MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem mieszkania/pokoju na krótki termin. GLOUCESTER

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Vinci96

Post #1 Ocena: 0

2017-05-28 20:54:26 (7 lat temu)

Vinci96

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2017

Skąd: Gloucester

Witam. Czy możecie polecić jakieś agencje, strony gdzie moge znaleźć mieszkanie lub pokój do wynajęcia na okres około 3 miesięcy? Albo może ktoś ma pokój do wynajęcia akurat w tym mieście. Wiem ze nie każdy chce na tak krótki okres wynająć. I drugie pytanie pewnie nie w tym temacie to gdzie można najlepiej pytać o pracę dla dziewczyny 17-letniej na czas całych wakacji?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #2 Ocena: 0

2017-05-28 20:58:44 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Fejsbuk szukaj grupy Polaków w Twoim mieście, popytaj znajomych w pracy. Agencje wymagają cudów, wianków i na minimum 6 miesięcy, nie mówiąc o referencjach itp. Poza tym gumtree, zoopla, ale pod przykrywką prywaciarzy działają agencje, więc uważaj. O pracę dla młodej dziewczyny, to przez sprawdzoną agencję, bo jak będziesz chciał coś przycwaniakować, to pamiętaj, że zawsze się znajdzie większy cwaniak.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

valis0

Post #3 Ocena: 0

2017-05-28 21:04:32 (7 lat temu)

valis0

Posty: 442

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 24-03-2017

Skąd: Birmingham

Ja mam osobiście coraz częściej wrażenie że tego typu wątki powstają dla podpuchy.

"Wiem ze nie każdy chce na tak krótki okres wynająć. I drugie pytanie pewnie nie w tym temacie to gdzie można najlepiej pytać o pracę dla dziewczyny 17-letniej na czas całych wakacji?".

No gdzie są kużwa rodzice ? A zagrożenia związane z taką "wycieczką" ?
Ech.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #4 Ocena: 0

2017-05-28 22:21:10 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Szukaj na airbnb albo gumtree (tutaj dużo oszustów).

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Vinci96

Post #5 Ocena: 0

2017-05-29 06:27:16 (7 lat temu)

Vinci96

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2017

Skąd: Gloucester

Valis nie musisz sie mądrzyć tutaj... nie wiesz to nie pisz proste... a dla twojego spokoju przyjezdza do mnie dziewczyna, a ja jestem w mieście z jejtwoim ojcem tyle ze firma wynajmuje mi hotel i w pokoju mam jeszcze 2 irlandczykow, a jej ojciec dostał od firmy pokój 2x3 wiec ciężko tam nawet jednej osobie sie, pomieścić z rzeczami dlatego potrzebuję pokoju na okres calych wakacji

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,