MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

NAUKA MAKIJAŻU

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 14

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-08-07 14:01:32 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Podobno nie taka kobieta straszna, jak się umaluje .
Chciałabym się nauczyć malować. Wiem, że nie jestem już nastolatką :-] ale może mimo wszystko lepiej późno niż wcale. Owszem maluję się, ale nie jest to profesjonalny makijaż. Pomyślałam, że jak będę w Polsce to może zapiszę się na jakiś kurs makijażu.

Korzystał ktoś może? Jesteście w stanie cos polecić? Byłabym tez zainteresowana jakimiś filmikami instruktażowymi na YT z nauka makijażu. Korzystacie może? Jest tego tak dużo, ze nie wiem, który z nich jest pomocny a który to strata czasu.

Możecie cos podpowiedzieć? Podobno na naukę nigdy nie jest za poźno :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

littleflower

Post #2 Ocena: 0

2018-08-07 16:43:29 (6 lat temu)

littleflower

Posty: 7681

Kobieta

Z nami od: 15-07-2008

Skąd: birmingham

Ja to corki sie pytam o rady I o dobor kosmetykow do makijazu - takie czasy nastily ze zamiast ja ja uczyc ona mi pokazuje I wyjasnia co to podklad matowy a co swiecacy I dlaczego potrzebuje obu. W moich czasach jak bylam w jej wieku to foundation krem robilam z nivea I kakao a lakier byl robiony z wody I cukru
"Take a chance because you never know how absolutely perfect something could turn out to be."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer MSN MessengerNumer gadu-gadu

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-08-07 18:32:50 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Mnie znajoma podesłała kilka filmów i w wolnej chwili będę oglądać. Chciałabym żeby makijaż wyglądał na naturalny. Pomimo filmików i tak pewnie wybiorę się jeszcze na jakiś kurs. Ja przez to, że słabiej widzę to czasem mam problemy z prawidłowym umalowaniem się. Jedno oko po operacji mam mniejsze i to też ma znaczenie przy robieniu makijażu.

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

KatyCider

Post #4 Ocena: 0

2018-09-15 19:18:47 (6 lat temu)

KatyCider

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-08-07 18:32:50, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Mnie znajoma podesłała kilka filmów i w wolnej chwili będę oglądać. Chciałabym żeby makijaż wyglądał na naturalny. Pomimo filmików i tak pewnie wybiorę się jeszcze na jakiś kurs. Ja przez to, że słabiej widzę to czasem mam problemy z prawidłowym umalowaniem się. Jedno oko po operacji mam mniejsze i to też ma znaczenie przy robieniu makijażu.




Dopiero teraz widze ten temat, jakos przegapilam wczesniej.
Pamietam rady czytane za mlodu na temat modelowania rysow twarzy makijazem- np doradzali ze jak nos jest zbyt dlugi to go optycznie skrocic przyciemniajac czubek albo jak nos zbyt szeroki to rozjasnic srodek i przyciemnic boki zeby wydawal sie wezszy ale kto to po pierwsze potrafi tak sie wymodelowac i nie wygladac jak laciate stworzenie a po drugie kto ma na to czas.

I jak idzie ogladanie filmow? :)
Ja zainwestowalam w kreski permanentne na oczach bo mam naturalnie tzw opadajace powieki od zawsze i kreski sie ostatecznie rozmazuja ale chyba to bylo jednorazowo bo okropnie sie balam ze kobiecie zadrzy reka i cos mi zrobi z okiem.

Podobno najwazniejze elementy makijazu to roz na policzkach i tusz na rzesach?
Oba u mnie od swieta, no coz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #5 Ocena: 0

2018-09-19 08:05:19 (6 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Lubię czasem zerknąć na to co ma do powiedzenia maxineczka. Najbardziej odpowiada mi brak dziubków, łał i tej bezsensownej słit paplaniny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-09-19 08:15:52 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Później spojrzę, bo prawdę powiedziawszy nawet nie miałam czasu wgryźć sie temat i nadal jaką mnie panie Boże stworzyłeś, taka mnie masz :-] Teraz idę się wyginać, więc obejrzę pewnie wieczorem jak usiądę dobrze na czterech literach.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-09-20 14:41:35 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-19 08:05:19, zosiasamosia napisał(a):
Lubię czasem zerknąć na to co ma do powiedzenia maxineczka. Najbardziej odpowiada mi brak dziubków, łał i tej bezsensownej słit paplaniny.



Przyjemnie się ja ogląda. Niemniej jak tak oglądam, to czuję się przerażona ta ilością informacji. Największy problem chyba widzę w tym, że nie wiem jakie wybrać odcienie i kolory tych wszystkich kosmetyków.Przez to, że po operacji oczu mój wzrok nie jest najlepszy, wolałabym chyba umówić się na jakieś zajęcia z profesjonalistą. Taka osoba powinna znać się na tym jak dobrać te wszystkie specjały to mojej karnacji i typu urody.

Ona tam mówi, że wydała sporo kasy na ta jedną markę, która tu testuje. Nie chciałabym sytuacji, ze wybiorę w sklepie podkłady, pudry itp, bo w tamtym świetle będą mi się wydawały właściwe, a potem sie okaże, ze wyglądam jak pani pomarańcza, bo są źle dobrane.Szkoda mi wywalać tyle pieniędzy.

Pewnie skupię się na poszukiwaniach kogoś, kto wykona taki makijaż i przy okazji wytłumaczy krok po kroku czego używać i jakie dobrać kolory.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #8 Ocena: 0

2018-09-20 14:46:40 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Przydaloby Ci sie spotkanie z wizazysta, ktory dobierze Ci kosmetyki i doradzi jak sie malowac.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lichowie

Post #9 Ocena: 0

2018-09-20 15:01:48 (6 lat temu)

lichowie

Posty: 235

Z nami od: 20-09-2007

Podsłyszałam kiedyś dobrą radę żeby te próbki które da się zapakować do tyci pojemniczka to żeby tak robić i testować je dopiero w domu, w naturalnym świetle. Niestety nie ze wszystkim się tak da.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ruuuda

Post #10 Ocena: 0

2018-09-22 19:26:09 (6 lat temu)

ruuuda

Posty: 2349

Kobieta

Z nami od: 05-02-2013

Skąd: brak

Cytat:

2018-09-20 14:46:40, Richmond napisał(a):
Przydaloby Ci sie spotkanie z wizazysta, ktory dobierze Ci kosmetyki i doradzi jak sie malowac.

Ja korzystalam x2 z uslug "dziewczyn" w John Lewis na Brent Cross , dobraly mi kosmetyki z ktorych bylam zadowolona . Cena pierwszych kosmetykow byla jeszcze na moja kieszen :-] i stosowalam dosc dlugo . Po 40sce niestety zmienila sie moja twarz i potrzebowala zmiany jak kremow , tak i jak makijazu. Te kosmetyki troche byly juz drozsze ale efekt dlamnie ok.

Chociaz ostatnio prawie sie niemaluje , jedynie tusz na rzese zarzuce . Lubie siebie teraz bez makijazu ;)
Korzystaj z dnia. Jutro jeszcze dniem nie jest.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,