MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Strasznie zaczely wypadać mi włosy?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Str 2 z 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

baska4321

Post #1 Ocena: 0

2007-10-11 21:21 (17 lat temu)

baska4321

Posty: 79

Z nami od: 30-05-2007

ja polecam ci WAX,TO ODZYWKA nAWET,a moze w szczegolnosci polecana przez osoby po chemioterapi.Ja rowniez polecam tak jak i sobie i moim klientom,rowniez kolagen naturalny.naprawde dziala.Polecany przez lekarzy i kosmetologow w Polsce.poczytaj na stronach o kolagenie,mozna go stosowac bez ograniczen i jest bardzo skuteczny,nie tylko na wlosy,ale na cere tradzikowa,na blizny,zmarszczki,celuit,naczynka,paznokcie,wlosy itp.polecam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #2 Ocena: 0

2007-10-11 21:25 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

dziekuje wam dziewczyny jesteście kochane,,wszystko szczetnie notuje i mam nadzieje ze cos pomoże:-]
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

konto usunięte

Post #3 Ocena: 0

2007-10-11 21:37 (17 lat temu)

konto usunięte

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja wyczytałam ,że do 100 wypadających włosów to jest norma w miare bezpieczna a co ponad to już trzeba przeciwdziałać.300 to już dość dużo żeby odczuć wkrótce ile ich w objętości ubyło.A ztym odrastaniem to też nie tak hop.Najbardziej widoczne zmiany ku lepszemu będą po skończonym karmieniu kiedy to organizm dojdzie to siebie i w pełni zadbasz o powrót do formy sprzed ciąży :-)
Żegnam Was już czas... "Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami"...THE END

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

konto usunięte

Post #4 Ocena: 0

2007-10-11 21:45 (17 lat temu)

konto usunięte

Posty: n/a

Konto usunięte

WAX to faktycznie skuteczna odżywka.Już trochę o niej słyszałam i to same dobre opinie.Mam nawet znajomą,która przeszła przez chemioterapie i ja stosowała ze skutkiem na + ,nawet mi ja polecała a Ja zapomniałam:-/ Jutro pójde do sklepu zielarskiego ja sobie kupić bo coś mi nie odrastają moje włoski-trzeba wspomaganie włączyć.;-)
Żegnam Was już czas... "Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami"...THE END

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

alfa170

Post #5 Ocena: 0

2007-10-11 22:01 (17 lat temu)

alfa170

Posty: 46

Kobieta

Z nami od: 25-04-2006

Skąd: Loughborough/Sileby

Nieprzejmuj sie to normalne ze wlosy po ciazy wypadaja i to w duzych ilosciach.Ja biore witaminy dla kobiet w ciazy i karmiacych i pomaga,a to dostaniesz w kazdej aptece.Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Anette

Post #6 Ocena: 0

2007-10-11 22:45 (17 lat temu)

Anette

Posty: 74

Z nami od: 09-10-2007

czesc,kobietki,jakis czas temu bedac w Polsce goscilismy ciotke z Angli i ona kupowala mase szmponow "pregaine"firmy UPJOHN.Wyprubowalam,rewelacja,szampon leczniczy,w czystym zelu,byl drogi ok.20zl ale wystarczyl mi na pol roku przy czestym myciu glowy.Po nim odradzaly sie cebulki,zaczynaly odrastac mi wlosy na calej glowie!smiesznie to wygladalo,ale bylam bardzo happy:-D
poczytajcie tylko w internecie czy mozna stosowac go bedac w ciazy,na pewno znajdziecie i jak bedziecie w Polsce to jest w kazdej aptece,zwracajcie uwage tylko na firme,reszta to podrobki;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anette

Post #7 Ocena: 0

2007-10-12 09:01 (17 lat temu)

Anette

Posty: 74

Z nami od: 09-10-2007

dziewczyny!a co stosujecie na rozstepy?co mozna kupic tutaj?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ewamik

Post #8 Ocena: 0

2007-10-31 11:55 (16 lat temu)

ewamik

Posty: 4126

Kobieta

Z nami od: 30-10-2007

Skąd: London

oj ja tez przez to przeszłam.Karmiłam w ciąży ale łykałam witaminki.Tu mozna kupić tki witaminki na cerę,włosy i paznokcie.Dodatkowo myłam włosy szamponem Vichy.Mi pomogło.Podcięcie włosów nic nie da bo nie ma znaczenia.Włosy wypadaja u nasady.Tylko,ze nie bedą rozdwojone.Ale tak naprawde zajmie Ci pół roku zanim wszystko sie ustabilizuje.Nia martw się.Włosy odrosną.Najważniejsza jest tez dieta bogata w magnez,kwas foliowy,żelazo.poczytaj troszke w internecie.
Głowa do góry.Moja córka ma juz 2,5 roku a włosy ...troszke wypadają

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

leyla76

Post #9 Ocena: 0

2007-11-04 21:23 (16 lat temu)

leyla76

Posty: 93

Z nami od: 11-08-2007

Skąd: milton keynes

kazdej kobiecie po ciazy wypadaja wlosy. moje doslownie lecialy garsciami, az sie przestraszylam i polcialam do lekarza, a ten na to ze to normalne. powiedzial, ze kobieta bedac w ciazy traci mniej wlosow niz normalnie i to rzeczywiscie prawda przynajmniej w moim przypadku. w obu ciazach wlosy mie sie naprawde wzmocnily, zrobily sie grube. normalnie czlowiek dziennie gubi ok 100 wlosow, a kobieta bedac w ciazy powiedzmy 50, i te wlosy, wlasnie na skutek zmian hormonalnych po porodzie, czyli powrotu do pierwotnego stanu, po prostu zaczynaja sobie wypadac. jak to lekarz powiedzial, zaczyna sie to zazwyczaj od 3 do 6 miesiecy po porodzie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Post #10 Ocena: 0

2007-11-04 21:38 (16 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,