MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Strasznie zaczely wypadać mi włosy?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 3 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

kasiamartins

Post #1 Ocena: 0

2007-11-04 21:47 (16 lat temu)

kasiamartins

Posty: 442

Kobieta

Z nami od: 21-07-2007

Ja mam ten sam problem. W ciazy nie wypadaly mi wogole a teraz makabra. Ale widze ze to normalne. Dziekuje Gosiu za podjecie tematu i dziewczynom za odpowiedzi. Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

gosian

Post #2 Ocena: 0

2007-11-04 21:49 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

za pare dni bede stosowała odzywke WAX ktoś ma mi przywieść z Polski.Za miesiąc sie odezwie i napisze czy pomogła.
pozdrawiam
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

gosian

Post #3 Ocena: 0

2007-12-08 12:38 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Witam.
Tak jak pisałam po wyżej daje znac.
Odżywka WAX- rewelacja!!!!!Po dwoch tygodniach zauważyłam ,że włosy przestały wypadać.Czesałam i nie było wiecej niz pare włosów.Ale wciąż podczas mycia włosy sie sypały.Po miesiącu stosowania mogę powiedziec że włosy juz NIE wypadają.Nawet nie wiem czy gubie ich 100 dziennie.
Jeden malutki minus to moje włosy sie troche od tej odzywki przetłuszczały.Myłam 3-4 razy w tygodniu i nakładalam odzywke na conajmniej pół godzinki a potem spłukiwałam.Na ulotce pisze zeby stosowac raz na 4 dni i trzymać 15-30 minut.Więc ja sie troszke do tego nie dostosowałam ale efekt mam tak czy tak na wielki plus.Teraz bede stosowała ją raz w tygodniu profilaktycznie.
Pozdrawiam serdecznie.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

ex-rak

Post #4 Ocena: 0

2007-12-08 12:55 (16 lat temu)

ex-rak

Posty: 4942

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2007

Skąd: WILMSLOW

Moja zona Joanna polecala mi szampon z czarnej rzepy "Joanna". Jak widac dziala rewelacyjnie. A moze to byl szampon na czarna rzepe. Nie pamietam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dominika-essex

Post #5 Ocena: 0

2007-12-08 12:55 (16 lat temu)

dominika-essex

Posty: 1274

Kobieta

Z nami od: 19-10-2007

Skąd: Basildon

Czasem wypadanie wlosow powoduje anemia poporodowa lub tarczyca.
W moim przypadku byla to anemia. Zaczelam brac zelazo i po 2 tyg. problem zanikl. :-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

gosian

Post #6 Ocena: 0

2007-12-08 12:58 (16 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Cytat:

2007-12-08 12:55, ex-rak napisał(a):
Moja zona Joanna polecala mi szampon z czarnej rzepy "Joanna". Jak widac dziala rewelacyjnie. A moze to byl szampon na czarna rzepe. Nie pamietam.


ex-rak masz fajne poczucie humoru:-]pozdrawiam
A efekt rzeczywiście widoczny;-):-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

magba

Post #7 Ocena: 0

2007-12-08 14:23 (16 lat temu)

magba

Posty: 782

Kobieta

Z nami od: 27-06-2007

Skąd: SW18

Po ciąży również miałam problemy z wypadaniem włosów, ale koleżanka Fryzjerka poleciła mi szampon i odżywke SEBORADIN Odżywka naprawde jest rewelacyjna, i jest również na porost włosów:-) Użyłam tylko 2 flakonów, i efekty naprawde są widoczne do tej pory, mam bardzo gęste włosy.
.........Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi...............

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWWNumer gadu-gadu

tordis

Post #8 Ocena: 0

2007-12-08 21:21 (16 lat temu)

tordis

Posty: 140

Kobieta

Z nami od: 12-08-2005

Skąd: Londyn

Mi zaczely wypadac przez diete (zawsze wypadaja, jak chudne - taka ich natura), wspomagam sie tabletkami Merz Spezial, dzialaja tez na skore i paznokcie. Przyznam szczerze, ze nie spodziewalam sie spektakularnych efektow, ale dzialanie mozna odczuc i zauwazyc, a to juz cos.
Nie mozna zjadac wlasnego ogona, nawet gdyby byl najbardziej apetycznym ogonem swiata.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Post #9 Ocena: 0

2007-12-08 21:35 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ex-rak

Post #10 Ocena: 0

2007-12-08 21:53 (16 lat temu)

ex-rak

Posty: 4942

Mężczyzna

Z nami od: 25-03-2007

Skąd: WILMSLOW

Ale bardziej powaznie, to ten szampon rzeczywiscie wzmocnil nam wszystkim wlosy.

Mi to nie ma co specjalnie wypadac (chociaz dokladna obdukcja czubka glowy wykazala dwukrotny wzrost gestosci owlosienia z 1 wlosa/cm2 do imponujacych 2 wlosow/cm2), ale zonie i synowi zdecydowanie przestaly sie sypac.

A u mnie zlikwidowal ciagnacy sie ostatnimi latami lupiez (nic specjalnie apetycznego). Dla nas ten szampon to "obowiazkowy bagaz" w drodze powrotniej z Polski. Polecam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,