MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Agencje mieszkaniowe w UK i specyfika rynku - czyli walka o dom...

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cyp3k

Post #1 Ocena: 0

2017-06-10 16:54:11 (7 lat temu)

cyp3k

Posty: 105

Mężczyzna

Z nami od: 01-01-1970

Skąd: Rochester

Na najem mieszkania mnie stać i kaucja nie jest najmniejszym nawet problemem. Moje rozgoryczenie wynika jedynie z tego że właśnie przez takich baranów którzy nie płacą i niszczą inni muszą oddać pod zabezpieczenie swoje ciężko zarobione pieniądze.
Więc zamiast naskakiwać na kogoś przeczytaj post uważnie, od początku... I nie rób ze mnie ostatniego dziada który pracuje za 5F na godzinę i musi odkładać na depozyt 2 lata.

Ale jeśli mam zamrażać te 2000F w nieruchomości to wolę sobie dołożyć do wczasów czy samochodu... to chyba naturalna kolej rzeczy.

Pewnie gdyby nie fakt że moja praca wymaga częstych relokacji (przynajmniej jedna rocznie) to kupiłbym sobie dom na mortgage i "pchał" pieniądze w swoją kieszeń...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #2 Ocena: 0

2017-06-10 17:00:43 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

skoro wiesz ze nic nie zniszczyc to dlaczego robisz klopot z depozytu? Nie 2 tysiecy tylko 1400 jak napisales , jak nic nie zniszczysz to dostaniesz kase spowrotem , wogole nie wiem po co te wywody na forum. Sam takze jakbym wynajmowal swoje mieszkanie to zadalbym depozytu . Mieszkanie to nie tylko carpet i sciany ale tez umeblowana kuchnia z podstawowym sprzetem czy lazienka , okna , elektryka , uwierz mi ze przerozne historie slyszalem i wiem ze niektorzy lokatorzy to zwierzeta , i nie chodzi nawet o przybyszy z krajow trzeciego swiata ale o Polakow. Deklaruja sie ze zamieszkaja przykladowo we dwoch a pozniej na mieszkaniu mieszka 10 osob , melina alkoholowa , zniszczony caly dom . I to nie za glupie 1400 ale kilkanascie tysiecy. Przyjechales do Anglii to zaakceptuj tutejszy rynek dopoki nikt cie nie nabija w butelke a depozyt to tutaj normalna rzecz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #3 Ocena: 0

2017-06-10 17:01:53 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

A czemu nie, mozesz zostac landlordem. Tylko ile kosztuje takie mieszkanie pod wynajem, rzucam 400tys funtow. To potrzebujesz 25% wkladu wlasnego, a potem rata kredytu to jakies 1500 funotw, buy to let mortgage jest wyzej oprocentwany niz zwykly. A za ile takie mieszkanie wynajmiesz? I nagle sie okazuje, ze zysk wcale nie taki imponujacy, ale potencjalne ryzyko wielkie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #4 Ocena: 0

2017-06-10 17:13:23 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2017-06-10 18:48:14 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Jak masz dobre referencje od poprzednich landlordów i chcesz zostać na dłuższą chwilę to się targuj z landlordami a nie z nami na forum ;)
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,