MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Landlord nie chce zwrócić ,,nadpłaty"

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

BraujaceKonto

Post #1 Ocena: 0

2018-09-09 09:25:39 (6 lat temu)

BraujaceKonto

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 09-09-2018

Skąd: Launceston

Dzień Dobry,
Mam pytanie, czy landlord w tprzypadku wyrzucenia może zabierać mi nadpłate(Wypłata co 4 tygodnie, a on pobierał co tydzień określoną sumę). I czy może mi grozić, że pokaże zdjęcia pokoju na facebook'u i wyśle je do mojego szefa? Sytuacja wyglądała, tak że ja w tym pokoju tylko spałem. Więc syf się tam zbierał, ale pewnego dnia jakąś awarie prądu mieliśmy i poprostu wszedł do mjego pokoju, by sprawdzić jedyny kontakt w pokoju. Wracam do domu, mam opuścić pokój do piątku(była to środa( itd. Poszedłem mu na rękę i wyszedłem w czwartek(chciałem i tak się przenieść do znajomego). Dywan i materac miał prać, za depozyt. Jednak, nie chce mi oddać pieniędzy za 3 tygodnie, za które mu zapłaciłem. Po zatym, nie przestaje mi pisać na fb, że to moja wina, że on mi nie chce oddać pieniędzy. Pozatym, wysyłał mi zdjęcia, że jak chce to może on to rozesłać itd. Jakaś propozycja, co dalej? Prosto do Councila z tym co pisze? Ilość wiadomości jest wystarczająca, więc raczej nie będzie miał się czegoś wypierać. Tylko pytanie czy to coś mi da.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2018-09-09 09:43:49 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #3 Ocena: 0

2018-09-09 09:56:42 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-09 09:25:39, BraujaceKonto napisał(a):
I czy może mi grozić, że pokaże zdjęcia pokoju na facebook'u i wyśle je do mojego szefa?


Nie pójdziesz do więzienia za bałagan w pokoju. Co ma wspólnego szef i bałagan w twoim pokoju?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

BraujaceKonto

Post #4 Ocena: 0

2018-09-09 13:20:50 (6 lat temu)

BraujaceKonto

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 09-09-2018

Skąd: Launceston

No właśnie wiem, ale chodzi mi o to czy powinien robić problemy z wypłaceniem tej nadpłaty za 3 tyodnie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #5 Ocena: +1

2018-09-09 13:41:56 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie bardziej zastanawia jaki tam musiał być chlew.
W najgorszym bałaganie jaki jestem w stanie sobie wyobrazić, to można powiedzieć, masz 1-2 dni by doprowadzić pokój do porządku.
Ale żeby wyrzucić człowieka z domu, robić zdjęcia i mówić, ze się pokaże to szefowi, na facebooku, itp
Co ty tam załatwiałeś potrzeby wystawiając tylko półdupek z łóżka?
Niech wszelkie moce nadprzyrodzone mają w opiece kumpla do którego się teraz przeprowadzasz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #6 Ocena: 0

2018-09-09 13:53:37 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-09 13:41:56, Narwaniec napisał(a):
Mnie bardziej zastanawia jaki tam musiał być chlew.
W najgorszym bałaganie jaki jestem w stanie sobie wyobrazić, to można powiedzieć, masz 1-2 dni by doprowadzić pokój do porządku.
Ale żeby wyrzucić człowieka z domu, robić zdjęcia i mówić, ze się pokaże to szefowi, na facebooku, itp
Co ty tam załatwiałeś potrzeby wystawiając tylko półdupek z łóżka?
Niech wszelkie moce nadprzyrodzone mają w opiece kumpla do którego się teraz przeprowadzasz


Ja mialam kiedys w akademiku kolege ktory mi mowil ze chlopak z ktorym dzieli pokoj to taki "grandzowiec". Ja sie pytam co to znaczy a on, no po prostu kolega rzuca wszelkie odpadki na podloge obok siebie a ja to potem zbieram po calym pokoju bo nie umiem tego wytrzymac. Zuzyte papierosy wrzuca do sloika i zalewa resztka herbaty i niedawno dochowal sie takiej kulki plesni w sloiku - itp itd no to widocznie taki typ.
:)
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

vlade

Post #7 Ocena: 0

2018-09-09 16:09:19 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

A co masz w umowie. Czy nie masz umowy może. Jak się rozstaliscie, dostałeś wypowiedzenie na piśmie, mailem ,smsem. Musisz cis mieć.konkretnego na ręce.
Jeśli masz a wciaz nie chce Ci oddać to standardowa procedura. Wyślij list jeden, potem drugi, że ma ci oddać depozyt inaczej kierujesz sprawę do sądu. Wtedy smallclaim itd. Poszukaj tu na forum było o tym pisane.
Oczywiście jeśli zostawiłeś syf to posprzątać powinieneś. Albo rachunek za sprzątanie. Dorosły jesteś rusz głową.

[ Ostatnio edytowany przez: vlade 09-09-2018 16:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #8 Ocena: 0

2018-09-09 16:16:45 (6 lat temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

"...ja w tym pokoju tylko spałem. Więc syf się tam zbierał..."
Wydaje mi się, że masz problem. I z "landlordem" (masz jakąś umowę?) i ze sobą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

BraujaceKonto

Post #9 Ocena: 0

2018-09-09 18:40:02 (6 lat temu)

BraujaceKonto

Posty: 4

Mężczyzna

Z nami od: 09-09-2018

Skąd: Launceston

No o to chodzi, że z tego syfu został tylko dywan i materac. I chciałem, żeby za to zabrał depozyt. Z tym, że ja mu zapłaciłem w tamtym tygodniu, za 4 tygodnie. Więc, za te 3 powinnien mi oddać.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2018-09-09 19:03:54 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Ile depozytu wplaciles?
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,