MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Szukam pokoju w Northampton

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2018-10-04 19:53:52 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Witam,
Od 1 stycznia będzie mi potrzebny pokój w Northampton co najmniej na rok. Najlepiej południowo-wschodnia część miasta, choć inna lokalizacja też jest akceptowalna.
Jakie są ceny wynajmu pokoi w Northampton, jakie polecacie strony i gdzie byście odradzali mieszkać?
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Narwaniec

Post #2 Ocena: 0

2018-10-04 20:09:11 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Unikaj dzielnicy Semilong, duża patola i nie jest to wina Polaków
Najlepiej bierz w NN1 to centrum i wszędzie blisko.
Też zależy gdzie będziesz pracował, dużo Polaków mieszka w dzielnicy Far Cotton
Szkoda, ze nie jesteś dziewczyną, wziąłbym cię do siebie a mojej żonie byśmy wkręcili, ze jesteś odnalezioną po latach kuzynką. :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-10-04 20:20:51 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Grupy lokalne na FB.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #4 Ocena: 0

2018-10-04 21:18:47 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2018-10-04 20:09:11, Narwaniec napisał(a):
Unikaj dzielnicy Semilong, duża patola i nie jest to wina Polaków
Najlepiej bierz w NN1 to centrum i wszędzie blisko.
Też zależy gdzie będziesz pracował, dużo Polaków mieszka w dzielnicy Far Cotton
Szkoda, ze nie jesteś dziewczyną, wziąłbym cię do siebie a mojej żonie byśmy wkręcili, ze jesteś odnalezioną po latach kuzynką. :-)

Będę pracował w tym oto po zbóju wielkim budynku na NN4:
klik
Nie zależy mi na NN1, bo jest tam podobno drogo. Mieszkam na stałe w Coventry, a w Northampton mam zamiar tylko czasowo. Chodzi mi, żeby połączyć w miarę bezpieczne miejsce z niezbyt dużym kosztem wynajmu (najlepiej poniżej 100 funtów za tydzień z rachunkami). Dostanę na relokację kilka tysięcy funtów i chciałbym się w tym budżecie zmieścić. W przypadku dojazdu z Coventry, miałbym częściowo pokryte koszty paliwa, ale stwierdziłem, że bez sensu robić 24000 mil rocznie i spędzać co najmniej 2 godziny dziennie w samochodzie.
Wynajęcie gdzieś pokoju byłoby najbardziej sensowną opcją.
Cytat:

2018-10-04 20:20:51, ZlotaPerla napisał(a):
Grupy lokalne na FB.

Dziękuję. Znalazłem 2 główne strony, czyli Polacy w Northampton i ogłoszenia. Nie znaczy, że mnie do tych grup przyjmą :-8

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 04-10-2018 21:21 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

karjo1

Post #5 Ocena: 0

2018-10-04 21:50:28 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Airbnb
Od dluzszego czasu korzystamy i wychodzi sympatycznie pod kazdym wzgledem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

camilius

Post #6 Ocena: 0

2018-10-04 21:57:27 (6 lat temu)

camilius

Posty: 646

Mężczyzna

Z nami od: 23-08-2015

Skąd: Nottingham

Cytat:

2018-10-04 21:18:47, ChrisCov napisał(a):
Cytat:

2018-10-04 20:09:11, Narwaniec napisał(a):
Unikaj dzielnicy Semilong, duża patola i nie jest to wina Polaków
Najlepiej bierz w NN1 to centrum i wszędzie blisko.
Też zależy gdzie będziesz pracował, dużo Polaków mieszka w dzielnicy Far Cotton
Szkoda, ze nie jesteś dziewczyną, wziąłbym cię do siebie a mojej żonie byśmy wkręcili, ze jesteś odnalezioną po latach kuzynką. :-)


Z czystej ciekawości kliknąłem ten link z tym wielkim budynkiem...
Mapy Google pokazały ten budynek.Mnie najbardziej zainteresowały opinie w ramce po lewej stronie...Opinie są katastrofalne:-M]
Będę pracował w tym oto po zbóju wielkim budynku na NN4:
klik
Nie zależy mi na NN1, bo jest tam podobno drogo. Mieszkam na stałe w Coventry, a w Northampton mam zamiar tylko czasowo. Chodzi mi, żeby połączyć w miarę bezpieczne miejsce z niezbyt dużym kosztem wynajmu (najlepiej poniżej 100 funtów za tydzień z rachunkami). Dostanę na relokację kilka tysięcy funtów i chciałbym się w tym budżecie zmieścić. W przypadku dojazdu z Coventry, miałbym częściowo pokryte koszty paliwa, ale stwierdziłem, że bez sensu robić 24000 mil rocznie i spędzać co najmniej 2 godziny dziennie w samochodzie.
Wynajęcie gdzieś pokoju byłoby najbardziej sensowną opcją.
Cytat:

2018-10-04 20:20:51, ZlotaPerla napisał(a):
Grupy lokalne na FB.

