MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2016-11-17 09:53:19 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Jedni by nie chcieli, inni by chcieli a się nie przyznają, inni już mieszkają. Co prawda nie wiem jak w Londynie, ale wiem że na kornwali, Walii i gdzieś na północy mieszkają tak Polacy.
Ale nie sądzę by w jednym miejscu było ich wielu.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tomaszzet

Post #2 Ocena: 0

2016-11-17 20:13:29 (7 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Jakis czas temu, ktos ptral o tego typu "dom" w kontekscie zakupu. To chyba bylo w "ja mam juz to za soba..."
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #3 Ocena: +1

2016-11-17 20:20:37 (7 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja bym chciała, ale na dużym terenie bez sąsiedztwa, najlepiej w Kornwalii.
Wszystkie dni wolne bym tam spędzała.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: +1

2016-11-18 22:52:03 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2016-11-18 23:02:12 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Kiedys mieszkalam w caravanie. Zimno i niebezpiecznie (na przyklad wilkolaki albo wampiry bez problemu do takiego domu sie dostana).

No, ale taniej niz wynajem, bo to nad morzem bylo, w Essex. 300£ na miesiac bez zadnych rachunkow, w 2007 bodajze.

Na szczescie nie bylo tam zadnych Polakow oprocz nas. Ale slyszalam, ze przemili ludzie maja taki styl zycia wlasnie. Travellers czy jakos tak ich zwa:-8

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2016-11-18 23:03:13 (7 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

W niektórych miejscowościach nad morzem ok 2 godzin jazdy od Londynu są osiedla z samymi park home. Ceny zaczynaja się od około 3000 funtów na rok . A same domki niczego sobie , 3 duże pokoje , piękne kuchnie i łazienki , ogrzewanie itd itp , napewno o niebo lepszy standard niż niektóre domy czy flaty w Londynie . Niektórym może się tp źle kojarzyć a pewnie nigdy nie mieli z tym doczynienia. Nie porównuj caravanu do park home . To normalne domy w środku , zdziwilabys się jak to może wyglądać. Tak poza tym caravany tez mogą być ok , widziałem caravany które rozkładany się wszerz i wzdłuż, miały 3 pokoje , kuchnie łazienkę jadalnię ogrzewanie i wszystko co jest w normalnym domu. Chyba miałaś do czynienia ze zwykła przyczepka za 500 funtów

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 18-11-2016 23:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2016-11-18 23:21:51 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Nie. Wedlug mnie to to samo. Park home i caravan. Nie wiem, moze park home im lepiej brzmi. Ogolnie to nad morzem jakies "trendy" bywa takie mieszkanie w caravanach, bo znajomy z pracy tez tak mieszkal. Mial dom, ktory wynajmowal a sam mieszkal w caravanie. Czy jak wolisz w park home. Oczywiscie, jego byl lepiej "stuningowany" niz nasz, bo to jego wlasny byl, a my wynajmowalismy na cenie nam glownie zalezalo wtedy. Tak samo jego prywatny byl na terenie caravan parku. Jego byl chyba w Holland on Sea, nasz w Walton, a takie caravan parki byly w kazdej niemalze okolicznej miescinie: Clacton, Kirby itd.

Cytat:
To normalne domy w środku , zdziwilabys się jak to może wyglądać. Tak poza tym caravany tez mogą być ok , widziałem caravany które rozkładany się wszerz i wzdłuż, miały 3 pokoje , kuchnie łazienkę jadalnię ogrzewanie i wszystko co jest w normalnym domu.


Opisales zwykly caravan. A zimno jest i tak. To blaszaki. Czego sie spodziewac. Druga sprawa, ze mi wszedzie zimno, to tam tym bardziej. A drzwi to kopniakiem mozna otworzyc, stad brak poczucia bezpieczenstwa. To tylko blaszana przyczepa, chocby ja domem nazywac, nic tego nie zmieni.

Z kolei inna brocha to wlasnie te osiedla travellersow. Tylko nie wiem na jakies zasadzie oni funkcjonuja, ze jakos sobie koczuja i nikt ich nie rusza, sie ich nie czepia.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 18-11-2016 23:31 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-11-18 23:28:24 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #9 Ocena: 0

2016-11-18 23:32:54 (7 lat temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Te ich park home to sa poprzerabiany, "podrasowane" caravany, o cos w tym stylu, to oczywiscie skromna wersja:

Obrazek

http://lancashirecaravanparks.co.uk/flints-caravan-park-thornton/

o, a tu juz park home, wersja "luxury":

ortland6.jpg" alt="Obrazek" title="Obrazek" />

http://www.countryhomes-parkhomes.co.uk/start.php?page_type=show_image&w=750&img=portland6.jpg


cos sie nie chce wkleic fotka tego podrasowanego caravanu

tp dorzuce linka:

http://www.countryhomes-parkhomes.co.uk/show-homes/

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 18-11-2016 23:40 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #10 Ocena: 0

2016-11-18 23:43:20 (7 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,