MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Strasznie zaczely wypadać mi włosy?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

Postów: 70

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

gosian

Post #1 Ocena: 0

2007-10-11 19:49 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

witam..
3.5 miesiąca temu urodziłam dziecko i wszystko bylo ok.do zeszłego tygodnia.Strasznie zaczely wypadać mi włosy.
Może ktoś ma sprawdzone witaminy lub jakiś dobry szampon..Zaznacze że karmie piersią więc nie wszystko moge zażywać..
dziekuje
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

chmielunka

Post #2 Ocena: 0

2007-10-11 19:53 (17 lat temu)

chmielunka

Posty: n/a

Konto usunięte

czesc gosia!!!
na wlosy wiem ze mozna zazywac selen ale nie wiem czy w czasie karmienia tez. Moze sprobuj tez podciac wlosy ja tak zrobilam i juz mniej wypadaja. dodatkowo jak myje wlosy to odzywke trzymam na wlosach przynajmniej 30 min sprobuj moze pomoze
pozdrawiam:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #3 Ocena: 0

2007-10-11 19:57 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

dzieki Gośka,a powiedz jaką odżywke używasz?

wlosów mi troche szkoda podciąc,mam do ramion,więc nie są zadługie ale jak nic nie pomoze to kto wie.......

[ Ostatnio edytowany przez: gosian 11-10-2007 20:05 ]

Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

marcheweczka

Post #4 Ocena: 0

2007-10-11 20:10 (17 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

Ja moge poecic skrzyp polny na wlosy,paznokcie i skore,dla mnie rewelacja.Miala to samo i pomoglo po tygodniu juz bylo lepiej.
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

gosian

Post #5 Ocena: 0

2007-10-11 20:13 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

dzieki marcheweczka ale czy skrzyp polny dostane w Angli??do Polski lece dopiero w lutym,wiec to troche długo,
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

chmielunka

Post #6 Ocena: 0

2007-10-11 20:20 (17 lat temu)

chmielunka

Posty: n/a

Konto usunięte

ja uzywam odzywki TRESemme do wlosow farbowanych ale ta firma ma wybor duzy i z witamina i z aloesem i jest bardzo dobra mozesz tez kupic szampon z tymi samymi skladnikami co odzywka. A ja mialam wlosy do polowy plecow i teraz mam do ramion jakos mi dziwnie z nimi ale odrazu bylo widac efekt nie musisz duzo scinac moze wystarczy troszke czy pocieniowac cokolwiek zrobisz zawsze wlosy odzyja:-]:-]:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

marcheweczka

Post #7 Ocena: 0

2007-10-11 20:27 (17 lat temu)

marcheweczka

Posty: 9607

Kobieta

Z nami od: 27-07-2007

Skąd: ✿✿O/M/R✿✿

A masz moze polski sklep blisko,w ktorym maja leki?,popros pania to przywioza i skrzyp z nastepna dostawa;-)
[i] Gdzie dwa trolle się tłuką,tam prędzej czy później wątek sam zdechnie ...[/i]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer gadu-gadu

gosian

Post #8 Ocena: 0

2007-10-11 20:32 (17 lat temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

marcheweczka jest jeden polski sklep ale nie maja leków,więc watpie zeby przywiezli ale dzieki za rade
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

konto usunięte

Post #9 Ocena: 0

2007-10-11 21:07 (17 lat temu)

konto usunięte

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja przeszłam przez to 2 razy i oprócz Prenatalu (dla kobiet w ciąży i karmiących) nic nie brałam i same przestały wypadać.Troche sie napatrzałam na kłębki włosów i przeżedzone miejsca ze łzami w oczach:(To jest niestety naturalny proces po ciąży-stabilizacja hormonalna.Mi strasznie wypadały w lipcu i sierpniu,zaniedbałam się w prawidłowym odżywianiu i miałam dużo stresów.Od 1,5 miesiąca łykam kapsułki REVALID-polecane przez dermatologów no i po sobie wiem,że skuteczne.Narazie zmniejszyło sie wypadanie a na regeneracje pewnie troche poczekam-cierpliwie.Stosując wraz z szamponem dają lepszy efekt.Pytanie tylko czy w UK je dostaniesz?Jeśli nie to szkoda bo kuracja skuteczna.Pozdrawiam
Ps.jeśli nie pomoc w formie lekarstw to może wrzuć w google hasełko o wypadaniu włosów i może coś z domowych sposobów Ci pomoże a środki dostepne będa w UK.Jeszcze jedno,można kupować też takie rzeczy przez neta i może wyślą na wyspy.Nie wiem na ile pomogłam ale starałam się ponieważ znam ten ból.Nawet dzis rozmawiałam o tym z koleżanką i jakoś wogóle wszystkie moje znajome mają ten problem.Makabra.Powodzenia i satysfakcji wkrótce z pięknych włosów. :-)
Żegnam Was już czas... "Dojrzałość polega między innymi na tym, że przestajemy czekać na cudzą akceptację naszego postępowania i odczuwać lęk przed czyimiś sądami"...THE END

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dodziunia

Post #10 Ocena: 0

2007-10-11 21:21 (17 lat temu)

Dodziunia

Posty: 3662

Kobieta

Z nami od: 02-05-2007

Skąd: Derby

dziennie wypada zdrowemu czlowiekowi od 100 do 300 wlosow, po porodzie pewnie wiecej ale nie martw sie za jakies 2-3 miesiace zaczna ci odrastac ze zdwojona sila

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Strona 1 z 8 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 6 | 7 | 8 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,