MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Pożyczka pod zastaw domu

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

DADAM1986

Post #1 Ocena: 0

2018-12-12 14:47:51 (5 lat temu)

DADAM1986

Posty: 403

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-09-2017

Skąd: Waterlooville

Witam,
mam następujące pytanie odnośnie wyciągnięcia pieniędzy z domu który posiadam na zakup czegoś kolejnego.
Oto sytuacja:
Posiadam mieszkanie za gotówkę w Swansea.
Chcę kupić dom w Swansea i brakuje mi jeszcze £40k
Ponieważ działalność prowadzę jeszcze za krótko, aby wziąć normalny mortgage oraz po pierwszym roku pokazałem małe dochody ze względu na duże inwestycje poczynione na początku działaności (koszta już na starcie były bardzo duże więc z biegiem czasu oficjalnie czysty zysk wyniósł nie za wiele).

Pomysł: Chcę wziąć pożyczkę "secured loan" pod zastaw mieszkania.
1. Czy nie powinno być z tym problemu?
2, Pożyczka pod zastaw nie ma nic wspólnego z moim wykazanym dochodem (typu czy będzie mnie niby stać na spłacanie itp)?
3. Czy jeśli dostanę pożyczkę na to mieszkanie i wtedy : nowy dom będzie cały spłacony a mieszkanie zadłużone to będę mógł je normalnie wynajmować czy też jakieś pozwolenia z banku itp? BTL tutaj wchodzi też?
4. Odsetki od takiej secured loan są znośne?
5. Czy mogę te £40k wziąć na okres jaki chcę? Zależałoby mi na 2-3 lata max ale jak będą chcieli na 10 to też na to pójdę. Po prostu nie lubię mieć długów i chciałbym to bardzo szybko spłacić.

Mam nadzieję, że powyższe ma sens i coś podpowiecie zanim do doradców bankowych uderzę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Paula1501

Post #2 Ocena: 0

2019-02-09 12:10:33 (5 lat temu)

Paula1501

Posty: 4

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 02-12-2018

Skąd: Londyn

Mam dla Was nieco bardziej interesującą oferte . Ja osobiscie polecam skorzystac z oferty spam, poniewaz sam skorzystałem i jestem bardzo zadowlony z warunków . Jeżeli chodzi o pożyczki to moim zdaniem mają najlepszą ofertę. Sami wybieracie ilosc rat, która Was interesuje oraz kwote, wszystko online, bez wychodzenia z domu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #3 Ocena: 0

2019-02-09 12:44:43 (5 lat temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Paula , robisz reklamę, i do tego ten produkt nie pasuje dla autora wątku bo warunki tej instytucji są :

Masz polskie obywatelstwo i mieszkasz na stałe w Polsce.

Piszę instytucja bo nawet na swojej stronie nie podają jaki maja adres, i co wysłać im wszystkie swoje dane ?

Do autora wątku : umów się wstępnie z niezależnym agentem hipotecznym. Tacy to znają większość produktów z różnych banków a to się szybko zmienia więc nasze doświadczenia mogą być nie aktualne, ale myślę że na 50% wartości mieszkanie nie powinno być problemu.

Ps. Agent innej narodowości niż tubylec, może byś bardziej "obrotny" i mniej "sztywny", ale to tylko są moje osobiste doświadczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,