MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wilgoć i grzyb w mieszkaniu. Prawa najemcy. POMOCY!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 2 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

staryznajomy

Post #1 Ocena: 0

2011-11-06 21:06:15 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-11-06 21:04:07, wielbicielka napisał(a):
Cytat:

2011-11-06 20:59:12, staryznajomy napisał(a):
podczepię się pod temat.
chyba w zeszłym roku był temat o "ustrojstwach" wyciągających wilgoć z powietrza.
moja wina nie zapisałem.
możliwe, że ktoś poda link na temat, lub nazwę tej maszynki.
możliwe, że innym też sprawi radość.
jeśli się taki znajdzie - niech żyje wiecznie bez reumatyzmu.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>staryznajomy</i> 06-11-2011 21:00 ]




o tym myslisz?

http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-DELONGHI-DEM10-COMPACT-DEHUMIDIFIER-DEM-10-/120803298267?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item1c20700bdb
coś w tym stylu.
chyba zostaniesz moją ulubioną wielbicielką;-)
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #2 Ocena: 0

2011-11-06 21:12:43 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

My własnie taka wizytę mamy w czwartek z Environmental Health. I sama nie wiem czego się spodziewać. O wilgoci i nieszczelnych oknach mówimy agencji od 18 miesięcy. Co prawda zrobił landlord w salonie coś tam,ale nadal grzyb wychodzi nie mówiąc już o sypialniach czy łazience. Cauncil chciał zaświadczenie od lekarza o stanie zdrowia najmłodszego dziecka,bo ma podejrzenie astmy i ciągle szpital,inhalatory,sterydy,antybiotyki i tak co miesiąc. Gdyby nie stan zły stan zdrowia dziecka nie poruszałabym tej sprawy,bo ludzie mieszkają w gorszych warunkach. I właśnie zastanawiałam się czego się spodziewać dalej po takiej wizycie tych ludzi z Environmental Health i kogoś z agencji. Co jeśli landlord nic nie zrobi? Mam grzyb w całym domu i będą kazali nam się wynieść na czas remontu to nie będzie proste dla mnie z trójką dzieci. W zalezności jeszcze jak długo taki remont będzie trwał. Ale szczerze wątpie by landlord coś zrobił.

Co do tego pochłaniacza wilgoci to mam taki i nam nie pomaga. Wylewam wodę co 2 dzień,ale słabo wciąga bo okna zaparowane i wilgoć jest cały czas. Wiem,że są takie duże maszyny ,ale są bardzo drogie. Wietrzy się grzeję a i tak syzyfowa praca. Zimą nie da się ciągle wietrzyć jak są małe dzieci,więc u mnie nie sprawdza się to cudeńko.

[ Ostatnio edytowany przez: Lenusia 06-11-2011 21:20 ]

Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #3 Ocena: 0

2011-11-06 21:18:52 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

był czas, że powiedziałem o cieknącym prysznicu.
dostałem zakaz używania ponieważ jest wanna.
skutek?
używam lecz zrobiłem i podoba mi się obecny prysznic.
niech właścicielka żyje wiecznie - a woda niech jej lekką będzie
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-11-06 21:20:15 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #5 Ocena: 0

2011-11-06 21:27:04 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2011-11-06 21:20:15, marianzwonsami napisał(a):
staryznajomy, ja bylem pierwszy z odpowiedzia, nie doceniles tego czlekokrztaltny! :-Y
przepraszam.
wąsy przysłoniły mi nazwę. resztę przeczytałem. moja wina.
oby Ci wąsy dłuższe niż u Zagłoby czapkę przytrzymywały zarówno jak i koszulkę na nerach;-)
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2011-11-06 21:46:32 (12 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W najgorszym przypadku, jesli landlord nie zastosuje sie do wymagan, to gmina moze przejac mieszkanie/dom, przeprowadzi potrzebne naprawy/remonty, a kosztami obciazy wlasciciela.

Przejecie gminy wize sie z przejeciem dochodow z wynajmu (plus dotakowe koszty remontow), wiec jest to powazna sprawa.

Fakt tak daleko sprawy nie zachodza czesto, ale tak sie dzieje. W ostatnich paru miesiacach o kilku przejeciach slyszalam w okolicach.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #7 Ocena: 0

2011-11-06 21:56:18 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Adacymru Dziękuję za odpowiedz.

Tak jak już pisałam gdyby nie zły stan zdrowia malucha nie nalegałabym aż tak,nie należymy do konfliktowych ludzi. Wiele remontów przeprowadzaliśmy na własną rękę by dom był w idealnym stanie jak wtedy kiedy go wynajęliśmy.
Ciekawe jak to będzie dalej Hmm
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #8 Ocena: 0

2011-11-06 21:58:08 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

Lenusia powodzenia w walce.
naprawdę szczere życzenia
przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #9 Ocena: 0

2011-11-06 22:00:25 (12 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Cytat:

2011-11-06 21:46:32, Adacymru napisał(a):
W najgorszym przypadku, jesli landlord nie zastosuje sie do wymagan, to gmina moze przejac mieszkanie/dom, przeprowadzi potrzebne naprawy/remonty, a kosztami obciazy wlasciciela.

Przejecie gminy wize sie z przejeciem dochodow z wynajmu (plus dotakowe koszty remontow), wiec jest to powazna sprawa.

Fakt tak daleko sprawy nie zachodza czesto, ale tak sie dzieje. W ostatnich paru miesiacach o kilku przejeciach slyszalam w okolicach.


Dokładnie, mam dobrą pamięć ale krótką.
Pan ispektor powiadomił mnie że gmina może dać też mojej Landlady pożyczkę bezprocentową a nawet pożyczkę bezzwrotną ale już o reszcie nas nie powiadomił.
Teraz już wiem dlaczego Nasza Landlady tak sie dopytuje o tą sprawę.
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lenusia

Post #10 Ocena: 0

2011-11-06 22:00:43 (12 lat temu)

Lenusia

Posty: 1222

Kobieta

Z nami od: 23-03-2011

Skąd: Gloucestershire

Cytat:

2011-11-06 21:58:08, staryznajomy napisał(a):
Lenusia powodzenia w walce.
naprawdę szczere życzenia


... ;-)
Nie jestem idealna,ale idealnie sobie z tym radzę :)))

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,