MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

WYPROWADZKA JEDNEGO Z LOKATORÓW

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

tomaszzet

Post #1 Ocena: 0

2016-10-05 07:22:51 (8 lat temu)

tomaszzet

Posty: 7966

Mężczyzna

Z nami od: 09-05-2010

Skąd: South Yorkshire

Zazwyczaj jest to tylko zmiana umowy.
Idziecie do agencji I mowicie, ze jeden sie wyprowadza I chcielibyscie byc ok ze wszystkim.
Polityczny inaczej

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2016-10-05 16:09:49 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Dla dobra swojego ten co się wyprowadza powinien zgłosić ten fakt w agencji i jezeli jest na rachunku do Council tax to również i pozostałe rachunki.

Aneks się robi, ew nowa umowa jak okres rozliczeniowy się konczy.
Nikt nikogo nie będzie wyrzucał w normalnych warunkach, do puki płaci ile jest w umowie za całość.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Zielonaherbata

Post #3 Ocena: 0

2017-02-12 22:25:35 (7 lat temu)

Zielonaherbata

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 12-02-2017

Skąd: Norwich

Witam, chciałabym się dowiedzieć jak mogłabym zrezygnować z umowy najmu jestem na tym mieszkaniu zaledwie 2 tygodnie.. ale mój były partner zgotował mi takie piekło, że nie wiem już jak sobie z tym poradzić. Byłam skłonna oddać mu moją część depozytu i wszystkie inne opłaty byle tylko mieć spokój od tego człowieka, jednak to jest za mało. Sprawa z councilem, co mam zrobić by tylko jego nazwisko widniało na umowie i wszelka korespondencja była tylko na niego? On niestety utrudnia mi to nie chcąc tego załatwić a ja raczej sama tego osobiście bez porozumienia z nim w urzędzie tego nie zrobię. Nie chcę wchodzić w szczegóły całego zajścia, ale zależy mi by jak najszybciej oddalić się od tego człowieka.. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
P.S.
Przepraszam za chaos w pisowni..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2017-02-12 22:31:17 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Czy umowa jest na was oboje czy tylko na jego nazwisko? Czy jakies rachunki sa na ciebie czy tylko na niego?

Ja twoje dane nie widnieja na umowie o najem, to mozesz sie wyprowadzic, bo odpowiedzialna jest ta osoba na ktora jest umowa.

Rachunki na prad, gaz czy wode- zadzwonisz do dostawcy i powiesz ze sie wyprowadzasz, spisz stan licznikow. Jak nie ma cie na rachunkach to nie musisz dzwonic nigdze.

W gminie, jak nie jestes na rozliczeniu o council tax, to tez nie musisz nigdzie chodzic. jak on zostanie sam w mieszkaniu to na jego korzysc byloby to zglosic, bo mialby znizke jesli jest jedynym zamieszkujacym pod adresem.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zielonaherbata

Post #5 Ocena: 0

2017-02-12 23:13:43 (7 lat temu)

Zielonaherbata

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 12-02-2017

Skąd: Norwich

Tak, moje nazwisko widnieje na umowie. Jeszcze nie doszło pismo z councilu odnośnie tego ile będzie on wynosić, ale w najbliższych dniach zapewne się pojawi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2017-02-12 23:19:06 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

To musisz albo rozmawiac z agencja/wlascicielem mieszkania, albo dojsc do porozumienia z partnerem, albo placic czy mieszkasz czy nie. Jak jestes ofiara przestepstwa, i zglosilas to na policji, to moze w takim przypadku agencja czy wlasciciel pojdzie ci na reke.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Zielonaherbata

Post #7 Ocena: 0

2017-02-12 23:32:48 (7 lat temu)

Zielonaherbata

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 12-02-2017

Skąd: Norwich

Ok, dziękuję za odpowiedź..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,