MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zwracam się z prośbą o sprawdzenie umowy najmu

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

enttty

Post #1 Ocena: 0

2017-04-03 19:27:43 (7 lat temu)

enttty

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 03-04-2017

Skąd: Oxford

Witam, tak jak w temacie zależy mi na tym by ktoś kto ma trochę czasu mógł mi pomóc w sprawdzeniu umowy najmu mieszkania, sam nie posługuję się na tyle językiem angielskim by wyłapać ewentualne haczyki, bardzo zależy mi na czasie, gdyż na mieszkanie jest więcej osób chętnych, z góry dziękuję za dobre chęci i wszelaką pomoc.

Jeżeli się znajdzie jakaś osoba chętna niech odezwie się na pw, bądź mejla to prześlę mejlem umowę w pdf, gdyż tu na forum nie można zamieszczać takich plików. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2017-04-03 21:48:22 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Zdjęcia telefonem zrób i wstaw do galerii, a pózniej udostępnij w tym temacie.
Nie zapomnij zamazać danych.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #3 Ocena: 0

2017-04-04 06:38:03 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

U mnie też kazał sobie sprawdzić umowę. Umowa prawidłowa, cała masa samych korzyści. Przeprowadzka, kupiony nowy sprzęt, zamontowany itd. Godz 21... łomotanie do drzwi. Policja. Ręce na kark, do tyłu, kajdanki. Zarzut: Włamanie. Pokazują umowę. Umowa nie ważna, bo nie z właścicielem. Właściciel nic nie wie. Natychmiastowe opuszczenie, bez prawa wzięcia czegokolwiek, nawet okazanie rachunków nie pomogło. Ktoś ich oszukał ale policja nie przyjmuje zgłoszenia o przestępstwie. Chcieli zrobić zasadzkę na tego "wynajmującego", polegało by na tym, że dzwonią do niego że muszą wyjechać na dwa miesiące i teraz zapłacić czynsz... nie, policja się w to nie bawi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,