MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem mieszkania, proszę o poradę

 

Brak odpowiedzi

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kneziu12

Post #1 Ocena: 0

2018-05-21 21:07:05 (6 lat temu)

kneziu12

Posty: 6

Mężczyzna

Z nami od: 25-11-2017

Skąd: Littleport

Witam wszystkich rodaków :)
W Uk jestem juz niecały rok wynajmuje jedynke,kilka dni temu sprowadzailem 2 osoby ale wynajmują pokój w miasteczku obok. Od dłuższego czasu szukam mieszkania do wynajecia ale w rozsądnej cenie...Macie jakies doświadczenia z agencjami zajmujacymi się nieruchomościami? Konkretnie chodzi mi o to ze oplata aplikacyjna wynosi od 100-200f(od osoby), znajomi są dopiero kilka dni i nie wiem czy nie stracimy pieniędzy(fees aply) poniewaz oni nie maja jeszcze konta w banku, pracują dopiero kilka dni. Zależy mi na czasie poniewaz moja obecna sytuacja jest nie za ciekawa i chciałbym jak najszybciej zmienic lokum, znajomi również. Co sądzicie gdybym sam wynajął mieszkanie na siebie a mieszkalibysmy razem? Czy lepiej nie ryzykowac? Niektórzy znajomi mowili że sąsiedzi czasami lubia kablowac, tym bardziej ze w okolicy gdzir chcę wynająć wszyscy "są z jednej agencji".Doradzi mi ktoś co mam zrobić, czy jest mozliwosc dogadania się jakos z agencją? Dziękuję pozdrawiam*PARDON*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,