MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Czy moge sie wycofac ze sprzedazy domu ?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 22

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2016-05-25 17:36:54 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

xxxemi

Post #2 Ocena: 0

2016-05-25 17:44:55 (8 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Podobno póki nie było exchange każda ze stron może się wycofać.Ale poprawcie mnie jeśli się mylę 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

gotman25

Post #3 Ocena: 0

2016-05-25 17:47:35 (8 lat temu)

gotman25

Posty: 424

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Mansfield

Mysle ze mozesz.
Inaczej mozesz jescze caly czas ale moze bedziesz musial poniesc jakies koszty. Agencja znalazla ci kupujacego wiec moga chciec prowizje.Dostales oferte i ja zaakceptowales.

Ty im postaw warunki ze completition szybciej albo "do widzenia" tak zeby oni sie wycofali, ze niby ich winna byla.

Przynajmniej ja bym tak probowal,
Przeszli juz wiekszosc, poniesli jakies koszty wiec im powinno zalezec.

Niech nie dziaduja ze wynajmuja i potrzebuja jeszcze miesiac.
Moga kupic i tam wymowic(nie wiedzieli o tym?), najwyzej zaplaca jeden miesiac extra za wynajem, lepsze to niz szukac nowego domu.

No ale ja expertem nie jestem takie moje przemyslenia.

[ Ostatnio edytowany przez: gotman25 25-05-2016 17:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

galadriel

Post #4 Ocena: 0

2016-05-25 18:01:02 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Tylko, ze wtedy przedluzysz cala akcje o kolejne kilka miesiecy, wiec jaki w tym sens? Od nowa, z nowymi kupujacymi, a na koncu moze sie okazac, ze taka sama spiewka.
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2016-05-25 18:04:42 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2016-05-25 18:09:18 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Mozesz sie wycofac przed exchange. Powiedz im, ze woz albo przewoz, nie bedziesz czekal miesiac, bo nie bylo o tym mowy wczesniej. Jak im nie bedzie nagle pasowac, to z czystym sumieniem mozesz wystawic dom na sprzedaz ponownie.

Moi zrobili mi dokladnie taka sama akcje, po 3 miesiacach nagle powiedzieli, ze chca miesiac miedzy exchange, a completion o czym nie bylo wczesniej mowy i moglam wybrac innego kupujacego, bo mialam kolejke chetnych.

Kar ze strony agencji nie bedzie, bo nie chodzi o wycofanie z rynku tylko z danej transakcji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2016-05-25 18:14:10 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14701

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

No chyba ze.

U nas byla odwrotna sytuacja. Ex, kupowal dom, a sprzedajacy na koncu przeciagal wyprowadzanie sie, bo to bo tamto. A jego rodzice po drugiej stronie ulicy wielki dom maja, wiec dostal ultimatum, bo to my zylismy na wynajmowanym i nam sie spieszylo na nowe.

Plus ex o malo sie nie wycofal w pol drogi z kupna, bo trafil na cos innego w miedzyczasie. Najlepsze, ze koniec koncow kupil to co mnie bardziej odpowiadalo, po czym niedawno sie rozstalismy. Ciekawe czy teraz sie rozmysli i sprzeda chate: )

Anyway, chodzi o to, ze te transakcje zawsze z takich czy inych przyczyn sie przeciagaja. Wiec moze lepiej po prostu to zaakceptowac.

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 25-05-2016 18:15 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-05-25 18:14:49 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2016-05-25 18:38:39 (8 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Twoi prawnicy duzo nie robia przy sprzedazy poza dostarczeniem standardowych dokumentow, ktore juz wypelniles i odpowiadaniem na zapytania klienta. Jak masz kredyt na ten dom, to go splaca, ale to tez niezaleznie do klienta. Koszty dodatkowe bedziesz mial, ale niewielkie. Jak dostaniesz pare tysiecy wiecej i nie przeszkadza Ci ewentualne ponoszenie kosztow za pusty dom, to ok.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #10 Ocena: 0

2016-05-26 09:23:51 (8 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Mozesz sie wycofac do czasu exchange nawet bez podania powodu.
Tylko wydaje mi sie ze jak znajdziesz nowych kupcow to zajmie to dluzej niz miesiac ktory mialbys czekac na obecnych.
To oni poniosa wieksze koszty prawnikow bo beda musieli szukac nowego domu i robic wszystkie searches od poczatku, Twoje koszta nie powinny sie jakos drastycznie podwyzszyc, pewnie jedynie o to ze beda musieli wysylac wszytskie dokumenty do nowych kupujacych.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,