Dziękuję. Znalazłem 2 główne strony, czyli Polacy w Northampton i ogłoszenia. Nie znaczy, że mnie do tych grup przyjmą :-8

[ Ostatnio edytowany przez: <i>ChrisCov</i> 04-10-2018 21:21 ]


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #7 Ocena: 0

2018-10-04 22:23:00 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2018-10-04 21:50:28, karjo1 napisał(a):
Airbnb
Od dluzszego czasu korzystamy i wychodzi sympatycznie pod kazdym wzgledem.

Ja też korzystam kilka razy w roku z Airbnb, gdy wybieram się na urlop do ciepłych krajów. W tym roku było to bodajże 5 razy.
Jednak to nie jest opcja na dłuższy termin, bo wynajmujący czegoś takiego nie oferują, a poza tym airbnb bierze prowizję. Najtańszy pokój to jedynka w cenie 18 funtów za noc. Totalnie bez sensu.
Cytat:

2018-10-04 21:57:27, camilius napisał(a):
Z czystej ciekawości kliknąłem ten link z tym wielkim budynkiem...
Mapy Google pokazały ten budynek.Mnie najbardziej zainteresowały opinie w ramce po lewej stronie...Opinie są katastrofalne:-M]

Co to ma do rzeczy? Opinie wyrazili różni ludzie, z których większość nie miała do czynienia z tym budynkiem lub ludźmi w nim pracującymi, lecz z firmą. Tam osoby niezatrudnione nie mają wstępu, a opinie są subiektywne. Jakbyś powiedzmy zaczął trollować jakąś lokalizację danego banku w Londynie, bo miałeś problem ze zrozumieniem pracownika dzwoniącego z Indii, bądź nie pasuje Ci stopa procentowa na karcie kredytowej. Kogo obchodzi, że jakiś "miszcz" wziął kartę kredytową, a potem nie pasuje mu stopa procentowa? Czytać nie umiał? Albo inny, który dzwonił chwilę przez skończeniem czasu pracy infolinii?
Przecież jest logiczne, że mało kto będzie wystawiał opinie pozytywne. To nie jest siłownia lub hotel.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 04-10-2018 22:24 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Narwaniec

Post #8 Ocena: 0

2018-10-05 10:00:23 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Wiec dla ciebie Far Cotton, będziesz miał blisko
Co do opinii, to w internecie w przeważającej części wypowiadają się niezadowoleni, mało kiedy ktoś chwali, jest dobrze to jest po co o tym pisać, przecież tak ma być, ale jak jest coś źle to trzeba napisać, więc podejrzewam, ze to jakieś marginalne sprawy.
Nie ładuj się na pokoje, gdzie jest budynek wielopokojowy i jakaś wspólna kuchnia, bo to porażka
Mam znajomego który tak mieszka, jakieś grafiki prania, grafiki sprzątania kibla i inne uroki wspólnoty
Znajdziesz pokój u jakiegoś małżeństwa, lub pary, która ma całość dla siebie i pokój wynajmują, cisza, spokój, czysto i będziesz zadowolony.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #9 Ocena: 0

2018-10-05 14:44:57 (6 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2018-10-05 10:00:23, Narwaniec napisał(a):
Wiec dla ciebie Far Cotton, będziesz miał blisko
Co do opinii, to w internecie w przeważającej części wypowiadają się niezadowoleni, mało kiedy ktoś chwali, jest dobrze to jest po co o tym pisać, przecież tak ma być, ale jak jest coś źle to trzeba napisać, więc podejrzewam, ze to jakieś marginalne sprawy.
Nie ładuj się na pokoje, gdzie jest budynek wielopokojowy i jakaś wspólna kuchnia, bo to porażka
Mam znajomego który tak mieszka, jakieś grafiki prania, grafiki sprzątania kibla i inne uroki wspólnoty
Znajdziesz pokój u jakiegoś małżeństwa, lub pary, która ma całość dla siebie i pokój wynajmują, cisza, spokój, czysto i będziesz zadowolony.


Dziękuję. Centrum raczej odpada, bo jest tam porażająca wręcz ilość muzułmanów (30-40%). W dzielnicy Castle żyje mieszanka polsko-muzułmańska, więc też odpada. Przypominałoby mi to patologiczne dzielnice w Coventry. W Far Cotton pasuje mi mix ludności. W tej patologii, wspomnianej przez Ciebie na początku, też mieszka dużo Polaków.

[ Ostatnio edytowany przez: ChrisCov 05-10-2018 14:47 ]

A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

karjo1

Post #10 Ocena: 0

2018-10-05 16:56:07 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20614

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Co do Aibnb czasem Polowek korzysta w ramach pracy na kontrakty.
Wynajmujacy nie maja zadnego problemu, by wynajmowac np. od poniedzialku do piatku (weekendy w domu przeciez) i dogadac sie poza serwisem.
Maja pewnego, stalego klienta na jakis czas, bezproblemowego, bo zajetego praca.
Airbnb bierze prowizje od oferujacych noclegi.
A pokoj czysty, schludny, z pelnym serwisem recznikow, poscieli, sniadaniem (jak ktos lubi) i w sumie wychodzi ponizej £100.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,