MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Kupno domu w UK - Morgage + Formalnosci

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 15 z 27 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 25 | 26 | 27 ] - Skocz do strony

Str 15 z 27

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Blamestorm

Post #1 Ocena: 0

2021-03-28 20:48:39 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

A tu akurat dla Ciebie to duzy plus ze sama mozesz swoja nieruchomosc przedstawic, bo czasem jak agent zdjecia porobi to normalnie az zal. A wiadomo ze zainteresowanie zalezy od tego co sobie ludzie w domu na internecie ogladaja. Czasem jest jakies marne 5 zdjec. Natomiast nie wiem jak to jest z dodaniem takiej nieruchomosci na glownie portale sprzedazowe jak rightmove,zoopla czy onthemarket.
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2021-03-28 23:45:32 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2021-03-28 20:36:09, galadriel napisał(a):
Ja tam bylam zobaczyc te domy, i wygladaja jak metalowe, dlatego mnie to tak zdziwilo, bo kompletnie nie pasuje do design. Ale jeszcze zapytam jakby co.

Na zdjęciach wyglądają jak plastiki z szarym kolorem na zewnątrz. W opisie nieruchomości nie ma nic o tym z czego są okna.

Co do agencji, to są agenci i agenci. Ja tam chwalę sobie agenta, przez którego kupiłam mieszkanie, a potem sprzedałam. Jak kupujący zrezygnował, to agent w ciągu kilku godzin zorganizował mi kilku oglądających na ten sam dzien i następny i mieliśmy ofertę 2 dni później. Nawet nie zmienili statusu nieruchomości na Rightmove, bo nie było potrzeby.

Patrząc na ogłoszenia, od razu widać, kto korzysta z dobrego fotografa z profesjonalnym oświetleniem.

Oczywiście mozna próbować sprzedawać samemu, ale trzeba mieć możliwość ogłoszenia nieruchomości. Wszystko zależy od klienta docelowego. Na te duże portale mozna dodać ogłoszenia przez firmy, które maja z nimi umowe, wiec trzeba i tak komuś zapłacić.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-03-28 23:56:52 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Te okna są plastikowe, zreszta to teraz najnowsza moda na mojej małej ulicy rozbudowywują się 3 domy i wszystkie zakładają szare. Do kamiennej elewacji chyba pasują bardziej niż białe
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #4 Ocena: 0

2021-04-02 22:40:35 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

No I stalo sie. Znalalazlam dom. To znaczy na papierze znalalam. Ale przewertowalam internet dosc dokladnie I historie tego domu, wszystko wydaje sie ok.(pewnie I tak zrobie survey, nie znam sie na budynkach a kupuje solo wiec pewnie dobrze zeby expert sie przyjrzal) Wyslalam maila zeby zaklepac ogladanie. I teraz tak, jak mam to rozegrac? Podejrzewam ze oferte musze dac od razu przy ogladaniu bo domy znikaja po 1 dniu na stronie.
Dom jest wystawiony "offers in excess " I zupelnie nie wiem jaka dac oferte. Ktos cos potrafi poradzic?

[ Ostatnio edytowany przez: Blamestorm 02-04-2021 22:41 ]

If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2021-04-02 22:46:33 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

My nie wróżki. Nie znamy sytuacji lokalnej, ani cen. Tylko Ty możesz zdecydować czy chcesz kupić i za ile.

Nie ma sie co sugerować offers in excess, ciągle mozesz zaoferować mniej.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #6 Ocena: 0

2021-04-02 22:48:09 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie nie, chodzilo mo raczej o to ile sie w sytuacji offers in excess daje ponad cene podana. Czy sa jakies normy. Moze ktos tak kupowal z obecnych.
Google mowi, ze zwykle takie domu sprzedaja sie za 6.5% wiecej od danej ceny...tylko czy to w obecnym klimacie nadal aktualne.

[ Ostatnio edytowany przez: Blamestorm 02-04-2021 22:51 ]

If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2021-04-02 23:00:12 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Moi sąsiedzi wystawili kiedyś offers over i nie dostali żadnej oferty. To chyba nie jest popularne w Anglii.

Sugeruj sie tym, ile Ty chcesz zapłacić, a nie średnia z internetu.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #8 Ocena: 0

2021-04-02 23:10:13 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzieki Richmond przespie sie z tym moze pomoze
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2021-04-07 14:40:47 (3 lata temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Szukamy nieruchomosci dla kolezanki w Surrey, Sussex itp. Glowne kryteria to cicho, ogrod i parking. Wynalazlysmy pare w ogloszeniach.

Kolezanka zadzwonila do jegnej agencji, a tam 12 ogladajacych na sobote. Wlasciciele spuscili z ceny z 375K na 350K i nagle chetni sie znalezli.

Czuje, ze troche naslucham sie przy tym szukaniu. Ale przynajmniej mam w miare dobre rozeznanie roznych okolic, z czasow jak sama szukalam.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Blamestorm

Post #10 Ocena: 0

2021-04-07 14:44:18 (3 lata temu)

Blamestorm

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja mam viewing na poniedzialek I ogladajacych jest juz w ten poniedzialek podobno 20. 😖 juz widze swoje malejace szanse...
If you’re reading this, you’ve been in a coma for 10 years We’re trying a new technique. We don’t know where this message will end up in your dream, but we hope it works. PLEASE WAKE UP, We miss you.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 27 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 ... 25 | 26 | 27 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,