MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy agencja może pozwać mnie do sądu?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maryy8

Post #1 Ocena: 0

2018-11-17 01:19:46 (5 lat temu)

Maryy8

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 17-11-2018

Skąd: Liverpool

Hej, podpisałam umowę na mieszkanie (pokój) z agencją na 6 miesięcy (fixed-term). Niestety straciłam pracę i nie mam jak opłacić 3 pozostałych miesięcy czynszu. Kontaktowałam się z agencją, mogę rozwiązać umowę tylko gdy znajdę kogoś na moje miejsce, co też zrobiłam. Potem agencja zaczęła to wykorzystywać wymyślając kolejne opłaty i problemy (np. Ze następny tenant nie jest studentem), więc ta osoba nie będzie mogla się wprowadzić. Jeśli nie znajdę nikogo na moje miensce, to co mam zrobić? Wyprowadzilam się już i jestem w Polsce. Agencja oprócz depozytu ma tylko dane z mojego dowodu. Myślicie, że mogą ścigać mnie tu o te 3 miesiące rentu? (Okolo £1000). Co mogą mi zrobić jeśli nie zapłacę poza zatrzymaniem depozytu? Nie mogłam tutaj znaleźć wątku który pasowałby do mojej sytuacji. Z góry dzięki za pomoc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2018-11-17 07:03:44 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Wymaganie, zeby wynajmujacy byl studentem zapewne dotyczy unikniecia council tax.

Owszem, landlord moze wziac Cie do sadu, ale wziawszy pod uwage, ze nie mieszkasz w UK, to pewnie odpuszcza to. Musieliby wyslac dokumenty na jakis adres w UK, a jedyny jaki maja, to ten gdzie wynajmowalas.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,