MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wilgoć i grzyb w mieszkaniu. Prawa najemcy. POMOCY!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Postów: 310

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2011-11-06 20:33:31 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2011-11-06 20:38:11 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2011-11-06 20:41:47 (12 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Ja sugeruje skontaktowac sie z tym urzednikiem od razu, nie tracic czasu na grozenie wlascicielowi.

Autorka juz czeka pare miesiecy, wlasciciel na pewno wie, ze jest taki problem i po prostu unika usuniecia problemu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2011-11-06 20:49:31 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2011-11-06 20:57:46 (12 lat temu)

Richmond

Posty: 28857

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie miej skrupulow tylko zglos to do Environmental Health. Nawet jesli Ty sie wyprowadzisz i nie skorzystasz na tym, to przynajmniej zaoszczedzisz tego nastepnej osobie. Oni zmusza go do zainstalowania wentylacji.

Jesli umowa skonczyla sie w polowie pazdziernika i nie podpisalas do tej pory nowej, to jestes na statutory periodic tenancy i obowiazuje Cie miesieczne wypowiedziec. Daj wypowiedzenie i po sprawie.

Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

staryznajomy

Post #6 Ocena: 0

2011-11-06 20:59:12 (12 lat temu)

staryznajomy

Posty: n/a

Konto usunięte

podczepię się pod temat.
chyba w zeszłym roku był temat o "ustrojstwach" wyciągających wilgoć z powietrza.
moja wina nie zapisałem.
możliwe, że ktoś poda link na temat, lub nazwę tej maszynki.
możliwe, że innym też sprawi radość.
jeśli się taki znajdzie - niech żyje wiecznie bez reumatyzmu.

[ Ostatnio edytowany przez: staryznajomy 06-11-2011 21:00 ]

przesłodziutka, radośnie skacząca małpeczka... to jednak nie ja. i dodam jeszcze że: ?v=ZXNx4g960-I

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mako123

Post #7 Ocena: 0

2011-11-06 20:59:38 (12 lat temu)

mako123

Posty: 3932

Kobieta

Z nami od: 23-02-2008

Skąd: Preston

Cytat:

2011-11-06 20:49:31, kasienka0002 napisał(a):
On wie, ale udaje, że nigdy wcześniej nie było tu wilgoci (a ja wiem, że była nawet przyczyną wyprowadzek poprzednich lokatorów). Jeśli planuję zmienić mieszkanie do miesiąca czasu lepiej ugryźć się na razie w język? Zgłosić to teraz czy pod koniec?

Boję się, że utrudni mi wynajem innego mieszkania negatywnymi referencjami za to, że kogoś naślę i się wyprowadzam, choć obiecaliśmy przedłużyć umowę (słownie), która skończyła się w połowie października. Czy to też nie problem dla councila? Wiem, jak ważna jest dla nich dokumentacja.

Nie mam już siły do tego gościa, cały czas kłamie i wodzi nas za nos. W nosie ma nasze zdrowie, tylko funty i funty...


Mam podobny problem z "grzybem" może nie w takie skali ale jest. Jest dwojka małych dzieci... Poszłam do Councilu po kilku dniach przyszedł inspektor. Sprawdził stan domu po czym wystawił pismo które równocześnie dostałam ja i moja Landlord-ka. Ma bodajże 3 miesiące na usunięcie szkód po czym Council skarży ją przed sąd. U nas skończylo się na tym że porobiła to co najważniejsze ale grzyb ze ścian nadal nie usunięty. Pytała kiedy wybieramy się na urlop aby wyremontować/ przemalować? pokój ale póki co (na ten dzień rozmowy) nigdzie się nie wybieraliśmy więc sprawa staneła w miejscu. Ona tylko jakiś czas temu podpytywała Nas czy gdzieś byliśmy jeszcze, czy coś robimy w tym kierunku.
Wziełam to pisemko od tego inspektora poszłam do agencji gdzie czekamy na dom socjalny, dodatkowo miałam pismo wystawione przez Health Visitors i od tego czasu (mineło ok. 3miesiące) i w środe dostaliśmy dom do obejrzenia. Szału nie ma ale póki co nie stać nas na więcej.
Rodzisz się oryginalny nie umieraj jako czyjaś kopia, bądz sobą.... "Temple of Love"

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2011-11-06 21:03:58 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

wielbicielka

Post #9 Ocena: 0

2011-11-06 21:04:07 (12 lat temu)

wielbicielka

Posty: 12625

Kobieta

Z nami od: 29-04-2011

Skąd: Londyn

Cytat:

2011-11-06 20:59:12, staryznajomy napisał(a):
podczepię się pod temat.
chyba w zeszłym roku był temat o "ustrojstwach" wyciągających wilgoć z powietrza.
moja wina nie zapisałem.
możliwe, że ktoś poda link na temat, lub nazwę tej maszynki.
możliwe, że innym też sprawi radość.
jeśli się taki znajdzie - niech żyje wiecznie bez reumatyzmu.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>staryznajomy</i> 06-11-2011 21:00 ]




o tym myslisz?

http://www.ebay.co.uk/itm/BRAND-NEW-DELONGHI-DEM10-COMPACT-DEHUMIDIFIER-DEM-10-/120803298267?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item1c20700bdb

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2011-11-06 21:04:24 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

TAaa tylko po kiego grzyba ma nie dość że płacić jak za suche mieszkanie, to jeszcze kupować urządzenie i płacić za prąd osuszania domu nienadającego się do zamieszkania.


po 6 miesiacach mieliście prawo zakonczyć wcześniej umowe
Bardzo często jest taki zapis w umowie.
Z zachowaniem oczywiscie procedury.

Robić zdjęcia wszytkiego!

No i w tym momencie to nie macie za bardzo wyjścia, powiadomić kogo trzeba.

Ludzie, żebyście wiedzieli jak się inni nie pierniczą tylko jadą po landrodach z wymaganiami!

A to ze landrod ma w nosie wasze zdrowie to naturalne, wy miejcie w nosie jego.

Robić zdjęcia i emailować do agencji słać do niego o ile macie jego adres email, lub nawet drukować kilka i wysyłać zwykła pocztą.
Tworzycie dokumentacje! Jak będą widzieli że dokumentujecie wszytko i piszecie listy to nikt wam nie podskoczy.
Zasadniczo dążył bym do polubownego załatwienia sprawy i szybkiej wyprowadzki.
Dla zdrowia, w zimie woda będzie lała się wam po ścianach.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 1 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,