MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

NAUKA MAKIJAŻU

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2019-10-29 22:32:06 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak udal sie pomysl z kursami? 😊
...
Chcialabym umowic sie na makijaz i sztuczne rzesy przed impreza. Czy jest tu jakas wizazystka? Ja Londyn

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-10-30 05:50:59 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Bardzo jestem zadowolona z lekcji z wizażystką, która dobrała mi odpowiednie kosmetyki. wypisała na kartce jakie potem mam kupić. Okazało się, że ja swoje podkłady ma za ciemne. Pokazała mi krok po korku, co nakładać w jakiej kolejności. Potem zmyła makijaż i ja musiałam sama zrobić, żeby pokazać, że przyswoiłam wiedzę. Wytłumaczyłam mi też, jakie kolory do mnie pasują. Mnie by się jeszcze przydała stylistka, taka, która poszła by ze mną do sklepu i żebyśmy razem zrobiły zakupy ubraniowe.


Jeśli chodzi o sztuczne rzęsy, ktokolwiek nie rozmawiałam to odradzał, bo bardzo niszczą naturalne. Może na jednowyrazową imprezę nie ma takiego znaczenia, nie wiem. Nigdy takowych nie miałam. Zakupiłam sobie za to odżywkę do rzęs i jestem zadowolona :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #3 Ocena: 0

2019-10-30 06:32:32 (5 lat temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Super! To w Polsce wizazystka? Ja myslalam nawet zeby ktos mi pomogl dobrze zalozyc sztuczne rzesy ktorych pelno w sklepach, ale nie widze ogloszen polskich wizazystek. Chcialabym jakos dobrze wygladac. Moze bedzie trzeba isc do brytyjskiej...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-10-30 06:35:39 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-30 06:32:32, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Super! To w Polsce wizazystka? Ja myslalam nawet zeby ktos mi pomogl dobrze zalozyc sztuczne rzesy ktorych pelno w sklepach, ale nie widze ogloszen polskich wizazystek. Chcialabym jakos dobrze wygladac. Moze bedzie trzeba isc do brytyjskiej...


Wizaystka w Polsce. Masz FB? Dużo Polek ogłasza się na grupach.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #5 Ocena: 0

2019-10-30 12:09:56 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-10-30 06:32:32, PannaZMokraGlowa napisał(a):
Super! To w Polsce wizazystka? Ja myslalam nawet zeby ktos mi pomogl dobrze zalozyc sztuczne rzesy ktorych pelno w sklepach, ale nie widze ogloszen polskich wizazystek. Chcialabym jakos dobrze wygladac. Moze bedzie trzeba isc do brytyjskiej...


Moja kosmetyczka robi lifting rzęs, to daje naprawdę fajne efekty i wygląda naturalnie.
Nie polecę Ci jej tylko ze względu na odległość.

Coś jak to:
Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,