MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wilgoć i grzyb w mieszkaniu. Prawa najemcy. POMOCY!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 3 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lenusia

Post #1 Ocena: 0

2011-11-06 22:10:49 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Ile taki remont może trwać? Gdzie ja się podzieję z moją familią a tu coraz zimniej :( Jak mi robili w salonie to musiałam się wynieść na cały dzień w grudniu bo było podobno głośno i brudno. Musiałam co możliwe wynieść albo przykryć. Jak mają mi teraz robić cały dom to ja nie wiem gdzie się podzieję. Ciężko będzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że mój landlord coś zrobi. Chyba prędzej wypowiedzenie nam wręczy.
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-11-06 22:18:50 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2011-11-06 22:27:40 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

nam się kiedyś jedna pani odgrażała że nam utrudni, ale nie miała za bardzo argumentów bo niby jak?
Płacicie rachunki?
nie macie problemów z podatkami?
A po waszej przygodzie zostanie ślad, DLACZEGO i co było powodem sporu i nikt ucciwy nie będzie miał do was o to pretensji.


Zawsze jak słyszę ze "agencja lubi polaków"
to zaraz się okazuje że lubi bo znaleźli jeleni, co nie dość że remontują i naprawiają na własny koszt, to jeszcze zostawiają i nie walczą o depozyt.

Nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek remontował dom dla landroda, wręcz przeciwnie, czasami są tak upierdliwi że ciągle dzwonią do landroda i ciągle wymagają kolejnych napraw, czyszczenia wykładzin, malowania MYCIA OKIEN I zadbania o ogród.
A polacy jak to polacy....
jak mam prosić to wole zrobić sam...

Dziewczyny, macie ewidentnie niezdatne mieszkanie do mieszkania.
nie macie jeszcze chorób?
to czekajcie aż będziecie mieli.
szukajcie domu, w tej samej cenie można dostać zasyfiały dom jak i elegancką chatę w ciepłym suchym i być może nowym domu.
Trzeba tylko szukać cierpliwie a jak się znajdzie to nie czekać tylko wynajmować bo takie domy znikają w ciągu godzin.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Lenusia

Post #4 Ocena: 0

2011-11-06 22:36:04 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

My remontowaliśmy,ale to ze względu na szkody przez nas zrobione np porysowane ściany przez dzieci. Głównie malujemy,wykładzinę mam tylko w sypialniach,ale sami czyścimy bo nie będę wołać jeśli to my ubrudziliśmy. Dla mnie to nie jest problem. Z wilgocią walczyłam tyle ile mogłam. Preparatów zwalczających grzyb nie mogę używać,bo pomimo że okno otwarte cały dzień by wywietrzyć to w nocy maluch ma takie duszności,że ambulans i kierunek szpital. Dlatego zgłosiłam dalej a co z tego wyniknie okaże się.
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2011-11-06 22:41:26 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2011-11-06 22:45:16 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Jesli z powodu remontu mieszkania, za ktore placicie, musicie sie wyniesc, to landlord powinien zapewnic wam lokal, bo to z powodu defektow a nie waszej winy prowadzone sa te remonty.

Jak czeka na was w sprawie terminu, to okrelscie termin, kiedy nie bedzie to kolidowac z waszym zycie/praca/szkola, a on niech poda wam adres, gdzie bedziecie mieszkac na ten czas.

To zapewne zmobilizuje go do jak najszybszego remontu.

Przeciez nie bedziecie wynajmowac dwoch mieszkan, z powodu niedociagniec czy stanu mieszkania za ktore placicie.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2011-11-06 22:47:24 (12 lat temu)

Richmond

Posty: 28861

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2011-11-06 21:12:43, Lenusia napisał(a):
Gdyby nie stan zły stan zdrowia dziecka nie poruszałabym tej sprawy,bo ludzie mieszkają w gorszych warunkach.

To nie jest zaden argument. Ludzie mieszkaja rowniez w lepszych warunkach i nie ma powodu, zeby rownac w dol i samemu zgadzac sie na niski standard.

