MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

MIESZKANIE ! Pomocy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lili94

Post #1 Ocena: 0

2016-11-09 10:02:02 (7 lat temu)

Lili94

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 09-11-2016

Skąd: Londyn

2 sypialnie + salon .
Jestem zielona w tych sprawach .
Czyli dziecka nie musze dopisywac ?

[ Ostatnio edytowany przez: Lili94 09-11-2016 10:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #2 Ocena: 0

2016-11-09 12:50:48 (7 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Siebie i chłopaka tez nie musisz dopisywać. To nie koniec świata jak nie ma cię na tej umowie.

Agencje lubią za dopisywanie nowych osób kasować "admin fee". Jak to dopisanie się nie jest ci do niczego potrzebne to po prostu olej sprawę.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Lili94

Post #3 Ocena: 0

2016-11-09 13:24:30 (7 lat temu)

Lili94

Posty: 13

Kobieta

Z nami od: 09-11-2016

Skąd: Londyn

Dziekuje za porady ! 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

djtomi2

Post #4 Ocena: 0

2016-11-10 14:12:39 (7 lat temu)

djtomi2

Posty: 121

Mężczyzna

Z nami od: 26-12-2015

Skąd: Telford

Może się też zdarzyć, dając znać do agencji o waszym pobycie w rzeczonym mieszkaniu, od razu zostaniecie poproszeni o opuszczenie go , bo np. landlord nie życzy sobie dzieci.
Sam chciałem kiedyś wynająć dom, a w agencji pytają jakich lokatorów sobie życzę. Ja pytam o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem, a panienka do mnie mówi, że mogę sobie wybrać: pracujęcy , zasiłkowcy , z dziećmi lub bez, ze zwierzakami lub bez, mogę sobie wybrać przedział wiekowy w jakim powinien się znajdować wynajmujący i , o zgrozo, mogę sobie nawet wybrać kolor skóry wynajmującego. A podobno w Anglii nie ma rasizmu ani dyskryminacji.
Ale to osobny temat.
Myślę, że w waszym przypadku moglibyście się rozglądać powoli za czymś własnym. Wiem z własnego doświadczenia , że mieszkanie "na kupę" jest dobre tylko na chwilę. Potem zaczynają się problemy najpierw małe, potem coraz większe. U was zaraz pojawi się dziecko i tylko patrzeć jak za chwilę komuś będzie przeszkadzało, że płacze w nocy, a tu trzeba spać bo jutro do pracy.
Takie moje zdanie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #5 Ocena: 0

2016-11-10 15:23:21 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:
Ja pytam o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem, a panienka do mnie mówi, że mogę sobie wybrać: pracujęcy , zasiłkowcy , z dziećmi lub bez, ze zwierzakami lub bez, mogę sobie wybrać przedział wiekowy w jakim powinien się znajdować wynajmujący i , o zgrozo, mogę sobie nawet wybrać kolor skóry wynajmującego. A podobno w Anglii nie ma rasizmu ani dyskryminacji.
Ale to osobny temat


Szkoda ze nie mozna wybrac pochodzenia etnicznego landlorda, to by wiele ulatwilo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #6 Ocena: 0

2016-11-10 15:44:30 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Cytat:

2016-11-10 15:23:21, AgentOrange napisał(a):
Cytat:
Ja pytam o co chodzi, bo nie bardzo rozumiem, a panienka do mnie mówi, że mogę sobie wybrać: pracujęcy , zasiłkowcy , z dziećmi lub bez, ze zwierzakami lub bez, mogę sobie wybrać przedział wiekowy w jakim powinien się znajdować wynajmujący i , o zgrozo, mogę sobie nawet wybrać kolor skóry wynajmującego. A podobno w Anglii nie ma rasizmu ani dyskryminacji.
Ale to osobny temat

Mozna. Gdy dochodzi do podpisania umowy, widac nazwisko landlorda. Jesli brzmi etnicznie, mozna sie wycofac z umowy.

Szkoda ze nie mozna wybrac pochodzenia etnicznego landlorda, to by wiele ulatwilo.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

AgentOrange

Post #7 Ocena: 0

2016-11-10 17:21:38 (7 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Wszystko jest latwiejsze i szybsze gdy wiadomo to na etapie ogladania. Ale mozna w land registry sprawdzic po nazwisku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,