MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sprawdź czy twój depozyt jest chroniony!

« poprzednia strona

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 6 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrBobrzasty

Post #1 Ocena: 0

2017-05-14 09:57:15 (7 lat temu)

MrBobrzasty

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 07-08-2015

Skąd: Talbot Green

Witam serdecznie, mam taki problem z moim depozytem. Wprowadziłem się do tego domu 2,5 roku temu w towarzystwie trzech innych osób,kontrakt podpisany przez wszystkich.Nie wiem czemu ale depozyt ustanowiony na nazwisko jednego z nich, ale o tym później. Po trzech miesiącach wpada babeczka na inspekcję nieruchomości z całkiem innej agencji. Okazało się że landlord zmienił agencję, po co? Nie wiem, ale do sedna. Po jakimś czasie ludziki kolejno się wyprowadzają w odstępach powiedzmy miesięcznych. Piszę list do agencji o zamiarze sprowadzenia swojej rodziny z Polski(żona i dzieciaki). Ok. Sprowadzam żonę i dzieciaki podpisujemy nowy kontrakt. Nie dostałem potwierdzenia że depozyt jest chroniony to po pierwsze, po drugie nie zrobione inventory check po wyprowadzce tamtych ludzików i po podpisaniu nowego kontraktu. A najlepsze na koniec, od podpisania nowego kontraktu minęło 1,5 roku a teraz będę się przeprowadzał do nowego domu. I tu zaczyna się problem, ponieważ sprawdzałem na stronie DPS czy depozyt jest chroniony i jest tylko na nazwisko tamtego ludzika.I teraz moje pytanie, czy agencja nie dopełniła obowiązków i nie zmieniła danych w deposit scheme? Nie wiem jak to wszystko ugryźć, zaraz powiecie odezwij się do agencji to zmienią. Otóż tak nie będzie, ponieważ jak oznajmiliśmy im że się wyprowadzamy to się wszyscy obrazili i nawet nie chcieli wystawić referencji do nowej agencji. Wiec jak to ugryźć bo boję się że nie oddadzą mi depozytu. Pozdrawiam,

Tomasz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 6 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,