Cytat:

2011-11-06 22:10:49, Lenusia napisał(a):
Ile taki remont może trwać? Gdzie ja się podzieję z moją familią a tu coraz zimniej :( Jak mi robili w salonie to musiałam się wynieść na cały dzień w grudniu bo było podobno głośno i brudno. Musiałam co możliwe wynieść albo przykryć. Jak mają mi teraz robić cały dom to ja nie wiem gdzie się podzieję. Ciężko będzie. Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że mój landlord coś zrobi. Chyba prędzej wypowiedzenie nam wręczy.

To jest problem wlasciciela. Jesli mieszkanie nie bedzie nadawalo sie do zamieszkania, to musi zapewnic Ci zastepcze lokum.

Cytat:

2011-11-06 22:41:26, kasienka0002 napisał(a):
A jeśli kilka razy spóźniłam się z czynszem (2,3 tygodnie zwłoki)?
Czy problemy z płatnością council taxu też mają duży wpływ na wynajęcie mieszkania w agencji?
Jakie jeszcze kwestie są brane pod uwagę?
Jedyne moje doświadczenie zbudowałam na wynajmie od obecnego landlorda.

Jesli spozniasz sie z czynszem to moze byc podstawa do kiepskich referencji, jesli wlasciciel uprze sie je wystawic.

Problemy z platnoscia council tax moga byc widoczne w historii kredytowej, jesli sprawa zaszla na tyle daleko, zeby byly jakies wpisy.

Zwykle sprawdzana jest historia kredytowa czyli czy splacasz na czas ewentualne dlugi i czy nie masz jakis dlugow lub wyrokow sadowych w sprawie platnosci. Jesli masz, to jestes kiepskim potencjalnym wynajmujacym.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2011-11-06 22:48:19 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-11-06 22:27:40, krakn napisał(a):


Zawsze jak słyszę ze "agencja lubi polaków"
to zaraz się okazuje że lubi bo znaleźli jeleni, co nie dość że remontują i naprawiają na własny koszt, to jeszcze zostawiają i nie walczą o depozyt.

Nigdy nie widziałem żeby ktokolwiek remontował dom dla landroda, wręcz przeciwnie, czasami są tak upierdliwi że ciągle dzwonią do landroda i ciągle wymagają kolejnych napraw, czyszczenia wykładzin, malowania MYCIA OKIEN I zadbania o ogród.
A polacy jak to polacy....
jak mam prosić to wole zrobić sam...

Dziewczyny, macie ewidentnie niezdatne mieszkanie do mieszkania.
nie macie jeszcze chorób?
to czekajcie aż będziecie mieli.
szukajcie domu, w tej samej cenie można dostać zasyfiały dom jak i elegancką chatę w ciepłym suchym i być może nowym domu.
Trzeba tylko szukać cierpliwie a jak się znajdzie to nie czekać tylko wynajmować bo takie domy znikają w ciągu godzin.
krakn - w tym przypadku masz rację.
jednak jeśli z powodu "dupereli" mam brać urlop -by jednego dnia "fachowiec" popatrzył na usterkę by jutro miał ją naprawić -to wolę po pracy poświęcić parę minut i zrobić to sam. o kosztach na telefon i nerwach w oczekiwaniu nie wspomnę.

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 06-11-2011 22:52 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #9 Ocena: 0

2011-11-06 22:59:17 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Raz jeszcze dziękuję za porady,wyjaśnienia. Z tego wychodzi,że w dobrym kierunku idę i nie mam czego żałować ,że zgłosiłam. Może być tylko lepiej.
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #10 Ocena: 0

2011-11-06 23:06:35 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

jeśli masz prawo -korzystaj,
jeśli je naciągasz lub zbyt wielkie koszty by się o nie upomnieć -odpuść.

to nie rada - to moje zasady.
nikt nigdy nie powiedział mi, że go w "bombki zrobiłem" .
co jest do udowodnienia :)
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,