35 (5 lat temu)

Kryska87

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 24-01-2019

Skąd: London

Tak wiem doskonale ze wszystkich nie zadowola na raz I po prostu zaplace ta kwote bez nie potrzebnych szarpanin, tym bardziej ze I tak udalo mi sie wynegocjowac sporo Bo zeszli mi 100 f z ceny na miesiac.Podziekowala;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,