MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wynajem domu w UK a Guarantor

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

klaudia060296

Post #1 Ocena: 0

2017-01-15 23:34:03 (7 lat temu)

klaudia060296

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 15-01-2017

Skąd: Luton

Witam. Mam pytanie do osób,które wynajmowały mieszkanko przez agencje i potrzebowały poręczyciela czyli tzw guarantora. Mój partner pracuje na kontrakcie,ja przez agencje- moje zarobki nie są brane pod uwagę,pomimo tego,że zarabiam po 500£ tygodniowo. Postanowiliśmy przy wynajmu mieszkania poprosić o pomoc siostrę partnera,która także posiada kontrakt.
I tu moje pytanie. Czy jeżeli agencja wymaga income na 1 bed flat 20,000£ ,mój dacet sam posiada 19,000£ to nie powinno być problemu??
Na co zwracają uwagę w takich agencjach przy tych wszystkich credit check itp? Może ktoś z Was ma to za sobą?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2017-01-15 23:52:23 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Będzie przeliczony dochód gwaranta.
po prostu robią credit check, jak nie masz żadnych zaległości i problemów finansowych, kłopotów z regulowaniem należności, podatków itd to przechodzi.

twoje zarobki nie są brane pod uwagę bo pracujesz na czarno rozumiem.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2017-01-16 00:35:47 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zakladam, ze nie "na czarno" ale bez gwarantowanych godzin jakie daje kontrakt partnera. Agencyjne dochody moga byc 500 na tydzien a za tydzien zero.

Sprawdz czy jestescie zarejestrowani w gminie do list wyborczych (Electoral Register) i jak nie to dopelnijcie tego. O innych wymaganiach przy wynajmowaniu czy zdolnosci kredytowej jest duzo tematow na forum.

PS Jak jest was dwoje to ze studio nie powinno byc problemu, ale jak sa dzieci to raczej nie liczcie ze agencja wam wynajmie, bo bedzie przeludnienie, niezaleznie od tego ze wam moze takie mieszkanie odpowiadac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,