MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nadal problem z landroldem

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 3 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

mimunia

Post #1 Ocena: 0

2011-11-08 07:03:28 (12 lat temu)

mimunia

Posty: 7

Kobieta

Z nami od: 01-09-2011

Skąd: haddington

heja...bylam w podobnej sytulacji jak ty dziesiec miesiecy temu..podielam walke dla mojej rodziny nie znajac perfekt jezyka.... landlordzi mysla ze jestesmy glupcami i robia to co im sie podoba..jestes mezczyzna idz do cansilu powiec nerwowo co jest grane jesli oni nie zrobia nic udaj sie SHELTER oni tez walcza z landlortami...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

bonifazy7

Post #2 Ocena: 0

2011-11-08 08:28:39 (12 lat temu)

bonifazy7

Posty: 141

Kobieta

Z nami od: 28-04-2011

Skąd: london

A jezeli przestaniesz placic czynsz,to podpadniesz w councilu.Zajmujesz mieszkanie ,wiec musisz placic.Idz do councilu ,maja tam listy agencji,ktorymi wspolpracuja,znajdz mieszkanie,ktore ci bedzie w miare odpowiadac.Pamietaj regularne oplaty mieszkaniowe,sa bardzo wazne,nie zawal tego.
irena

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

wielbicielka

Post #3 Ocena: 0

2011-11-08 08:46:00 (12 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Cytat:

2011-11-08 00:39:06, Janek69 napisał(a):
leonka kazdy jest mądry jak ma ciepło w chacie a nie dopiepszaj innym jak nie wiesz jaka jest sytuacja nasza do konca wiec sie nie udzielaj jak nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi takie jest przysłowie Polak Polaka w hu... zrobi wiec ty tez pewnie polakom dobrze nie poradziła bys ja prosiłem o rade a nie oo jakies dopiepszanie ja pomoge innym ale sa ludzie i ludziska


Nie rozumiem dlaczego najezdzasz na dziewczyne, bardzo dobra rade dala. Ja bylam w takiej samej sytuacji co Ty, jesli bym czekala na agencje to by mi dziecko szybciej zalpalenia pluc dostalo niz by mi zrobili te ogrzewanie na czas. Maz pojechal do argosu kupil 2 grzejniki i mielismy cieplo. Ale widocznie ja jestem jakims dziwolagiem .............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-11-08 11:05:34 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mamcia1

Post #5 Ocena: 0

2011-11-08 11:59:04 (12 lat temu)

mamcia1

Posty: 469

Kobieta

Z nami od: 05-08-2009

Skąd: birmingham

Zwlasnego doswiadczenia wiem ,ze jak urzad cos zalatwia to od planowania do realizacji sa tygoooooooooodnie . Mamy mieszkanie z urzedu jak dzwonie i nie ma odzewu zadnego po trzech dniach wysylamy list do burmistrza i po dwoch dniach od wyslania mam telefon ,ze jutro juz ktos bedzie.Robie tak dlatego ,ze urzad zawsze ma terminy ja to rozumiem ale dziecsiec m-cy albo i dluzej to przesada. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minnie

Post #6 Ocena: 0

2012-09-28 12:02:33 (12 lat temu)

minnie

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 28-08-2012

Skąd: to tu to tam

Witam!
Mam wielki problem z moim landlordem. Zgłosiliśmy mu, że kuchnia jako pomieszczenie nie nadaje się do użytkowania, obiecał ze zajmie się tym. Oczywiście nadal nic nie jest zrobione, więc pare tygodni temu powiedzieliśmy mu szczerze ze szukamy innego domu, zgodził się tylko musimy dać miesięczne wypowiedzenie. Wszystko ok. Znaleźliśmy fajny flat, przeszliśmy wszystkie formalności. Daliśmy depozyt, żebyśmy mieli pewne, ze nasze. Chcemy dać landlordowi wypowiedzenie, a on że go nie przyjmie bo nasza umowa kończy się w grudniu i do grudnia musimy płacić. Proszę o porade co mogę zrobić w tej sytuacji, gdzie się zgłosić żeby ktoś nam pomógł, chyba ma znaczenie to że my jedzenie musimy trzymać w sypialniach bo w kuchni nie można?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #7 Ocena: 0

2012-09-28 12:24:09 (12 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

A macie umowę na czas określony(np: 6 czy 12 miesięcy)? bo jeśli na czas nieokreślony to możecie w każdej chwili wypowiedzieć.

Jeśli landlord nie chce przyjąć wypowiedzenia to wyślijcie je listem poleconym a potwierdzenie nadania listu zachowajcie.

Nie wiem dokładnie jak to jest z zerwaniem umowy gdy mieszkanie nie spełnia określonych standardów. Może ktoś inny kto to przerabiał coś ciekawego ci doradzi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Post #8 Ocena: 0

2012-09-28 12:29:29 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minnie

Post #9 Ocena: 0

2012-09-28 12:52:26 (12 lat temu)

minnie

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 28-08-2012

Skąd: to tu to tam

mam na 6 m-cy. Depozyt jest w DPS

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

minnie

Post #10 Ocena: 0

2012-09-28 12:58:08 (12 lat temu)

minnie

Posty: 41

Kobieta

Z nami od: 28-08-2012

Skąd: to tu to tam

Jedzenie musimy trzymać w sypialniach, ponieważ w szafkach kuchennych jest pleśń i wszystko pleśnieje. I tylko to jest powodem mojej wcześniejszej wyprowadzki. Zgłaszałam to ok 3 m-cy temu. Ile ja mogę tak mieszkać z 2 dzieci?!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,